0
clear
  • 2017 Жените кои Работат Фустан Vestidos Лето&есен Џемпер Фустани Sashes V деколте, Долга Плетени се Облекуваат Секси Bodycon Облека Партија Фустани
  • -20%
  • -20%
2017 Жените кои Работат Фустан Vestidos Лето&есен Џемпер Фустани Sashes V деколте, Долга Плетени се Облекуваат Секси Bodycon Облека Партија Фустани

2017 Жените кои Работат Фустан Vestidos Лето&есен Џемпер Фустани Sashes V деколте, Долга Плетени се Облекуваат Секси Bodycon

DEN 1704.00
DEN 1193.00

Достапност
Производот е достапен


2017 Жените кои Работат Фустан Vestidos Лето&есен Џемпер Фустани Sashes V деколте, Долга Плетени се Облекуваат Секси Bodycon Облека Партија Фустани
2017 Лето Молив Фустани Жените О Вратот Црно-Бела Шарени Половина Ракав Директно Плус Големина Секојдневен Пролет Фустан Bodycon Vestidos
Големина : ве молиме прочитајте ја големината на табелата и да се споредат
детали големини со твое пред ставање на налози
Ве молиме овозможи 1-3cm разликата се должи на рачно мерење.
Уживајте во вашата шопинг на Aliexpress
Мерење во ЦМ
Големина
Градите
бюст
Должина
длина
Рамо
плечо
Половината
Талия
S
84
110
35
76
М
88
112
36
80
L
92
114
37
84
Големина Препорака
Тежина
Висина
45-50 KG
50-55 KG
55-63kg
155 CM
S
М
L
160 CM
S
М
L
165 CM
S
М
L
170 CM
S
М
L
175 CM
S
М
L
2017 Женское рабочее платье Vestidos Летние осенние свитера платья Sashes V шеи Длинные трикотажные платья Секси Bodycon Облека Партија Фустани

Кон својствата

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Силуета:
Директно
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Лето
Стил:
Повик
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
Liva девојка
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Модални,Памук
Фустани Должина:
Средината На Теле
Sleeve Должина(cm):
Половина
Половината:
Природни
Декорација:
Sashes
Број На Модел На:
Лето стил мода Памук фустан
Тип На Објект:
гроздобер чипка фустан
Повод:
Работа, забава, домашна патување фустан
боја:
Црвено Розова Жените Се Облекуваат
Плус големина XXL работи фустан:
голема големина работа фустан
Функција:
Висок Квалитет џемпер облека

Производи во категоријата

Ви благодариме за ur цел во нашата продавница, се надевам дека ќе имате добро искуство, имаат убав ден!!.Со

Нови Кралски Стил Бела Породилно Чипка Фустан Бремени Фотографија Реквизити на Бременост, породилно фо

Danjeaner Макси Backless Партија Се Облекуваат Жените Бонбони Бои СексиКрстот Назад Заврши Висок Шлиц Летни Фус

Плус Големина Луксузни Патент Дизајн Долго Повик Облекаголемина(cm)XL : рамо 41, биста 100, ракав 16, должина 103

2)Молам да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; во спротивно, ние ќе б

Димензии : cm Должина Биста Рамо Ракав За Тежина (KG) L 88 96 38 57 52.560 XL 89 100 39 57.5 6067.5 XXL 90 104 40 58 67.575 XXXL 91 109 41.5 58.5 7585 4

Вие сте заштитени 100% безбедно Ако кој било друг проблем, или било какво барање, ве молиме контактирајте

ГолеминаРамоБистаSleeveДолжинаS33865587М35905779L37945991Ве молиме овозможи 13cm разлика ви благодариме.

Може исто така да како што се : Жените Макси Фустан 2018 Висок Квалитет на Пистата Овратот Целосна Ракав Пе

Нормално, ние ќе ги прогласи како подарок со ниска вредност на пакетот Нормално пратката ќе ви стигне во

Напомена : ние ќе ги провери секој фустан квалитет и големина пред превозотзначи, ако можете да ја остав

ГОЛЕМИНА БИСТА должина ПОЛОВИНАТА рамо ХИП РАКАВ S 84 102 70 36 90 44 M 88 103 74 37 94 45 L 92 104 78 38 98 46 XL 96 105 82 39 102 47 2 XL 100 106

Големина Должина Градите Рамо ракави Ракав Дното должина S / / / / / / M 112cm 96146cm 38cm 45см 31cm 202cm L 113cm 100150cm 39

Тежина : 325g (XXL) Боја : Слика боја Ознака Големина Биста Должина Половината / S 80см / 31.49 во 123cm / 48.42 во 68cm /

ГолеминаБистаПоловинатаДолжинаРамоSleeveS8864+150М9268+151L9672+152XL10076+153Големина на ЗАБЕЛЕШКА : Големина на Табела

IRINAW608 нови доаѓањето на летото 2018 оригинален дизајн со headscarf гроздобер големи дното погледнете преку до

Големина S M L XL XXL НИ 46 68 1012 1416 1820 велика БРИТАНИЈА 6 8 10 12 14 AU 6 8 10 12 14 ЕУ 36 38 40 42 44 Должина / cm 78 80 82 84 Здолниште

Please wait...