0
clear
  • 5sets 20mm Половина топката стакло свет со бронза позлатен цвет прстен поставено стаклено шише прстен DIY рачно изработени прстен
  • -20%
  • -20%
5sets 20mm Половина топката стакло свет со бронза позлатен цвет прстен поставено стаклено шише прстен DIY рачно изработени прстен

5sets 20mm Половина топката стакло свет со бронза позлатен цвет прстен поставено стаклено шише прстен DIY рачно изработени прстен

DEN 331.20
DEN 298.00

Достапност
Производот е достапен


а) Количина : 5 парчиња 20mm Половина Свет Шише + 5 парче Прстен База
б) Шише Големина : 20mm отворање
в) Прстен База Големина : 20mm (прилагодливи)
г) Прстен Cabochon Големина : 20mm
e) Материјал : Стакло & Месинг
ѓ) Никел Слободни & Доведе Слободни
g) Оваа чаша свет шише прстен не е вклучена во внатрешноста чешка Стаклени Монистра.
ж) чисто Стакло Свет Шише и Круната Прстен Основа се одделно, тие треба да биде леплива заедно со себе.

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Дијаметар:
1.5cm
Производ Карактеристики:
античкиот бронза
Објектот Ширина:
1.5cm
Накит Наоди Тип:
Прстен Settings
Бренд Име:
пченка цвет
Објектот Тежина:
1g
Број На Модел На:
20mm
Материјал:
Стакло

Производи во категоријата

ОписСостојба : НоваМатеријал : АлуминиумскиКоличина : 20 PCSБоја : Антички бронза / античкиот сребро / сре

druzy ахат,druzy drucy ,imperial од јаспис,плоча,ѓердан,pendant ,злато,заби,камен,монистра

30pcs Нерѓосувачки Челик Празно Earring База Cabochon Камео База одговара на Стакло 10x14mm Студ Earring Поставување Diy Н

Ве молиме имајте во предвид : 1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слобо

druzy ахат,druzy drucy ,imperial од јаспис,плоча,ѓердан,pendant ,злато,заби,камен,монистра

druzy ахат,druzy drucy ,imperial од јаспис,плоча,ѓердан,pendant ,злато,заби,камен,монистра

Бакар накит додатоциЗлато, сребро, злато се зголеми, gunblack метал шармHummer clasps34*16.5*6.5 ммЗа Ѓердан и нараквиц

1)Материјал : нерѓосувачки челик2)Големина : 18x19mm3)Боја : Челик4)Пакет : 50pc / многу / opp вреќа

Бесплатен Превозот ( освен за далечински земји ) : Под $150 цел биле испратени преку Кина Пост Воздух Mail или

Материјал : алуминиум Боја : gunblack позлатен Големина : 5x10mm / 6x12mm / 7x14mm / 8x16mm / 9x18mm / 11x21mm Пакет : 50pcs / многу

druzy ахат,druzy drucy ,imperial од јаспис,плоча,ѓердан,pendant ,злато,заби,камен,монистра

Добредојдовте На Убава Џек!Продажба 1 Pcs Природен Камен Arborization Опал Handcarved Волкот Главата Страна Drilled Ѓер

шарм антички сребрен наоѓање,мозок,spacer и монистра.кристал монистра,круг,накит pendant

0393 инченБојаЗлато / Сребрена / Розово Злато / БронзаКоличина4 M / МНОГУ1.4 mm или 1mm = 0.0 MM Секоја Боја на се

Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1 повеќе од$7, испраќаат преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно...

шарм антички сребрен наоѓање,мозок,spacer и монистра.кристал монистра,круг,накит pendant

1)Материјал : зајакот крзно2) Outsize : 7.0 cm / 8.0 см се достапни3)За Повеќе бои, ве молиме љубезно ве информира ка

Please wait...