0
clear
  • IJD9412 100pcs/многу 316L не ' Рѓосувачки Челик Празно Мали Срцето Urn Шарм Ѓердан Задржете Пепел Keepsake CREMATION PENDANT Накит Жени
  • -20%
  • -20%
IJD9412 100pcs/многу 316L не ' Рѓосувачки Челик Празно Мали Срцето Urn Шарм Ѓердан Задржете Пепел Keepsake CREMATION PENDANT Накит Жени

IJD9412 100pcs/многу 316L не ' Рѓосувачки Челик Празно Мали Срцето Urn Шарм Ѓердан Задржете Пепел Keepsake CREMATION PENDANT

DEN 8160.00

Достапност
Производот е достапен

Ние сакаме да ти даде сите клиенти голем купување искуство,ако имате било какви прашања во врска со нашите производи и можете да контактирате со нас пред да се направи нарачка.Ако имате било какви прашања ,pls ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Ако не доби својата цел за време на испорака датум,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе бидеме одговорни за вашата парцела и ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас .
Ние се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrys
Повеќе од 10 години на производство искуство
Прилагодено дизајн ,слободни гравирање ,
Одличен за по-продажбата на услугата
Ние, главно, се прават квалитетни производи , ние сме тука и подготвен да одговори на турнеја прашања веднаш .
Наплата и Враќа :
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, што го има до 15 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Ние би сакале да се воспостави долгорочна соработка со нашите клиенти, врз основа на взаемна корист и заеднички развој.тогаш може да го плати. Ако имате било какви прашања , ние ќе се потрудиме да ви помогне .Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.
производ Детали :
Начини На Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат Преку ALIExpress преку Visa,Master Card,Weatern Унија,и Банкарски Трансфери.ви благодариме за вашето разбирање однапред.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.Ако сте задоволни со предмети и serviceof нас,pleaseleave ни 5 ѕвезда повратни информации.
Пакување Детали :
Прашања и Повратни информации :
1.Негативни повратни информации не може да го реши проблемот,треба да му кажете ни проблеми,па ние може да го поправам и да бидете среќни. Ние ќе се најде на најниска цена за вас!
2. Ако ви треба брза испорака од Експрес (EMS, Fed Ex, DHL), plsease да контактирате со нас преку trademanager .
Повратни Информации & По Продажба На Услуги :
1.
Имаат убав ден,ви благодарам за вашата соработка .Ние ќе ја напушти 5 ѕвезда повратни информации откако уплата
2. Ве молиме ни e - mail. Ние нудиме на големо на услугата,трговија на големо се прифати,можете да додадете оние ви се допаѓа во вашиот количка и го стави на ред ,оставете порака на нас,ние ќе ви даде најдобра цена. Доколку ви се допаѓа нашата продавница : add to store листа доколку ви се допаѓа нашата содржина : додадете на листата со желби .
Ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис.ви благодарам многу. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.

Кон својствата

Метална боја:
Pendant само
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Срцето
Бренд Име:
impressjewelry
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
IJD9412
Pendant Големина:
15mm
Функција:
Фитнес Тракер
Пол:
Унисекс
Функција:
пепел носителот
Накит Тип:
Cremation Накит
боја:
сребро,злато,злато се зголеми
Pendant капацитет:
1 Кубни Инчи
квалитет:
AAAAA+
Предност:
Не Исчезнат И Не Алергија
Тежина:
About 10g
Is_Customized:
Yes
Peckage :
1pcs мали oppbas
Трговија На Големо Бизнис:
Достапен/ Правни Основи Контактирајте Со Нас
Адреса на фабрика:
DongGuan Кина

Производи во категоријата

Единствена креативна, чиста рачно изработени, во вид на снимање, секој заврши парче може да биде малку р

Романтични Ѓердани Жените Деликатна Ангелските Крилја Бисер Clavicle Синџир Ѓердан Мода Bijoux Femme Ѓердан Нак

Име : Луксузни 18 K Злато Позлатен Циркон НакитМатеријал : Бакар+ААА Циркон Кристал+Злато Позлатен / Плати

Wel дојде до нашата продавницаНие се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови н

99 / многу многупарчиња / многу10pcs Гроздобер Сребро Хипи Мир Знак Шарм Изјава Јака Ѓердан Долг Синџир на

Ве молиме проверете ја вашата земја е прилагодено за статистика за да се утврди дали овие дополнителни

Pitbull pendant ѓердан е рачно изработени модни животинско ѓердан,тоа се прави на цинк легура...

добредојдовте на нашата продавницапроизводот се покаже ,едноставен, но вистински !​Ако имате било ка

многу многу многу многу многу многу многу многуОпишетеМатеријал : Алуминиумски+КожаБоја : како на слика

Производ КарактеристикиМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина на : (Како што е прикажано на сликата)Гар

2017 Мода Срцето Нерѓосувачки Челик Ѓердан Жените Златна Боја Ѓердан Божиќ Подарок Накит joyas acero inoxidable mujer

WTN1099 трговија на Големо Мода ѓердан со природен камен pendant куршумформа pendant за жените накит за подарокТо

Ви благодариме! : )ЗА НАСНашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".comEMSОк

Добредојдовте На XIAO YONG Приказна 1.Ако нарачате, ние ќе ви испратиме малку подарок 2.Кога вашата цел е пове

99 / многупарчиња / многуМоден Гроздобер Сребро Исклучителна МЕНУВАЊЕТО на SPANNER Шарм Копче Синџир / Клу

Ве молиме контактирајте со мене ако имате било какви прашањаПодобра цена за голема целWhatsapp : +8618372504825

Хип Хоп златна боја Вештачки дијамант Главата Pendant Ѓердан За Мажи Луксузни 316 L не ' Рѓосувачки Челик Машк

wyприклучокstartЖешка Стока$1.67$1.33 $2.46$1.38 $1.91$1.42 $2.9$1.77 $3.62$1.82 $5.2$1.60 $3.01$1.30 $2.09wyприклучоккрај

многу многу многу многу многу многу многу многуОпишетеМатеријал : Алуминиумски+КожаБоја : како на слика

Предмет Тип : Ѓердан Боја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Големина : 2.2*2.6 cm Пакет се вклучени : 1pcs

U7 Нов Рок Гитара Pendant Ѓердан За Жените Музички Накит За Подарок Нов Луксузен Злато Позлатен Музика Ѓерда

comHKPOSTОколу 1520 денаwww.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.comКина Пост ВоздухОколу 1525

многу многу многу многу многу многу многу многуОпишетеМатеријал : Алуминиумски+ СинџирБоја : како на сл

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА !!Опис : Материјал : алуминиум обложено со златоБоја : како на сликата

Dongguan Импресивен Накит Co.,LtdНие сме специјализирани за производство на сите видови на нерѓосувачки челик

Please wait...