0
clear
  • Новиот Бесплатен превозот 10pcs+2 четки 'рѓа freel пиење слама за гимнастик од не' рѓосувачки челик 304 дијаметар 10мм должина 267mm
  • -20%
  • -20%
Новиот Бесплатен превозот 10pcs+2 четки 'рѓа freel пиење слама за гимнастик од не' рѓосувачки челик 304 дијаметар 10мм должина 267mm

Новиот Бесплатен превозот 10pcs+2 четки 'рѓа freel пиење слама за гимнастик од не' рѓосувачки челик 304 дијаметар 10мм должина

DEN 672.00
DEN 605.00

Достапност
Производот е достапен


Нерѓосувачки челик помине ФДУ и LFGB, со висок квалитет, а не евтини 201 цевчиња
'рѓа слободни од не' рѓосувачки челик 304 пиење слама
големина
должина 267mm дијаметар 10мм
мазна завршува
сјајна полски

Кон својствата

Тип:
Бар Додатоци
Количина:
>5
Број На Модел На:
ws04001
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
Бар Додатоци Тип:
пиење цевчиња
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
WOWSHINE
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

8ММ*215mm*0.55 mm80pcs на овој линкне ' рѓосувачки челик 304 пиење сламахрана одделениесјајна надворголема количи

Име : Уметност цевчиња Предмет : 71036 Количина : 50 PCS / SET Спецификации : Висок 260 MM, пречник од 6 MM Материјал :

4 Pcs Пиење Слама Обновливи Цевчиња Почиста Четка Поставите Еко Пријателски Метал СламаМатеријал : 18 / 10 Н

КВАЛИТЕТОТ BOMBILLA СЛАМА : Нерѓосувачки Челик Bombilla Слама одлични за пиење вашиот Yerba Колега, лабава лист ча

WOWSHINE Нови Шарени не ' Рѓосувачки Челик 304 Пиење Цевчиња 50pcs / многу Должина 267mm Свиткана машина за миење Са

'рѓа слободни од не' рѓосувачки челик 304 пиење сламаголеминадолжина 267mm дијаметар 10мммазна завршувасјај

Спецификации : Материјал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина(L*W) : Прибл.15.8 * 2.1 cmПакет се вклучени : 1 Buc X Чај Bombilla

Бамбус матични печати Biodegradable и compostable Пакување од 100 цевчиња Направени со храна безбедно мастило Мерка 7

Вие сте нарачување сет од 3 обоени Pyrex директно стакло цевчиња+1 слама почиста четка На располагање се сл

100pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Пиење Цевчиња+Чистење со Четка за Обновливи Ширевте Наведнуваат Метал

Ние ќе брод вашата нарачка од FEDEX или upsотМожете да ја добиете вашата цел во 712days по вашата исплатаБило ка

'РЃА СЛОБОДНИ од не' рѓосувачки челик 304 пиење сламаГОЛЕМА ГОЛЕМИНАДИЈАМЕТАР 10ММ ДОЛЖИНА 267 MMмазна заврш

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

Драг Пријател,Ова е печатење слама ,производство на начин е различна од stripple пластични слама .Исто така

КАРАКТЕРИСТИКИ : AYMENT : 1 Alipay е прв метод на плаќање, ако треба и други начини на плаќање PLS контактирајте с

100 Pcs Пиење Слама Обновливи Цевчиња Почиста Четка Поставите Еко Пријателски Метал СламаМатеријал : 18 / 10

100 Pcs Млеко Чај Слама Обновливи Дијаметар 12mm Сок Пиење Цевчиња Почиста Четка Висок Квалитет на Еко Прија

линк1 ø6215mm свиткана 400 (100pcs жолта боја 150 на други нерѓосувачки челик бои ) 2.WS05004 ø8215mm права (во оригинал ср

100pcs / многу не ' Рѓосувачки Челик Пиење Цевчиња+Чистење со Четка за Обновливи Ширевте Директно Метал Сла

100 Pc / Многу Обновливи Biodegradable Distored Боја Пијалаци Тешко Пластична Лента за пиење Цевчиња Со 1 Бесплатно Сл

Опис100% Сосема Нов!!!Боја : NarturalДимензии : Должина 23cm Дијаметар 0.81cmконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Please wait...