0
clear
  • B7XA B7ZA M7ZA Пренос Обнова Комплет одговара за Хонда Спогодба 98-02 Акура 96-99
  • -20%
  • -20%
B7XA B7ZA M7ZA Пренос Обнова Комплет одговара за Хонда Спогодба 98-02 Акура 96-99

B7XA B7ZA M7ZA Пренос Обнова Комплет одговара за Хонда Спогодба 98-02 Акура 96-99

DEN 3312.00
DEN 3113.00

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме да се направи Исплата во рок од 3 дена по донесување на наредбата.0 CL 96-99
Answer : ___________________________ Note :
Ние не сме 100% сигурни дека за овие апликација , апликацијата информации се само за повикување само.
Ние снабдување со бесплатен превозот услуги,со користење на Кина Пост .Никакви проблеми,ве молиме ги споделите со нас пред да замине на повратни информации.Исто така се гарантира гаранција од 1 месец од датира од продажба за дефекти во материјалот и изработката.Услуга транзит време е да обезбеди од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние искрено го цениме вашиот бизнис.Ние ги користиме Зачувам Плаќање.Следење БР.Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни овозможи со можност да се поправи сите проблеми пред да замине на неутрален или негативен фидбек.Секоја парцела е испратен од страна на Курир Код број бидејќи е побезбеден.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% клиент statisfaction!Позитивни повратни информации е многу важна за нас.Зачувам Поддржува : со Кредитна Картичка,Western Union,Банкарски Трансфер итн.Поради временските причина,време може да биде подолг,ве молиме љубезно ве молиме почекајте,благодарам многу!
2.
Се надеваме дека ќе биде задоволен со оваа набавка.
Фотографиите се преземени од actuall. ве молиме проверете фотографии, од различни агли внимателно пред цел да бидете сигурни дека ќе цел точниот производ. За најбрзиот одговор ве молиме контактирајте со нас преку пораки.Обично,Кина Пост чини околу 10-35 дена по пат,ве Молиме да се свесни за ова пред време и да чекаат трпеливо.Ако имате било какви проблеми со објектот примена,ве Молиме да не известите во рок од 7 дена откако ќе се примени.Ние само брод да се потврди цел адреси.ние гарантираме за добар квалитет и прифатлива цена.Поради акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашите frist располагање со магацински простор за брза испорака.Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.Меѓународни Купувачи : ве молиме контактирајте со нас за превозот цитати пред купување
Во комбинација превозот е достапен за различни предмети,ве Молиме контактирајте со нас за комбиниран превозот цитати пред купување.ако проблемот навистина постои,замена или рефундирање е достапно откако ќе добиете предмети во добра состојба.
Злато Снабдувач
Нови B7 XA B7 ZA M7 ZA Пренос Обнова на Заптивка/Печат за Полнење одговара за Хонда Спогодба 98-02 Акура 96-99
Ве молиме имајте во предвид :
Ова е заптивка/печат за полнење не само реконструкција за полнење,
триење плоча и челик спојки плоча не се опфатени
во овој пренос обнова на заптивка/печат за полнење.

Кон својствата

Бренд Име:
TAHIKO
Материјал:
исто како и оригинални делови
Број На Модел На:
MN-0033002
Состојба:
Нови
Гаранција:
Yes
Земја на Производство:
Кина
Производство Број:
MN-0033002
Транс Тип:
4 SP FWD
Тип На Мотор:
V6 3.0 L

Производи во категоријата

Никакви проблеми,ве молиме ги споделите со нас пред да замине на повратни информации.Ако имате било как

ние гарантираме за добар квалитет и прифатлива цена.Обично,Кина Пост чини околу 1035 дена по пат,ве Молиме

Злато СнабдувачТранс Тип : 5 СП R / AWDМоторот Тип : V6 Од 3,5 LJR507 EПроизводот Одговара За Годината Направи Дета

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ги пр

Please wait...