0
clear
  • 10pcs Природни Суви Okra со Железо Жица За Свадба Партија Дом Хотел Декорација DIY Букет Проектот Додаток
  • -20%
  • -20%
10pcs Природни Суви Okra со Железо Жица За Свадба Партија Дом Хотел Декорација DIY Букет Проектот Додаток

10pcs Природни Суви Okra со Железо Жица За Свадба Партија Дом Хотел Декорација DIY Букет Проектот Додаток

DEN 911.52
DEN 729.00

Достапност
Производот е достапен


Тие се одлични за свадба партија,дома декорација,цвет занает,и други DIY проект.
Големина : 18*2cm
Жица Должина : 40cm
Количина : 10pcs
Задоволството на клиентите ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. Превозот 1). Превозот цена : Тоа зависи од тоа колку многу ќе ги нарачате.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење на Услугата Хонгконг Воздух mail 10-20 дена без следење на број Fed Ex 3-5 дена www.fedex.com ПРОЗОРЦИ 3-5 дена www.ups.com DHL 3-5 дена www.dhl.com Кина се регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.ems.com.cn Хонгконг регистрирани воздухопловната 18-28 дена www.hongkongpost.com 3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде од 3 до 5 работни дена. Политика на враќање Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 30 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Кон својствата

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Сушени Цвеќиња
Бренд Име:
DRtrade
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Број На Модел На:
ништовни
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Вид:
Виси Кошеви

Производи во категоријата

Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел Па ако имаш б

Бренд : MiiseasonСостојба : 100% Сосема Нов и висок квалитетИме : Вештачки Камен мос треваМатеријал : пенаБоја :

* Материјал : Свила* Големина : 5cm(2")* Боја : темно виолетова* Тежина : 80g* Пакет вклучуваат : 600 x Темно Виолето

100% Сосема НовГолемина : 62 mmБоја : Комбинација На БојаКОЛИЧИНА : 30pcs

Произведе информации : Име : вештачки Maple leafМатеријали : свила платнодимензии : 60cm 50cm должина X ширинабоја

Опис На ПроизводотСвила 3 вилушка пурпурна лотос цвет 1pcs свадба вештачки лажни цвет 3 бои декорација за

Објектот информации : свадба и дома декоративни цветСостојба : новаматеријали : СТП реалниот допир чувс

Име : рачно изработени 5 компјутери Бања Сапун Зголеми Цвет Букет+Поздрав Картичка Држи Цвет За Мајка 's Da

Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее.Ние не сме одговорн

ИМЕ: Artficial се Зголеми TimboМАТЕРИЈАЛ: Свила、Пластични、Железо жицаБОЈА: Бела, ЦрвенаСПЕЦИФИКАЦИЈА: 16pc

Материјал : ЦветСостав : 7 предници, околу 460 ѕвездиГолемина : вкупна висина 40cm, цвет дијаметар од 0.7 cmБрут

Одличен материјал за DIY проект Тоа може да се чуваат и 26 месециСостојба : 100% Сосема новМатеријал : Сушени

7 Гранки Убава 25 Глави / Букет Мини Вештачки Calla со Лист Свила Лажни Лили Водни Растенија Дома Соба Декора

Опис : 1 букет вештачки виолетова, изгледа реалнокако Идеална за дома, свадба, забава и др декорација Мат

100% Сосема НовГолемина : 62 mmБоја : Комбинација На БојаКОЛИЧИНА : 30 компјутери

Спецификации Висина 40" со 3 Суб Гранки, 1' растојанието помеѓу гранкиВкупно 60 Компјутери Hight Светлината Т

Име : 2018 НОВ Висок квалитет 10pcs / многу свадба декорација цвет ѕид Вештачки свадба позадина цвет патот во

НОВИ Насловна Оркестарот Вештачка свила 1 Куп француски Зголеми Флорални Букет Лажни Цвет Дома Соба Deccra

Please wait...