0
clear
  • ZOKOL имајќи 51236 Удар Топката Имајќи 8236 180*250*56mm
  • -20%
  • -20%
ZOKOL имајќи 51236 Удар Топката Имајќи 8236 180*250*56mm

ZOKOL имајќи 51236 Удар Топката Имајќи 8236 180*250*56mm

DEN 2980.80
DEN 2266.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Бренд Име:
ZOKOL
Број На Модел На:
51236
Капацитет На Моторот:
180*250*56mm
Површина Грубост:
Ра 0.8
Структура:
Удар Топката Имајќи
Премази:
Масло
Материјал:
GCr15 Имајќи Челик
Спецификации:
180*250*56mm

Производи во категоријата

Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, ка

МоделMR1152 RSДимензииСоздаден (d)5ммДијаметар (D)11ммШирина (Б)4ммПечати Тип2 RS(Две страни гума)КвалитетABEC5Мат

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве моли

МоделGEBK5 SГОЛЕМИНА(mm)d5D16Б8Нето Тежина : 0.044 килограмиМатеријалИмајќи челикDeliverydate37 Дена1)Вашата Повратна

Опис : 636 ZZ 636 ZZ 6x22x7mm Мини Топката Имајќи Минијатурни Имајќи Длабока Ритам Топката ИмајќиМодел : 636 ZZКолич

Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, ка

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , ве моли

Answer : ___________________________ Note : лежишта се двојно ред топката лого, имајќи челик, вкупната стапка по изгасне, ка

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

МоделMR742 RSДимензииСоздаден (d)4ммДијаметар (D)7ммШирина (Б)2.5ммПечати Тип2 RS(Две страни гума)КвалитетABEC5Мат

започнетекрајотAXK Бесплатен Превозот 68052 RS БЛАГАЈНИЧКИТЕ 6805 61805 2 RS SI3 N4 хибрид керамички длабоко ритам т

1 ПарЗапечатени Аголна Контакт ЛежиштаH7002 C2 RZP4DTA1 Пар DT Конфигурирате15mm X 32милиметри X 9*2mmP4 ABEC7 Суперпреци

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Please wait...