0
clear
  • 12 Парчиња/Многу Multiplelayers Шарм Хривнија Керамички Монистра Цвет Алки Жените Накит Јаже Линк Синџир Wristband Бохемија Накит
  • -20%
  • -20%
12 Парчиња/Многу Multiplelayers Шарм Хривнија Керамички Монистра Цвет Алки Жените Накит Јаже Линк Синџир Wristband Бохемија Накит

12 Парчиња/Многу Multiplelayers Шарм Хривнија Керамички Монистра Цвет Алки Жените Накит Јаже Линк Синџир Wristband Бохемија Накит

DEN 762.72
DEN 572.00

Достапност
Производот е достапен

12 Парчиња/Многу Multiplelayers Шарм Хривнија Керамички Монистра Цвет Алки Жените Накит Јаже Линк Синџир Wristband Бохемија Накит Објект Информации Материјал
Цинк Легура,Керамички Боја :
Шарени Црвена Боја
Количина 12 Pieces

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
930
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Тензија Планината
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Материјал:
Керамички
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
wj.јао
Затворач Тип:
Чипка-Up
Функција:
Декорација
боја:
Colorfu Црвена Боја
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
Материјал:
Цинк Легура Керамички
is_customized:
Yes
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Предмет Тип:
Нараквици

Производи во категоријата

превозот информации : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail Кина пост воздух поштата нормално ќе се

100% Сосема Нов И Висок КвалитетМатеријал : Алуминиум / кожаБоја : ЦрнаГолемина : 21cm*1.5 cmСтил : Модерен, Убав

1.ние го прифатат плаќање преку Зачувам услуга2.ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.1.Н

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : CZ циркони,Бакар Метална Боја : роза Злато / Пишт

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Вие мора да му кажете ни

Превозот Начин и Време на Испорака за Заштита на Следење на време Сајт Кина Пост Регистрирани Воздух Mail

6", БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 6 Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство Ви благодариме!Бесплатен превозо

Бренд : GOKADIMAОбјектот Tyle : ХривнијаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 21cm*13mmТежина : 47g / pc (прибл.)Прил

превозот информации : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail Кина пост воздух поштата нормално ќе се

Нова Мода Накит Монета Хривнија Злато Позлатен Жените ПодароциUSD≥7 КОРИСТАТ Кина Пост Регистрирани Воз

100% Сосема Нов и Висок КвалитетMulticolor Кристал Круг Турција уроци Хривнија за Жени Мажи Прилагодливи Слај

[xlmodel][производи][44247][xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии најпопуларниот

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : CZ циркони,Бакар Метална Боја : како на сл Количин

100% Сосема НовСтил : Мода Хривнија НакитМатеријал : Животната средина Цинк легура на Злато во Боја, Stellux А

1.Позлата : ЕкоПријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни.На позлата ќе не оцрни

Ако не сте задоволни со нарачки ,ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор, Контак

Item Type Нараквици парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име DIANSHANGKAITUOZHE Нараквици Вид Синџир & Линк Наракв

МатеријалКоличинабојаголеминаконверзија316 Lнерѓосувачки челик1pcsкако истата слика16" 40" ѓерданизберете

Опис : МатеријалКоличинабојаголеминаконверзија316 L не ' рѓосувачки челик1pcsкако истата сликаДолжина : 711"

Бренд : GOKADIMAОбјектот Tyle : ХривнијаМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 21cm*10ммТежина : 31g / pc (прибл.)При

Димензии : должина 21cm Ширина 0.6 cm Тежина : околу 18.8 g Метал тип : Бакар Материјал : Sliver Позлатен ПРОИЗВОДОТ

Опис на производот ID : 6996Име : Мода 100% 925 Sterling Silver Хривнија за Жени, Свадба, Роденден Накит Материјал : 925 Ster

Бренд име : BRAVKISНакит тип : линкови шарм цвет нараквици & алкиКамен материјал : Кубни камен ЦиркониСтрана

Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас преку "Мои

Материјал : Кубни Циркони ГОЛЕМИНА : (Приближно)Камен Големина : 18x16mm Дебелина : 2mm синџир должина : 10" Тежи

Топло Тоа : 1 Цел НИ$0 бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.2.Цел повеќе од ќе испорака преку DHL / UPSот.

comАко ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ Т

Please wait...