0
clear
  • beler 7/8Handlebar Термометар Црна Dial Temp Мерач 22mm за Мотор Мотор Handlebar За Хонда, Јамаха Kawasaki Suzuki
  • -20%
  • -20%
beler 7/8Handlebar Термометар Црна Dial Temp Мерач 22mm за Мотор Мотор Handlebar За Хонда, Јамаха Kawasaki Suzuki

beler 7/8Handlebar Термометар Црна Dial Temp Мерач 22mm за Мотор Мотор Handlebar За Хонда, Јамаха Kawasaki Suzuki

DEN 474.72

Достапност
Производот е достапен

7/8" Handlebar Планината Часовник Црна Dial Мерач Светлото 22mm се Справи со бар одговара за Мотор Мотор ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Состојба : 100% нови Боја : Црна Бирање, Хром Позлатен Материјал : Висок Квалитет Палка Алуминиум Големина (Кол. x H) : 4.5 x 3.0 cm / 1.77"x1.18"(прибл.) Објектот се вклучени :
1 x Мотоцикл handlebar Часовник
1 x Силика гел
1 x Метал Фитинг Компатибилен Со : Одговара за Мотор, Мотоцикл и круизери со 7/8" (22mm) handlebar
Одговара за Хонда, Јамаха, Kawasaki, Suzuki, KTM, АТВ
Одговара за Харли-Дејвидсон, Плувка, Choppers
Одговара за најразлични апликации, Motorcross трки, Мотор, мопед, итн..
Ова Е Резервни Замена на Објектот, Но Не и Вистински ♦ ОПИС на ПРОИЗВОДОТ
Функција :
1) Шок отпорни
2) Часовникот покажувачот ќе светат во ноќта.
3) се Додава светла допир на вашиот Мотор.
4) Лесен за инсталација, само планината Термометар со затегнете ја завртката.
5) Многу кул моден дизајн.
6) Стабилни карактеристики, висока сигурност. ♦ ПРОИЗВОД ФОТО ШОУ

Кон својствата

Бренд Име:
beler
Објектот Должина:
4.5cm
Објектот Ширина:
4.5cm
Објектот Висина:
3cm
Објектот Тежина:
97g
Материјал Тип:
Висок Квалитет Палка Алуминиум
Специјални Функции:
Шок Отпорни
Тип На Објект:
Decals & Налепници
Состојба:
100% нови
боја:
Црна Бирање, Хром Позлатен
Temp Мерење:
-20 степен-50 степен или 0 Целзиусови-120 Целзиусови
Големина (Кол. x H):
4.5 x 3.0 cm / 1.77x1.18(прибл.)
Компатибилен:
за Мотор, Мотоцикл и круизери со 7/8 (22mm) handlebar
одговара 1:
За Хонда, Јамаха, Kawasaki, Suzuki, KTM, АТВ
Се вклопат 2:
За Харли-Дејвидсон, Плувка, Choppers
Одговара 3:
Одговара за најразлични апликации, Motorcross трки, Мотор, мопед

Производи во категоријата

ние сме еден од пионерите кои се во можност да им служи на различни пакување решенија (професионални ОЕМ

3 D Големина : 127*42mm Одговара за PIAGGIO MP3 МОТО СКУТЕР Бренд : KODASKIN

ПрепорачувамеМолиме забележете : Оваа НЕ е Налепница Ако не го користите овој вид производ претходно,ве

Вода трансфер Печатење Филм TSCW9077 1 M * 10 M Автомобил Модел Аква Печати Филм Трансфер Печатење ФилмПримена

Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни повратните информации

TAOTOP Вода Трансфер Печатење Филм Черепи & Barbwire Ширина 50cm GWN1032 Филм Трансфер Хидро Печатење Филмвода / Hydro

Конкурентна Цена : Добра цена за мали цел и голем попуст за големи орде.големи количини може да се примен

Прилагодување : Ние, исто така, може да се печати на вашиот сопствен дизајн, ве молиме испратете ни дизај

TAOTOP Ширина 1 M*10 M TSA2401 Хидро Печатење Филм Животинска Кожа Хидрографски Филм Вода Трансфер Печатење Филм

TAOTOP Големина 0.5 m x 20 милиони хидро печатење вода трансфер хидро потопување филм WDF9011вода / Hydrographies Транс

Најчесто поставувани ПРАШАЊАQ1 Најдобра Цена : Конкурентна цена во мали цел, Голем попуст за големи цел...

Промоција Специјална Понуда Benelli Gsxr Резервоарот Подлога 3d Веспа Налепница Цртан филм Мотоцикл Автомоби

TSAUTOP GW12330 1m*10m Секна трева Зима Маскирна Хидрографски Филмови Вода Трансфер Печатење ФилмПрименаДекорац

Како и за најголемиот дел, што се користи палета пакување за вашата нарачка Навремена Испорака : Ние ќе б

Може ли да се добие вашиот примероци на локално ниво?Да, можете да поседувате нашите примероци на локалн

Може ли да се добие вашиот примероци на локално ниво?Да, можете да поседувате нашите примероци на локалн

Над 3000+ стандардни обрасци се достапни,вклучувајќи јаглерод влакна,метална четка,маскирна,дрво жито,ка

​вода / Hydrographies Трансфер Печатење Применливи за различни материјали, вклучувајќи пластика, метал, кера

TSAUTOP 1 M Модел GW201 Дрво Шема Streight Дизајн PVA Hydrographics Филмови Вода Трансфер Печатење ФилмПрименаДекорација н

Висок Квалитет : Нашата Вода Трансфер Печатење Филмот доби 99% повисока позитивни повратните информации

Pls кликнете тука за да го најдете нашето големо пакување решение.големи количини може да се применат наш

Please wait...