0
clear
  • НОВАТА Црна и Златно Масло Протри Бронза Бања Тапа Двоен Крст се Справи со Миксер Потоне Допрете го Мијат Слив Чешми Палубата Монтирани lnf806
  • -20%
  • -20%
НОВАТА Црна и Златно Масло Протри Бронза Бања Тапа Двоен Крст се Справи со Миксер Потоне Допрете го Мијат Слив Чешми Палубата Монтирани lnf806

НОВАТА Црна и Златно Масло Протри Бронза Бања Тапа Двоен Крст се Справи со Миксер Потоне Допрете го Мијат Слив Чешми Палубата

DEN 3839.52
DEN 2764.00

Достапност
Производот е достапен


Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не се
онлајн. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Гаранција : а
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.
Врвен квалитет, Ниска цена.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Материјали :
Месинг.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата. Тип на врска : стандардниот Тип на Врска : G1/2". Ако сакате G3/8" или G3/4", ве молиме оставете порака кога ќе ја поднесете вашата наддавање. Додатоци :
На сите приклучоци и две 50cm снабдување црева вклучени.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Превозот И Ракувањето Со :
Ве молиме да видите на превозот опција (Брод на светот).
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.

Кон својствата

Тип:
Слив Чешми
Инсталација Тип:
дек монтирани
Површински Третман:
Масло Протри
Топли И Ладна Вода:
Yes
Број На Модел На:
lnf806
Стил:
Традиционалната
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Ладно & Топла Вода:
Yes
Вентил Core Материјал:
Керамички
Стил:
Dual Носителот Една Дупка
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Тапа Планината:
Една Дупка
Тежина На Пакет:

Производи во категоријата

HPB се Повлече Кревање Бања Тапа Месинг Бања Потоне Миксер Еден Справи со Двоен Модел Spout 360 Ротација Диза

Моден Бања Слив Тапа Палубата Монтирани бања Миксери Злато лабораторија миксер топла и ладна широка тр

КУЈНА ТАПАМодел : W3Модел : W3 AМодел : W3 Bпод притисок : 0.81 Mpa Тема големина : 1 / 2 Мечки температура : 0°C80 °CСпе

Тип : Слив Тапа Боја : Злато Материјал : Месинг Вентил Тип : Керамички Вентил Инсталација Тип : Дек Монтира

Карактеристики : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни солидна месинг Изградба врвот Висок кв

Висок Квалитет на Златна Месинг Слив Тапа Топла и Ладна Бања Тапа Потоне Тапа Слив Миксер Допрете Палуб

Превозот И Ракувањето СоПонекогаш вашата локална царинска ќе ви наплати увоз даночни ако објектот вред

fe atures : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни месинг Изградба Висок квалитет во Бела и хром Фин

6671 Дигитален LED дисплејФункција : Сосема нови во кутија подготвени да брод Трајни Цврста Конструкција б

П : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneyb

започнете Цена : $11.91 Цена : $54.00 Цена : $73.16 Цена : $75.03 Цена : $9.52 Цена : $103.00крајот опис на Производот : Функциј

Тип : Слив Тапа Боја : Антички Месинг Материјал : Месинг,керамички Вентил Тип : Керамички Вентил Инсталац

Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за

Друга земја имаат различни цевка големина одговара за тапа, ве молиме забелешка точната големина во ред

ЗЛАТО CLOUR СОЛИДНА МЕСИНГ ПОТОНЕ ТАПА СО РАЧКАТА НА МЕНУВАЧОТЦврст Материјал месингКерамички кертриџ мо

1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно д

1.Материјал : А славина е трајност зависи од нејзината материјал.Низок квалитет тапа месинг може лесно д

Please wait...