0
clear
  • Нови Гроздобер Сребро Позлатен Bling Целосна Кристал Мајами Кубанската Синџири Поставува Жени Мажи Шарм Хип Хоп Накит Подароци Ѓердани
  • -20%
  • -20%
Нови Гроздобер Сребро Позлатен Bling Целосна Кристал Мајами Кубанската Синџири Поставува Жени Мажи Шарм Хип Хоп Накит Подароци Ѓердани

Нови Гроздобер Сребро Позлатен Bling Целосна Кристал Мајами Кубанската Синџири Поставува Жени Мажи Шарм Хип Хоп Накит Подароци

DEN 360.00
DEN 288.00

Достапност
Производот е достапен


Гроздобер Сребро Позлатен Bling Целосна Кристал Мајами Кубанската Синџири Поставува Жени Мажи Шарм Хип Хоп Накит Подароци Ѓердани

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Коска
Бренд Име:
DJGHYL
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
DH20170517
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Мажи
Pendant Големина:
60см

Производи во категоријата

bjc shitou 0021 Природна Розова боја се Виолетови Браун Необичен Keshi Keishi Барок Бисер Ѓердани&Pendant парчеshitou 0019 Б

Бренд : GOKADIMAОбјектот Tyle : Синџир На ЃерданМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 7mm ширина, должина : 45с

Производ Стил : БАКНИ МЕ Луксузни Тело Рамо Синџир Ѓердан Партија Нова Црна Имитација Бисери Макси Ѓерд

Накит Мажите Ѓердан, 2 Воена Идентификатори на Армијата Стил Куче Ознака Pendant со 68cm Ѓердан, Бела Црна

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во источна Кина регионот.

108 pc чакра ѓердан со дрвото на животот шарм spsb1611zz7 Материјал : свилен tassel(најлон),метал : сребро позлатен б

Накит Мажите Ѓердан, Готски Черепот Headdress, Прилагодлив Големини Легура Pendant со Кожа Ѓердан, Браун

Ако заменетата не е достапно, тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.c

Новото Сонце Цвет Форма Pendant Ѓердан За Жените Круг Топла Продаде Круг Циркон Мода Накит MN188Големина на : 2

Објектот Спецификација : Висок Квалитет Круг Природни школка најновите дизајн бисери Ѓердан Копчето фо

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања

Убава Едноставен Крст Ѓердан,Верски Крст , Фунта Сребрен Крст шарм за вас.Метал : Сребро 925Боја : Сребрена

Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал,црна и бела родиум(две тон) галванск

Накит Мажите Дами Ѓердан, Воена Крстот Маркери Војска Стил Куче Ознака Pendant со 68cm Синџир

Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Ако најдете големината на стоката не ви одгова

метал : слатководни бисер и школкаоблик : јајце цветбоја : црнаголемина : 68мм 80mmдолжина 18"јас може да се н

100% вистински опис, што ќе се види ,она што ќе добиете Ви благодариме !1.Ние нудиме најпопуларните предмет

Please wait...