0
clear
  • Автомобил-стил, За Hyundai Veloster Карбонски Влакна NEFD Задните Расправијата(Големи) Турбо Само
  • -20%
  • -20%
Автомобил-стил, За Hyundai Veloster Карбонски Влакна NEFD Задните Расправијата(Големи) Турбо Само

Автомобил-стил, За Hyundai Veloster Карбонски Влакна NEFD Задните Расправијата(Големи) Турбо Само

DEN 8112.00

Достапност
Производот е достапен

Објектот бидат вратени/разменуваат само ако предмети се наоѓаат избега или погрешно објект на
пристигнување.
Совети :
Ако треба да се купи други производи, ве Молиме да го користите "Додади во кошничка" копчето , па така, со плата од неколку делови, во комбинација превозот ќе ги зачувате вашите трошоци!
Ако треба да нарачате повеќе објектот, ве молиме не двоумете се да ги користат "Контакт Сега" копче или употреба Trademanager софтвер за нас контакт и ние ќе ви одговори што во прв пат штом стигнавме вашата порака, па ние ви нудиме превозот попуст на некои од производот
Превозот :
Ние ја користите главната испорака компанија е како што е подолу :
Ние, нормално, ќе испраќање вашата нарачка во рок од 2-10 работни дена зависи од акции ниво, како е можно цел е предаден, ќе листата на следење на број на вашата нарачка детали страна, доколку постои било каков проблем во врска со превозот, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Услови & враќање :
се гарантира 100% задоволството на нашите производи, и врвна услуги на клиентите. Понекогаш обичај ќе се одржи редот за случајна проверка, исто така, контактирајте ги вашите локални поштенски услуги за да видите дали постои било каква меѓународна incoming mail. Купувачот е одговорен за враќање превозот цена и осигурување. Било врати пакет без одобрение ќе се стави на чекање или да го одбие.
Подолу покажува проценка време на испорака за различни курир : -
- Fed Ex : 7 до 10 работни дена
- ПРЕГЛЕДИ : 7 до 10 работни дена
- ЕМС : 10-14 дена
- DHL : 10-14 дена
- Кина пост : 15-21 работни дена
- Хонгконг пост воздух mail : 15-20 работни дена
Одложувањето е можно и зависи од вашиот локален обичај & поштенски услуги. Сите претпоставува дека е неисправен или погрешна предмети мора да добие одобрение пред returing.
Цената не вклучува било обичај давачки или други даноци.
Повратни информации :
Ние сме многу грижа за сите купувачот купување чувство во нашата продавница, било која од вашите opini на или сугестија е многу важен за нашиот развој, ако ви се случува да ја напушти Neutual или Негативни повратни информации, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, Ние високо го цениме ако купувачот ни остави позитивен фидбек
Внесете во нашата продавница. СИТЕ ПРОДАЖНИ КОНЕЧНА, Без
наплата се нудат.
За повеќе информации, производ & најновиот каталог на, ве молиме слободно да ја посетите нашата нашата веб страна : -
Од Август 2007 година на Alibaba Меѓународни Б2Б : tuningessential. Ве молиме имајте предвид дека превозот и ракувањето не се враќа
Контакт со НАС на :
Ве молиме користете го копчето "Контакт Сега" , или да користите Trademanager софтвер да контактирате со нас, ние ќе ви одговори во прв пат штом стигнавме вашата порака.

Кон својствата

Бренд Име:
EPRFLYANG
Автомобил модел:
Хонда CRV
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Јапонија Toray Јаглерод:
Гланц
Влажни Лежеше / Инфузија Вакуум Јаглерод:
Мала тежина
Twill Ткаат:
УВ Заштитен
Автомобил модел:
За Veloster

Производи во категоријата

Објектот Fitment : Одговара за Suzuki SCross 2014 2015 2016 2017 2018Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : изработен од ABS

Понекогаш обичај ќе се одржи редот за случајна проверка, исто така, контактирајте ги вашите локални пош

СИТЕ ПРОДАЖНИ КОНЕЧНА, Безнаплата се нудат.Повратни информации : Ние сме многу грижа за сите купувачот к

Објектот FitmentЗа Toyota Camry XV70 2018Состојба : 100% Сосема нови во Кутија Материјал : ABS пластика Вклучуваат : 4 парч

она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конку

Ние ќе рефундирање на ЦЕЛОСНА исплата wiht НИКАКВО оправдување ако овој објект е оштетен или скршен во пр

Купувачот е одговорен за враќање превозот цена и осигурување.Повратни информации : Ние сме многу грижа

Fitment:за ТОЈОТА ALPHARD 30 до 2015Тековно Материјал:квалитет, од нерѓосувачки челик sСостојба : 100% нови во кут

Ве молиме контактирајте со нас да се распрашува како да се откаже од 25% restocking такси Ако вашиот објектот е

Објектот Fitment : Одговара за VOLVO XC60 2018 / XC90 20152018Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : Изработени од Нер

Ако објектот треба да се разменуваат, предмети мора да се врати во рок од 7 дена од денот на овластени зар

Answer : ___________________________ NOTE : Нова промоција! Ве молиме запомнете нашата продавница ,Чуда понекогаш се случи!!

Материјал : Висок Квалитет ABS Бренд Име : QCBXYYXH Тоа е лесно инсталирање без алатки Пакет : 4pcs / set Поради раз

Објектот Fitment : Одговара за МерцедесБенц Вито W447 2014 2015 2016 2017Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : изр

Објектот Fitment : Одговара за VOLVO XC60 2018Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : изработен од ABS Пластика Вк

4pcs Прозорец Стакло Сенка на Пропустливи Правец на Ветер : Deflector Чувари Покритие За "Фолксваген" SharanКарак

Fitment:за TOYOTA CAMRY 2017 2018 Материјал:Квалитетна ABS Состојба : 100% нови во кутија,не се користи...

СИТЕ ПРОДАЖНИ КОНЕЧНА, Безнаплата се нудат.Совети : Ако треба да се купи други производи, ве Молиме да го

Ако сте примиле е оштетен или скршен објектот, ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ВЕДНАШ СО СЛИКИ, па ние мож

Објектот Fitment : Одговара за Рено Captur Kaptur Samsung QM3 2013 2014 2015Опис : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : изработе

Please wait...