0
clear
  • ТФ Micro SD Машки Да SD Женски SDHC SDXC Флексибилни Продолжување Адаптер Кабел Extender за GPS DVD DVR LED/LCD екран 48cm/60см C26
  • -20%
  • -20%
ТФ Micro SD Машки Да SD Женски SDHC SDXC Флексибилни Продолжување Адаптер Кабел Extender за GPS DVD DVR LED/LCD екран 48cm/60см C26

ТФ Micro SD Машки Да SD Женски SDHC SDXC Флексибилни Продолжување Адаптер Кабел Extender за GPS DVD DVR LED/LCD екран 48cm/60см

DEN 141.60
DEN 99.00

Достапност
Производот е достапен


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет. Токи-Токи-SD слот. Поддршка на сите големина 16 GB, 32 GB 64 GB 128 GB SD / SDHC картичка. Компатибилен со GPS, DVD, DVR, ПРЕДВОДЕНА/LCD екран, или мобилен телефон паметен Телефон итн. Предмет Тип : ТФ Машки да SD Женски Продолжување Адаптер Кабел Материјал : Пластични+FFC Боја : Како што се гледа на фотографиите Кабел Lenght : (прибл.) 48cm/18.90"; 60cm/23.62" (Optional) Конектор A : ТФ Машки Конектор Б : SD Женски Количина : 1 PC (други додатоци демо на сликата не е вклучена) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! 4.Нема мало пакет Пакетот вклучува : 1 X ТФ да SD SDHC SDXC Продолжување Флексибилни Адаптер Кабел (ТФ/SD картичка не е вклучена)

Кон својствата

Должина на кабел:
48CM, 60СМ
Број На Модел На:
ТФ да SD SDHC SDXC Продолжување Флексибилни Адаптер Кабел
Бренд Име:
BGEKTOTH
Тип:
Продолжување На Кабел
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Производи во категоријата

Нови Дното Случај Завртки За Mac Book A1342 поправка Завртка 8pcs / setИме На ПроизводДното Случај Покрие Завртки

.High Speed USB 3.0 тип Женски Женски Кабел Адаптер F / F USB Кабел за Продолжување Приклучок за Поддршка USB 2.0Драг п

Објектот Спецификација : Лаптоп со LCD Кабел Замена За DELL Inspiron 3521 3537 3737 5521 5537 5737 15 R Серија 15.6"1.Верзија : LCD К

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1USB 2.0 да SATA 15+7 pin конектор кабел.Погоден за 2.5" SATA Хард

Опис : Овој производ е компатибилен со SATA хард диск конекции, како што се купи назад САС хард диск не го п

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1Flex Лента Столб Картичка.Нема Возачот е потребно, а н

SFF8639 NVME У 2 став Adaptador PCIe SSD NGFF М 2 Мchave став Substituir Плоча Интел SSD 750 p3700 p3600este conversor permite на conexão de um М 2 NGFF SSD em 2280,

СостојбаОригинални и Нови, не оемPNЈога 2 13PNNBX0001 J600ЗабелешкаПроверете Picutre или FRU пред да го купат овој об

Проверете слика на производот јасно на линкот ,бидете сигурни дека објектот е иста како и вашата оригин

PN : 8210812aКомпатибилен со 8211198 8210898За Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Ние може да потрае подолг

Бесплатен превозот R8211 Брз Етернет жичен домашна мрежа картичка десктоп 100 картичка PCIE картичкаОпис : 100%

Сериозни изјава (На пазарот се појавува голем број на фалсификувани "FUERAN" марка производи, хаос бришење

SAMXINNO За ASK53 K53 SV K53 SD A53 S X53 S K53 S P53 S USB АУДИО ЏЕК ОДБОР IO ОДБОР​

Превозот / Постапување / трошоци за Осигурување не се враќа ние, исто така, прифаќа paypal за плаќање Ако не

Нови A1237 LCD ЕКРАН КАБЕЛ За Macbook Air A1237 A1304 Screen Flex кабел Спецификација : рок на Гаранција : 6 Месеци Состојба : 1

Новиот USB 2.0 Да RS232 Com Порта 9 PIN СЕРИСКИ DB25 DB9 Адаптер Кабел Конвертор QJY99 Опис : Ако имаш постара компјутерс

0 x1 (8 G / основни поени)PCIe x1 да PCIe x4 Машки Женскиот пол 90°R12 SLPCIe 3.5 Gbps) compatibles.0 x1 (8 G / основни поени) PCIe x1 да PCIe x1

Нова Аудио приклучок за Слушалки Микрофон Џек Приклучок за Lenovo Idea Pad V450 Y450 Y460 Y560 Серија

Објектот Спецификација : Лаптоп со LCD Кабел Замена За DELL Inspiron 14641.Верзија : LCD Кабел2.Тип : ЗаменаПакетот вк

Новиот FR француски Clavier Тастатура AZERTY За 13" Macbook Pro A1278 20092013 годинаРаботи За да : 13" Mac Book Pro A1278 Состојба : Нов

Објектот Спецификација : Лаптоп со LCD Кабел Замена За ASX551 X551 A X551 CA X551 M D550 M R512 M F551 MA1.Верзија : LCD Кабел2.Тип :

5pcs200pcs FPC Кабел Конектор FH35 W Серија Ред на Контактот 21 / 23 / 25 / 31 / 33 / 35 / 39 / 41 / 45 / 61 pin 0.3 Задниот Поклопец LCD Ек

Внатрешни HD Мини САС SFF8643 да U 2 SFF8639 со SATA Power Кабел е основна алатка за градење или надградба на некој ком

Please wait...