0
clear
  • Мини 8мм 720P Леќа Android и IOS IP67 Wifi Endoscope со 1m 1.5 m 2m 3.5 m 5m Кабел Endoscope Инспекција Borescope за iphone 7
  • -20%
  • -20%
Мини 8мм 720P Леќа Android и IOS IP67 Wifi Endoscope со 1m 1.5 m 2m 3.5 m 5m Кабел Endoscope Инспекција Borescope за iphone 7

Мини 8мм 720P Леќа Android и IOS IP67 Wifi Endoscope со 1m 1.5 m 2m 3.5 m 5m Кабел Endoscope Инспекција Borescope за iphone 7

DEN 1151.04
DEN 921.00

Достапност
Производот е достапен


Мини 8мм 720 P Леќа Android и IOS IP67 Wifi Endoscope со 1m 1.5 m 2m 3.5 m 5m Кабел Endoscope Инспекција Borescope за iphone 7
WIFI Endoscope
Опис :
Овој објект е нов најновите wifi endocope камерата, тој може да работи со Android и IOS мобилен уред. Вие само треба да ја инсталирате на СТАН, а потоа направи wifi конекција со endoscope камера, тогаш може да се провери на сликата. Тоа е 6leds и светлината е прилагодлив.
Тоа може да се користи за подводна камера, водоотпорен Микро-камери, моторно возило детектор, канализација цевковод детектор, пребарување и спасување, кривични и обичај детектор, археолошки откривање, на PCB откривање, воздухопловна и вселенска индустрија, заштита и трактори индустрии, нафтени дупчења индустрија, градежништво и така натаму.
Главната Карактеристика:
Сосема Нов и Висок Квалитет
2 M Пиксели Висока Резолуција CMOS Камера, 720 P HD
Безжичен Wifi Конекција, лесно да се поврзете и да го користите
Мини Димензии и мала тежина за преносни употреба
6 Led Светла, светлината прилагодливи
IP67 Водоотпорен Дизајн
Компатибилен со iphone/Андроид/Windows/Mac Систем
Доаѓаат со морон, лесно да се качи на wifi кутија на задната страна на телефонот или на друго место со рамна површина
Wifi кутија има вграден-во 500m Ah батеријата, може да се работи за 45 минути,
Полнење преку 5 V моќ
Поддршка фото преземање и видео-снимка на мобилен телефон
Спецификација:
Кабел должина : 1/1.5/2/3.5/5 M
Камерата главата OD : 8mm
Леќи на камерата : 2 M Пиксели CMOS камера, 6leds
Резолуција : 640*480, 1280*720
Водоотпорен Ниво : IP67
Рамка Цена : 30 FPS
Агол на гледање : 70degree
Пренос на далечина : во Рок од 5-30m
Ефективна Фокусно Растојание : 4-6cm (најдобар гледање на далечина)
Капацитетот на батеријата : 700m Ah
Систем Барање : iphone/Андроид/Windows/Mac
Пакет Содржина :
1 X Endoscope Камера
1 X Wifi Кутија
1 X линија за Полнење
1 X Мала Кука
1 X Магнет
1 X Страна Огледало
1 X Фиксно Поставен
1 X Морон
1 X Упатство Книга

Кон својствата

Тип:
Мини
Висока Дефиниција Поддршка:
720P (HD)
Бренд Име:
Apleok
Пакет:
Yes
сензорот технологија:
CMOS
Мемориска Картичка Тип:
Никој
Вградена Меморија Големина:
НЕ
Број На Модел На:
NK458-462
Тип:
Мини

Производи во категоријата

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина Сите вратени предмети

(Ве молиме Имајте во предвид : Бидејќи диск е лесно да се оштетат во транзит, со цел за подобро користење,

Camsoy T10 Мини Камера 1080 P Full HD Камера USB Micro Камера DV Глас погоден за носене Камера Батеријата Автомобил Мини

Ве молиме Имајте во предвид : Камерата треба да вметнете Micro SD / ТФ мемориската картичка за снимање на вид

(Ве молиме Имајте во предвид : Бидејќи диск е лесно да се оштетат во транзит, со цел за подобро користење,

Евтини подарок камера DCV700 max 20mp дигитална камера со 2.4" TFT дисплеј бесплатен превозот Главни Карактерист

најдобар растојание е 3cm да 8cm ,ако во текот на овој ,тоа ќе биде не се јасни Телефон МОРА да поддржува OTG ф

Winait 18 Мега пиксели евтини подарок дигитален видео камера со 2.7" TFT дисплеј Мини DV слободни shipipngГлавни Кар

Фабрика цена Топла Продаде Висок Квалитет на Андроид 6 LED 7mm Леќа Endoscope Водоотпорен Инспекција Borescope Цевк

Со Yescool® дигитален аудио / видео рекордер во рака, ќе имаат корист својата голема функција на снимање на

(Ве молиме Имајте во предвид : Бидејќи диск е лесно да се оштетат во транзит, со цел за подобро користење,

Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот телефон има OTG&UVC функција !Не сите од Android телефон со OTG ф

2018 подарок камера winait max 15mp дигитална камера DCV100 со 2.7"TFT Колор LCD екран Главни Карактеристики : 1 5.0 MP cmos се

Wina тоа HD 18 Мега Пиксели Дигиталната Камера, 2.7" TFT Дисплеј Мини DV Дигитален Видео Камера Бесплатен Превоз

Winait мини USB дигитален видео камера, мини DV поддршка на микро sd картичка деца подарок камера бесплатен пр

Функции : 100% Сосема Нов.> Компактен, мала големина, Алуминиумски интегрирани трупот дизајн за да се олесн

Фабрика цена Топла Продажба на Нови 5.5 мм Endoscope Водоотпорен Borescope Инспекција Камера 6 LED За Andorid Телефон Бе

Ноќта Верзија Снимање на Видео IP Камера Поддршка 64 G ТФКартичка 140 Степен 0.4 инчен Мини 1080 P видео камера с

Ние не лепете однос на фактура ниту рекламата ниту логото на пакет, Како што ние го почитуваме секој кли

така што може да се работи нормално Водоотпорен ниво : IP67.тоа значи дека вашиот мобилен телефон не е натп

Winait 1080 P МИНИ деца да дигитален видео камера со 1.44" TFT дисплеј и 4x дигитален зум дигитален видео камера бе

Ова можете да го користите за : Индустриски Инспекција, Компјутерски Делови инспекција, Телеком модул и

Please wait...