0
clear
  • Електрични дискретни I/O проширување модул SR3XT61BD за сексуално и репродуктивно XT 6 I-O 24 VDC за Zelio Логика
  • -20%
  • -20%
Електрични дискретни I/O проширување модул SR3XT61BD за сексуално и репродуктивно XT 6 I-O 24 VDC за Zelio Логика

Електрични дискретни I/O проширување модул SR3XT61BD за сексуално и репродуктивно XT 6 I-O 24 VDC за Zelio Логика

DEN 2160.00

Достапност
Производот е достапен


1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT,итн. По потврдувањето на плаќање, ние ќе го организира пратка што е можно поскоро.
3. Ве молиме внимателно да го потврдите вашиот превозот адреса, пред да можеме испорака.Ако има било какви прашања, ние ќе ве контактираме во време.
4. Ако изберете Продавачот за Испорака Метод ,ние ќе го избере да се изразат испорака според стоки и цел адреса.
5. Обично стоките ќе бидат испратени до вас во времето.Понекогаш, неколку дена може да биде продолжен за царинските или времето.
6. Ако не сте добиле вашиот товар во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да ви даде соодветен одговор и третман шема на бои што е можно поскоро. Ние ќе ги реши сите ваши прашања додека сте задоволни.
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена да го испрати назад од денот сте го добиле. Ако повеќе од 7 дена или тоа се користи,тогаш НЕМА да ИМА НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати на објекти,освен ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
3. Ние ќе рефундирање на дека ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС , по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики како ќе го потврди редот на aliexpress!

Кон својствата

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Бренд Име:
LARATH

Производи во категоријата

longyue 10pcs универзална 4 начин Кислород O2 сензор машки конектор pigtail 6" се користи за ХОНДА АКУРА 4 ЖИЦА СЕНЗО

Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии 6)кога имате било какви прашања во врска со тоа,

longyue 20pcs 4 начин Econoseal J Серија plug pigtail O2 / кислород сензор конектор темпераментЗОШТО да го одберете нас ?До

Темно сива боја 8pins автомобил водоотпорен авто конектор (портокал zip) машки 2.2, вклучувајќи терминали и п

Руски купувачот се Обрне Внимание : ве Молиме понуда на примачот име и презиме во ред.Се надеваме дека си

longyue 1 0 Комплет 3начин Receptacle машки Конектор за Монтажа на Дизел Горивото ПумпаСосема нов и висок квалите

започнетекрајотlongyue фабрика продажба 10pcs 4 Цилиндри EDIS Coilpack Серпентина пакет Конектор Приклучок Темпер

Опис : Оваа аукција карактеристики сосема нов 1156 / BA15 S жици се подигнат со прежичен штекерите (подножјат

longyue 20pcs 5 p / pin реле керамички втичница Отпорност на Топлина конектор светло на носителот plug 15cm жицане се

longyue 10 Kit универзална 9005 HB3 9006 HB4 H10 9145 D2 S / R Приклучок Машки Plug HID xenon баласт адаптерСекој Комплет Содржи 1pcs

Темно сива боја 8pins автомобил водоотпорен авто конектор (портокал zip) машки и женски 2.2, 61950054 61950051Опис на

За Превозот Пратката ќе се организира во рок од 3~7 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачо

longyue фабрика продажба 20pcs GTO CTSV Кислород O2 Сензор Насловот Продолжување Подигнат LS1 LS2 GTO ПЛОШТАДОТ СИВА 30c

longyue 10pcs EV1 Женски Инјектор за Гориво Конектор EV11,EV12,EV13 случај за Fiat,Ford, "ФОЛКСВАГЕН", "Рено" доаѓаат со терм

longyue factroy продажба 20pcs системи за ВБРИЗГУВАЊЕ на ГОРИВОТО конектор pigtail темперамент за BOBINA V...

longyue 20set Конектор За Hyundai Tiburon 2.0 L G4 GC / Excel X3 1.5 L / Акцент Elantra Getz i30 Lavita Sonata МАПАТА Сензорцел 5 многу , 10%Попр

longyue фабрика продажба 10 Комплет Времето Pack 4 Pin Затворени Жици Конектор за Полнење О2 сензор conector НОВИСос

longyue 10 Комплет 3 Pin Начин ev6 инјектор конектор приклучок нови LY7039 BСетот Содржи полнач тела, терминали и да

longyue фабрика продажба 10 Комплет 3 pin Позиција MetriPack 630 VHD Водоотпорен Конектор Подигнат Coolant Фан Splice Моторо

Уникатен дизајн на двојно USB, исто така може да се задоволат потребите на голем број на електронска опре

longyue 20pcs ЖенскиБ 2 начин на Инјектор за Гориво Конектор pigtail темперамент за Nissan Стил 6" Конектор ќе одговар

Please wait...