0
clear
  • Нови макбаскет pcp воздушен пиштол употреба 9L 30Mpa 4500psi карбонски влакна резервоар за воздух цилиндар исполнет со компресор со фабрика цена
  • -20%
  • -20%
Нови макбаскет pcp воздушен пиштол употреба 9L 30Mpa 4500psi карбонски влакна резервоар за воздух цилиндар исполнет со компресор со фабрика цена

Нови макбаскет pcp воздушен пиштол употреба 9L 30Mpa 4500psi карбонски влакна резервоар за воздух цилиндар исполнет со компресор

DEN 13622.40
DEN 10217.00

Достапност
Производот е достапен

ACECARE ТЕХНИКА се занимава со увоз и извоз на висока
притисок на гас цилиндри производи, машини & опрема како што се Надворешни Шут Експлозија Машина, Внатрешна
Шут Експлозија Машина, Ролери Табела, Слика Линија За Производство, Индукција Греење На Печка, Цврстина Тестирање
Машина, Дигитални Dynamometer, Вратот Прстен Машина, Дното Притискање На Машина, Фотоелектрически Директни Читање
Spectrometer, Трансформатор, Рамни Мелничката Крајот Машинската, Цевки Машина За Сечење, Цевковод Свиња, Мотокар,
Провира Машина, Влечете Синџир На Производот, Сензор Производ, Канцелариски Мебел, Црвено Вино, Плута Линија За Производство,
Челик Шут Производ, Челик Шут Линија за Производство, LNG Растенијата Проект, Хлор-Алкално Растенијата и неколку други.
Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе детали. се наоѓа во Shenyang кој е главниот и најголемиот
градот на Liaoning провинција во североисточниот дел на кина. Опис на производот Нови макбаскет pcp воздушен пиштол употреба 9 L 30 Mpa 4500psi карбонски влакна резервоар за воздух цилиндар исполнет со компресор со фабрика цена 4500 psi пополни притисок Нерѓосувачки Масло-Исполнет Мерач(ако сте треба вентил,ве молиме цел во нашата продавница) Целосно 15-Годишен живот M18*1. цел :
Доколку нарачаните производи се во акции. До денес, ние
се извезени производи во многу земји како што се САД, Бразил, велика БРИТАНИЈА, Аргентина, Перу, Турција, Чиле, Индонезија,
У А Е и многу повеќе. Не MOQ ограничен. Ние, исто така, дизајн и развој во согласност со клиенти барања.
ако не,нареди количество може да се разговара со нас.
Изложбата
Нашите Клиенти
Сертификат
Сертификат
ПЕТ ЅВЕЗДИ КОМЕНТАРИ
.
Компанијата Информации
Shenyang Acecare Technology Co.
Секој кој споделување на нашиот Aliexpress врска со вашите пријатели на Facebook ,Скопје, Pinterest, VK,Twitter или Instagram и да соберат десет сака да добиете $10 купон со екранот, купонот може да се користи кога ќе се трошат $300 или повеќе еднаш во нашата Aliexpress продавница.
Ние ќе ви одговори што врати ПОБРЗО.
Ние, исто така, сопствен задоволство на обезбедување на сите видови на Струг, како машина за Дупчење, фреза, Мелница
машина, Конвенционалните струг, ЦПУ струг и други струг машини
Ние, исто така, служи како агент за увоз & извоз бизнис, спроведувањето на целосни сетови на инженерски проекти
и дома и во странство.5 Провира
Нашите висок притисок во цилиндарот е опкружено со ЧЕТИРИ-ДИМЕНЗИОНАЛНИ ТРИ-ВРЕТЕНО ликвидација на машина со СИМЕНС систем
Производ Слики
Процес На Производство
Пакување & Испорака
Рок на плаќање :
Т/T, Western Union, Paypal, L/C
Трговија термин :
EXW или ФОБ или ЦФР или CIF или КПТ или ЦИП
Пакување детали :
Дрвена кутија, Ply-дрво кутија, Картонска кутија, Палети
Време на испорака :
Тоа зависи од купување на количеството и состојбата состојба, ако производите се достапни во склад, може да се организира испорака многу наскоро, или неколку дена по добивањето на депозит.

Кон својствата

Употреба:
Оган Безбедност
Бренд Име:
Acecare
Број На Модел На:
CRPIII-161-9.0-30-Т
капацитет на вода:
9L
Должина:
570mm
Работен Притисок:
30mpa
Цилиндар Нишка:
m18*1.5
Празни Тежина:
5.1 kg
Дијаметар:
174mm

Производи во категоријата

се наоѓа во Shenyang кој е главниот и најголемиотградот на Liaoning провинција во североисточниот дел на кина.Н

До денес, ниесе извезени производи во многу земји како што се САД, Бразил, велика БРИТАНИЈА, Аргентина, П

Ние ќе ви одговори што врати ПОБРЗО Опис на производот Целата постави нови 9 L EN12245 airgun висок притисок гас

5 Провира Нашите висок притисок во цилиндарот е опкружено со четиридимензионални triaxial ликвидација на м

Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контакт

Ние ќе ви одговори што врати ПОБРЗО.ИзложбатаНашите КлиентиСертификатПЕТ ЅВЕЗДИ КОМЕНТАРИ До денес, ни

Секој кој споделување на нашиот Aliexpress врска со вашите пријатели на Facebook ,Скопје, Pinterest, VK,Twitter или Instagram и

ИзложбатаНашите КлиентиСертификатПЕТ ЅВЕЗДИ КОМЕНТАРИ се наоѓа во Shenyang кој е главниот и најголемиотгр

До денес, ниесе извезени производи во многу земји како што се САД, Бразил, велика БРИТАНИЈА, Аргентина, П

Секој кој споделување на нашиот Aliexpress врска со вашите пријатели на Facebook ,Скопје, Pinterest, VK,Twitter или Instagram и

Ние, исто така, дизајн и развој во согласност со клиенти барања.Ние ќе ви одговори што врати ПОБРЗО...

Компанијата ИнформацииShenyang Acecare Technology Co.ИзложбатаНашите КлиентиСертификатСертификатПЕТ ЅВЕЗДИ КОМЕН

Доставени датум, најверојатно, ќе биде 12 месеци во 15 година од животот на резервоарот Не MOQ ограничен Хид

Ние, исто така, сопствен задоволство на обезбедување на сите видови на Струг, како машина за Дупчење, фре

Опис на производот Со Вентил Евтини со Gauged Вентил 2 Ние, исто така, дизајн и развој во согласност со клиен

Ние, исто така, дизајн и развој во согласност со клиенти барања се наоѓа во Shenyang кој е главниот и најголе

Хидро тест бара на секои 35 години.Нашите висок притисок во цилиндарот е опкружено со ЧЕТИРИДИМЕНЗИОНАЛ

Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контакт

Ние ќе ви одговори што врати ПОБРЗО.5 исполнет со компресорКомпримиран воздух е горивото кое сили вашио

цел : Доколку нарачаните производи се во акции.Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, ве м

Please wait...