0
clear
  • 6pcs/поставува 140mm Мини Избрани Rasp Дрво Датотека / Annatto Датотека / Тврдо Мини DIY Датотека за Врежан Мелење
  • -20%
  • -20%
6pcs/поставува 140mm Мини Избрани Rasp Дрво Датотека / Annatto Датотека / Тврдо Мини DIY Датотека за Врежан Мелење

6pcs/поставува 140mm Мини Избрани Rasp Дрво Датотека / Annatto Датотека / Тврдо Мини DIY Датотека за Врежан Мелење

DEN 335.52
DEN 309.00

Достапност
Производот е достапен


Големина : 3 x 140mm

Кон својствата

DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
Paowuxian
Материјал:
Челик
is_customized:
Yes
Датотека Намалување Тип:
Еден намали
Забите тип:
Среден-заби
Тип:
Мини Датотеки

Производи во категоријата

10 Компјутери Игла Постави Датотека Датотеки За Метал и Стакло Камен Накит резби во Дрво DIYГолемина Одбе

Материјал : emery & метална Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Фина обработка За deburring, фиксна

За капка превозот Добредојдовте пад на превозот ,ние нема да се вклучуваат било какви информации за про

Поставете 10pcs 180mm*5mm Игла Датотеки Jeweler Дијамант Резба Занает Алатка Метал и Стакло Камен Опис на Произво

4 Парчиња Еден Намали Ротари ДатотекаМатеријал : Волфрам КарбидМесо тело Големина : 3x35mm (дијаметар x долж

Опис : За резба и работи низ тесни подрачја, ова Riffler Rasp Сет карактеристики осум двојнозаврши профили сам

Наредби за помалку од 2kg.Сингапур ПостДруг Економски превозот метод, малку скапи од Кина Пост Регистрир

Топла продажба 1 Pcs 3мм месо тело ХСС Ротари Датотеки Машина burs Работ дијаметар 3 / 4 / 5 / 6mm Ротари Брус за Drem

Карактеристики : Висок јаглероден челик круг синџир видов датотекаТоа има тркалезна форма, мазна се нам

Висок квалитет Redwood Дрво датотека raspfile махагони дрво, резба на дрво rasp парична казна serration, бесплатен пре

Карактеристики : Висок Јаглероден Челик Круг Синџир Видов ДатотекаТоа има тркалезна форма, мазна се нам

Карактеристики : Ова е нов сет од 10 избрани дијамант обложени игла датотеки Одлична за поднесување стак

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет се Користи за обработка на тешко дрво, deburring; Сечење и chamfering; Полирањ

Опис : За резба и работи низ тесни подрачја, ова Riffler Rasp Сет карактеристики осум двојнозаврши профили сам

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][8888] Ќе Ви се Допадне ..

4 Парчиња Еден Намали Ротари ДатотекаМатеријал : Волфрам КарбидМесо тело Големина : 3x35mm (дијаметар x долж

4 Парчиња Еден Намали Ротари ДатотекаМатеријал : Волфрам КарбидМесо тело Големина : 3x35mm (дијаметар x долж

Име : Дијамант Датотеки Спецификации : 5 * 180mm месо тело со Дијаметар : 5mm Целосна должина : 180mm Единица : 1 па

Please wait...