0
clear
  • 5X 100ml PGI-250 CLI-251 PGI250 CLI251 Рефил Боја мастило за Canon MG5420 MG5422 MG5520 MG6420 IP7220 MX722 MX922 IX6820 печатач
  • -20%
  • -20%
5X 100ml PGI-250 CLI-251 PGI250 CLI251 Рефил Боја мастило за Canon MG5420 MG5422 MG5520 MG6420 IP7220 MX722 MX922 IX6820 печатач

5X 100ml PGI-250 CLI-251 PGI250 CLI251 Рефил Боја мастило за Canon MG5420 MG5422 MG5520 MG6420 IP7220 MX722 MX922 IX6820 печатач

DEN 1424.64
DEN 1140.00

Достапност
Производот е достапен


ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да го купи истиот мастило кертриџ модел за вашиот печатар!!!
Боја : Б.К Б.К C Y M
Мастило волумен(ml) : 100 100 100 100 100
Мастило : Боја
Одговараат кертриџ : PGI-250 CLI-251
Се користи За Канон принтер : PIXMA MG5420/MG5422/MG5520/ MG5522/MG6320/MG6420/MG7120/ IP7220/MX722/MX922/IX6820/IP8720 Печатач модели не можат да бидат наведени целосно или ажурирани во времето ве молиме обратете се до касети модели кои се моментално во употреба
5 Компјутери Многу : 1 BK+1 BK+1 C+1 M+1 Y
1 X Црна Боја Мастило 1 X Црна Боја Мастило 1 X Синозелена Боја Мастило 1 X Megenta Боја Мастило 1 X Жолта Боја на Мастило
1. Pls не се споредуваат компатибилни, мастило кертриџ со ОЕМ мастило кертриџ. 2. Ре-manufactued мастило кертриџ шоу "ниска мастило" не е квалитет на проблемите, тоа е нормално, Бидејќи чип се уште го задржи статусот кога ОЕМ мастило кертриџ користи нагоре. 3 : кога ќе го купите компатибилни, мастило кертриџ, pls истакна вашиот печатач ажурирани или не? Ако одговорот е да, pls контактирајте со нас пред да купите. 4 : ние ќе се достави пратката во прв пат. 5 : Ние се гарантира вашето задоволство е секогаш во нашиот прв приоритет. 6 : се Надевам дека ќе може да ни се јавите во прв пат ако имате било какви прашања.

Кон својствата

Тип:
мастило рефил кит
Компатибилен Бренд:
CANON
Број На Модел На:
за PGI-250 CLI-251

Производи во категоријата

INKARENA Полни со Мастило Замена За hp 60 61 62 63 60xl 61xl 62xl 63xl Refillable Ciss Мастило 400 ML Универзално Мастило Рефил кит1.О

4 Шише * 30ml ЦРНА Универзална Рефил боја мастило За HP За Canon За Брат за epson refillable мастило кертриџ 30ml Универз

Функции 1.Пакетот вклучува : (1) 1 Шише 100ml Црно мастило.Q6 : ние Може да се добие поддршка ако ние имаме свои

600 ML Боја Мастило За Epson Перо Фото 1410 R270 R390 RX590 R290 R610 RX690 T50 TX700 W TX800 W TX650 Печатач Мастило Рефил Колекции T0811 T0

PROCOLOR висок квалитет на пигмент мастило, CISS пигмент мастило Рефил кертриџ Водоотпорен Пигмент Мастило ц

Силна вода за докажување на способноста за долгорочно екранот способност може да се печатат на пренос н

Модел Бр : Боја на Мастило ОЕМ 4 Боја Мастило Рефил КитТип : Бренд нови компатибилни, мастило кертриџМаст

МоделLM Сублимација мастило одговараат за epson Тип на Сублимација Мастило , Термички Трансфер Мастило, Ма

Топло прашува : АКО ви треба други бои,ве Молиме љубезно ве молиме да ни кажете боја треба,ви Благодариме

,Ние имаме свои мастило фабрика! 2 И за рефус со цел, море брод начин е најдобро но се многу време Многу ле

CISS најголемиот дел мастило систем кертриџ за Ролан Mutoh Mimaki refillable мастило кертриџПроизвод Вклучува : 1.Па

МоделСИНА Сублимација мастило одговараат за epson Тип на Сублимација Мастило , Термички Трансфер Мастило,

започнетекрај (1set)4x100ml Боја Мастило за EPSON Refillable кертриџ и CISS.Пакетот вклучува : (1) 1 Шише 100ml Црно мастило.(

Строга контрола на квалитетот и проверка,100% КК инспекција Пред Shippment 4 Ние и ветуваме на слободна замена

​Нови 4 бои(CMYK) Јастиви Мастило се користи за Торта Чоколадно кафе & храна инкџет печатачЈастиви мастило

,Ние имаме свои мастило фабрика! 2.Различни дизајни 7.Q3 : Да имам сопствен дизајн за етикета на мастило шиш

htmlНашите предности? 1 Ние и ветуваме на слободна замена за било неисправни производи во следната цел На

20 парчиња / многу висок квалитет Растворувач Отпорни на амортизерите за Mimaki JV33 / JV5 печатач; DX5 печати ра

PROCOLORPROCOLOR,твоите најдобри печатач потрошен снабдувач, Доверба бренд Доверба на PROCOLOR.

МоделLBK Сублимација мастило одговараат за epson Тип на Сублимација Мастило , Термички Трансфер Мастило, Ма

1 сет рефил кертриџ со едно време чип 6 боја и 1 поставите боја / пигмент мастило 6 боја *1 Литар / шише за Canon

4pcs / многу 220ml празен кертриџ без чипови за Ролан голем формат печатач мастило рефил кертриџПроизвод Вкл

Пакетот вклучува : (1) 1 Шише 100ml Црно мастило.Строга контрола на квалитетот и проверка,100% КК инспекција Пр

INKARENA Полни со мастило Замена За HP 940 940 XL Шише 100ml Мастило Рефил Компатибилен Officejet Pro 8000 има око 8500 Печатач

широк формат CISS печатач најголемиот дел мастило систем кертриџ за Ролан Mutoh Mimaki refillable мастило кертриџПр

Испорака : 1 одговара за континуирано масовно печатење Со добар флуентност,висок трансфер стапка, лесно

Please wait...