0
clear
  • НОВИ 2017 Жени со висок квалитет sleepwear дами секси Длабок V деколте, чипка лизга M-L-XL
  • -20%
  • -20%
НОВИ 2017 Жени со висок квалитет sleepwear дами секси Длабок V деколте, чипка лизга M-L-XL

НОВИ 2017 Жени со висок квалитет sleepwear дами секси Длабок V деколте, чипка лизга M-L-XL

DEN 666.72
DEN 600.00

Достапност
Производот е достапен


Детали За Производот
ГОЛЕМИНА на Тежина
М
L 50-60kg
XL >60kg
Модел ШОУ
ПОДАРОК Избор.
ние го цениме секој потрошувач купува од нас ,и ние да му дадеме подарок листата подолу за вашиот избор , ние може да се испрати било еден од нив во вашиот пакет за слободен ,ве молиме да ме остави порака откако ќе се плати за цел ако не и ние ќе го испрати по случаен избор
ПОДАРОК НА
ПОДАРОК Б
GITF C
Превозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 24-72 часа по исплата потврда освен празник. 2.Ние брод од страна на Кина пост,HKpost EMS,DHL,Fedex,според вашиот избор, кога прави нарачка . 3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот. 4.Ние не сме одговорни за доцнење causedby царинската управа,Увозните давачки,даноци, придонеси или други customscharges. Гаранција : 1.Сите предмети има 1 година гаранција.АКО вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет, погодност за целта или натпревар на опис, може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени . 2.За погрешно-испраќаат предмети, ве Молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја доставите точната предмети или да се вратат сите на вашата исплата. 3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување. Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ако имате некој проблем со стока ве молиме контактирајте со нас прв пат ,ние wll се реши во прв момент до сте задоволни ,ви благодарам. 2 Ако ви се допаѓа ве молиме да ни остават 5 ѕвезди потоа правите фотографии и да ни кога следниот пат кога ќе купат стоки во нашата продавница ние ќе испрати подарок за вас , ви благодариме за вашата поддршка .

Кон својствата

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Лизга
Пол:
Жените
Лизга Тип:
Целосна Лизга
Број На Модел На:
YD552
Материјал:
Полиестер Мешавини
Бренд Име:
SUDBFIGGT

Производи во категоријата

Детали За ПроизводотПревозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 2472 часа по исплата потврд

Плаќање Продавницата No : 18488081 Имате 3 дена за да ја плаќаат откако ќе поставите цел успешно Ако не можете

Материјал : полиестер + чипка Азија Големина : S / M / L / XL / XXL (1cm=0.39 in) Забелешка : погледнете детални големин

Жените Целосна Лизга ВИСТИНСКИ СВИЛА Секси лизга Солидна V длабоко деколте, Анти празнат Поместена град

Детали За ПроизводотМодел ШОУ ПОДАРОК Избор.ние го цениме секој потрошувач купува од нас ,и ние да му да

Детали За ПроизводотПревозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 2472 часа по исплата потврд

Предмет : жените долго чипка целосна се лизгаТкаенини : модел + chiffonАзија Големина : S / M / L / XL / XXL (1cm=0.39 in)За

Детали За ПроизводотГОЛЕМИНА M должина 80смL должина 80смМодел ШОУ ПОДАРОК Избор.ние го цениме секој потр

Добредојдовте На Нашата ПродавницаТУКА ЧЕКА ЗА ВАС1.ние брод на wordwide,некои countrys може да бесплатен прево

Купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.Плаќање Продавницата No : 18488081..

Добредојдовте На Нашата ПродавницаПакет Содржина : Nightdress GstringПовеќе Нови Изненадување Ве Молиме Кликне

Please wait...