0
clear
  • LED Светло За ФОЛКСВАГЕН Jetta MK6 Facelift Седан 2015 2017 Пред LED Магла Светилка Магла Светлина, Крушка Автомобил Стил
  • -20%
  • -20%
LED Светло За ФОЛКСВАГЕН Jetta MK6 Facelift Седан 2015 2017 Пред LED Магла Светилка Магла Светлина, Крушка Автомобил Стил

LED Светло За ФОЛКСВАГЕН Jetta MK6 Facelift Седан 2015 2017 Пред LED Магла Светилка Магла Светлина, Крушка Автомобил Стил

DEN 3359.52

Достапност
Производот е достапен


Висок Квалитет на Предните LED Магла Светло за Магла Светилка За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK6 Facelift Седан 2015 2016 2017 Состојба : Нова Резервни LED Магла Светлината Леќа Материјал : PC Домување Материјал : ABS Напон : 12 V Моќ : 6.6 W Пакет : 1 x Левата Страна+1 x Десната Страна Забелешка : ве Молиме Проверете ја Вашата Браник Магла Светлина за Да се Обезбеди
Ние прифаќаме Alipay И Paypal исплати само. ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност,Царинење Такси и Други давачки.
Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : www.17track.net Или www. global.cainiao.com Или www.yw56.com.cn
Ако ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди оценка,Кога ќе го купите повторно,ќе им понуди 5% . Позитивни повратни информации со 5 ѕвезди оценка,тебе и мене се среќни секој ден
Нашата цел е да го направите вашиот избор полесно и да ги зачувате вашите пари. Подобро autoparts, Подобар живот.

Кон својствата

Jetta-Година:
До 2015
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
PEI+PC+ABS
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Напон:
12V
Бренд Име:
Minglei
Име На Модел:
5C7941699P 5C7941700P
Специјални Функции:
LED Светла за Магла
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Фолксваген Модел:
jetta
Објектот Дијаметар:
9cm

Производи во категоријата

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

И ве молиме да ни даде 3 работни дена за проверка на undelivered пакет и причина Други Политики 1 : Ние не сме од

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Ве молиме контактирајте ме Примачот Име И Презиме : 2.Вашиот Најдобар Избор на Авто Додатоци ~~~~~Е корола l

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Висок Квалитет На Автомобил Магла Светло За Магла СветилкаЗа "ФОЛКСВАГЕН" Голф 6 MK6 20092013За "ФОЛКСВАГЕН" Г

Плаќање Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT 3 : ве Молиме контактирајте со нас ако не го примите производи в

Marloo За 7686 Џип CJ7 8186 CJ8 8795 Wrangler (YJ) и 9706 TJ и ЗАБ Wrangler Led Опашка Светла СобраниеПакет : 1 поставени Led Опашка Све

На Резервни Замена светла за Магла употреба 100 W висока осветленост халоген светилки , не и на другите ни

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Ние ќе одговориме на сите Ali Express пораки за време на нашиот бизнис часа Овие трошоци се на купувачот одго

Автомобилстил, За 20082014 Мицубиши Lancer Црвена Леќа, ПРЕДВОДЕНА од Задниот Браник Рефлектор Кочница Светли

На Резервни Замена светла за Магла употреба 100 W висока осветленост халоген светилки , не и на другите ни

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Производ детални сликиОпис На Производот : 1.Стил : LED задни Светла.2.Боја на домување : Црвена.3.Пакет се Вк

Опис : 100% нов и висок квалитетОдговара за приклучок : T10 / 168 / W5 W / 194Оперативен Напон : 12 VДолг животен век,

На Резервни Замена светла за Магла употреба 100 W висока осветленост халоген светилки , не и на другите ни

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Можете да ја користите светлината за Теренски Возила, Камиони, Трактори, ЏИП, АТВ, мотоцикл, Кранови, Forklif

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : 2 x Придушници2 x КРИЕШЕ

Висок Квалитет Пред Халоген Магла Светилка Магла СветлинаЗа Ауди Q7 20062009Информации за производот Состо

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : 2 x Придушници2 x КРИЕШЕ

Please wait...