0
clear
  • 19/26 Заедничка Лабораторија Чаша Масло Вода Decantor Сепаратор PTFE Затка Дестилација
  • -20%
  • -20%
19/26 Заедничка Лабораторија Чаша Масло Вода Decantor Сепаратор PTFE Затка Дестилација

19/26 Заедничка Лабораторија Чаша Масло Вода Decantor Сепаратор PTFE Затка Дестилација

DEN 636.48

Достапност
Производот е достапен

Производ Објект : 19/26 Заедничка Лабораторија Чаша Масло Вода Decantor Сепаратор PTFE Затка Дестилација
Материјал : Стакло Borosilicate
Заедничката : 19/26
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Кон својствата

Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Колба

Производи во категоријата

Стакло затка,Стакло шупливи приклучокот,Заеднички 24 / 29,Мелење топката приклучокот,Шупливи клипот

Производ Објект : 125ml Гас Земање Цевка Glinsky Апсорбер Шише Апарати Chemi Лабораторија СтаклоМатеријал : Стак

Висок borosilicate стаклена цевка,Надворешниот дијаметар 80mm,Целосна должина 200mm / 250mm / 300мм,Висока температура

Ние сме професионални labware снабдувач од Кина Ние сме Alibaba Злато снабдувач!Важна Забелешка Пред Да Редосл

Одличен Квалитет 500ml Дестилација Апарати Лаб Стакло Комплет DIY Дестилација Комплет Лабораториски Матер

60ml,Стакло Soxhlet Extractor тело и Греам Кондензаторот Змија Форма на Кондензаторот ,1 Рамно Дно Колби за Екстра

Производ Објект : Стакло 3000ml Конусна Erlenmeyer Тесен Устата Завртка Капа Колба Лабораторија СтаклоМатерија

Ткиво култура колба 15ml LOT2 клеточна култура колба со bevel кап заврткисекој обид за 2 компјутериГолемина на

Опис : Празни, бели пластични шишиња медицина.пакет вклучуваат:1×4ml шише1×30ml шише1×50мл шише1 x 100ml шише1×150

Производ Објект : 100ml Стакло Дестилација Колба Круг Дното со Страна Рака Дестилирани Лабораторија Колба

Производ Објект : 1000ml Лабораторија Стаклени Нозе Аптека Мерење Beaker Конусна Дипломира Со SpoutМатеријал : Le

Производ Објект : 50мл Quickfit 24 / 29 Заедничка Лабораторија Стакло Колба Еден Долг Врат Круг Дното WareМатериј

ОписИзбирање на висок квалитет на влакна долги влакна или памучни влакна, употреба на високо ефикасна и

Висок квалитет на масловода сепаратор со PTFE затка labratory опрема бесплатен превозотматеријал : стаклоВе м

Висок borosilicate стаклена цевка,Надворешниот дијаметар 180mm,Целосна должина 200mm / 250mm / 300мм,Висока температур

Сите големини Нагоренадолу Нерѓосувачки челик одделување на инка рек Лабораториска опрема бесплатен п

Производ Објект : 50мл Лабораторија Borosilicate Стакло Erlenmeyer Конусна Колба со Земјатаво ЗаткаМатеријал : Стак

Производ Објект : 500ml 300 W Покажувачот Тип Лабораторија за Електрично Греење Мантија Со Топлинска Модера

Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајт

150ml,Стакло Soxhlet Extractor тело и Греам Кондензаторот Змија Форма на Кондензаторот ,1 Рамно Дно Колби за Екстра

Производ Објект : 500ml 24 / 29 Заедничка Лабораторија за Притисок Воедначување Капка Инка Колона Со PTFE StopcockМ

Производ Објект : 5 PCS 30x200mm Стакло Тест Филтер Цевка со Вакуум Долната Страна на Раката Лабораториски Екс

Ако сакате да се прилагодите на производи од стакло или да побара други прашања, ве молиме контактирајт

Please wait...