0
clear
  • Клонирање на Портата за гаражни врати Далечински Управувач Duplicator копче 433.92 mhz 433mhz Нови
  • -20%
  • -20%
Клонирање на Портата за гаражни врати Далечински Управувач Duplicator копче 433.92 mhz 433mhz Нови

Клонирање на Портата за гаражни врати Далечински Управувач Duplicator копче 433.92 mhz 433mhz Нови

DEN 239.52

Достапност
Производот е достапен


Напомена : основен услов за избор на далечинско управување;copyed далечинска контрола функционира нормално,чип е компатибилен и фреквенција е точно. Сега програмирање е успешна! Ако сакате да ја програма повеќе копчиња само повторете ги чекорите 2 > 4. Притиснете на копчето на вашиот оригиналниот далечински во исто време и на едно од копчињата на клон далечински и задржете се додека ВОДЕШЕ на клон далечински трепка бавно.92 MHz(Изборен 315 MHz) Модулација Режимот : ПРАШАЈ (СУМ) преносот на моќ : 100m W Емисија Растојание : од 50 до 100 m (доказ) кодирање тип : само Копија На работна температура : -10 C до +50 В Работи со следниве далечински управувач IC модули (ве молиме проверете ја вашата оригиналниот далечински управувач пред да нарачате),и вашиот remotes, исто така, треба да биде Фиксна шифра или Учење код. Пред купување,ве молиме бидете сигурни дека copyed далечински управувач оперативни фреквенција или изберете & купи фреквенција прилагодливи тип на далечинскиот управувач. Пред купување,ве молиме потврдете дали вашиот далечински управувач може да биде copyed или не. Место на cloner далечински и оригиналниот далечински во близина заедно/рамо до рамо, така што тие се допираат.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
НИЕ ЌЕ СЕ ОБЕЗБЕДИ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ !!! Најдобар избор на најдобрите попусти,ви Благодарам за вашите сопствени!
. AX5326-3 PT2262 PT2260 EV1527 FP527 PT2242 HT600 HT680 HT6207 HT6010 HT6012 HT6014 AX5326-4 SMC918 PT2240 HT6013 HT6013 HT12 D,итн Користи : гаража врати, мотоцикли, автомобил алармот производи, home security производи, краток опсег на безжичниот далечински управувач производи, за индустриска контрола производи
Како да ја Програмата :
1. Притиснете на Еден и Три копчиња додека LED трепка - тоа трае околу 3 секунди.Клонирање на Портата за гаражни врати Далечински Управувач Duplicator копче 433.92 mhz 433mhz Нови
Забелешки :
Оваа копија од далечинскиот управувач не може да се копира компјутерски код и возен код , уредот може само да копирате фиксна шифра или да научат кодови . Тоа е толку лесно! За да го ресетирате далечински едноставно започнете повторно со чекор 1.)
Она што е во кутијата? 1 x Прирачник за Корисникот англиски јазик 1 x Далечински Управувач (27 A батеријата на, вклучувајќи)
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ние ви посакам добредојде на трговија на големо, ние ќе ви даде најдобра услуга и најниска цена
Карактеристики : Сите на нашите предмети се сосема нови еден на Еден клуч копија Секое копче лозинка сам спаси Може да континуирано повторувачки копија користете еден милион пати за Приватност е силен
Спецификации : Работен напон : DC12 V (27 A батеријата на, вклучувајќи) Оперативни Струја : 8m A Работна фреквенција : 433.

Кон својствата

Број На Модел На:
Далечински Управувач Copie
Бренд Име:
Phineli

Производи во категоријата

Оваа цел : 1 X далечински(вклучува батерија)8 Xreciver Спецификација : 1.Далечински Канал : 8 CH Далечински Управ

Типични апликации : Дома осветлување систем за Далечинска контрола switch Smart Home / Насловна Автоматизациј

Please wait...