0
clear
  • Нова за леново Rescuer Y900 Y910 црна лаптоп англиски НАС изгледот игри Тастатура позадинско осветлување 17.3 без рамка
  • -20%
  • -20%
Нова за леново Rescuer Y900 Y910 црна лаптоп англиски НАС изгледот игри Тастатура позадинско осветлување 17.3 без рамка

Нова за леново Rescuer Y900 Y910 црна лаптоп англиски НАС изгледот игри Тастатура позадинско осветлување 17.3 без рамка

DEN 2169.60
DEN 2061.00

Достапност
Производот е достапен


Состојба : Нова
Компатибилен модел :
За леново Rescuer Y900 Y910 серија lap top
Плаќање и испорака
1.Ние прифаќаме alipay тука.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Ние ќе брод на светот бесплатен превозот со следење на број)
3.ако ви треба изразат ве молиме контактирајте со нас.
4.ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена.
5.откако ќе ја потврдите вашата исплата,објектот ќе биде предаден во рок од 24 бизнис часа, освен сабота,недела и национални празници.
6.се проценува во 10-15business дена од доставување да пристигне САД,Канада,велика БРИТАНИЈА,Австралија(за тоа ќе се земе 20-30days. бизнис денови во други земји.)
DHL5-7days
EMS7-10days
7.ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет во рамките на 30days.
Политика На Враќање
Враќа се прифатени за предмети кои пристигнуваат оштетени или за лошо.
враќање на средствата или девизните тоа, ве молиме контактирајте со нас.ви благодариме
Повратни информации
Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети или услуга,ве молиме контактирајте со нас пред да остави какви било негативни повратни информации ,ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство. Само ни даде можност за решавање на проблемот.

Кон својствата

Бренд Име:
LRHYINGCONG
Број На Модел На:
Y900 Y910
Компатибилен Бренд:
Леново
Стандард:
НИ Стандард
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Состојба:
Нови
гаранција:
90days
боја:
Црна

Производи во категоријата

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress! Пониска вредност ќе се избе

Ali Express Стандард Превозот Бесплатен превозот во светот,Повеќето земји транспорт 1245 дена, некои земји ќе

две боја: црно не светлото сребро имаат осветлувањеСостојба : Нова и Сосема Гаранција : 180 денови

(Освен некои земји и APO / FPO)2 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (искл

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди доволно информации.ви благодари

Сосема Нов лаптоп тастатура Fo RASG60 K52 G51 G53 N61 U50 X61 G60 J G60 V G60 JX G60 VX Услуга Нас верзија ЦРНА бојаОбјектот спец

Ќе бидете известени откако пратката е направен 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисп

Нов лаптоп, РУСКИ RU Тастатура.Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.Компатибилен соЦ

Опис На Производот : Писмо : АнглискиРаспоред : САД90 дена Гаранција и Боја како слика шоуСосема Нов и не с

Напомена : Нов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Ние само брод да се потврди цел адреси УСЛУГА ТРАНЗ

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

Напомена : Нов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.Вие се с

Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници)...

Напомена : Нов висок квалитет на тастатура100% компатибилен производителЕквивалент Замена ДелВе молиме

Нови за Lenovo Ideapad 10014 IBD лаптоп НАС англиски тастатура со Црна рамкаОбјектот спецификитеЈазик : САД Верзиј

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress! Неисправни предмети МОРА да

Опис : Писмо : АнглискиНИ стандард90 дена ГаранцијаСите производи биле тестирани пред поштенски и Во доб

Please wait...