0
clear
  • 50PCS 30MLBlack Пластични Лосион Airless Шише Со Вакуум Пумпа , 30ml тркалезна форма airless Серум Шише
  • -20%
  • -20%
50PCS 30MLBlack Пластични Лосион Airless Шише Со Вакуум Пумпа , 30ml тркалезна форма airless Серум Шише

50PCS 30MLBlack Пластични Лосион Airless Шише Со Вакуум Пумпа , 30ml тркалезна форма airless Серум Шише

DEN 1626.24
DEN 1545.00

Достапност
Производот е достапен

Ние'll се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш. Висок квалитет акрилик материјал се насликани атрактивни златна боја. И конус облик, со сјајна злато алуминиум јака покажува благородна и елеганција. За Превозот и Tarrif/Даночен :
Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, UPS-от, ТНТ, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн. П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ? A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. Очекуваат за вашето барање!
.6 mm
33mm
КАПА : ABS
ПУМПА : PP
ШИШЕ ТЕЛО : САН
БАЗА : ABS
ZA27 A-30ml
119mm
33mm
ZA27 A-50мл
151mm
33mm
Б. : ZA27 A-30ml
Материјал : ПП
Капацитет : 30ml
Whight : 44g
Големина На : (Кол. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. Објект 's Опис и производите 's Photoes :
Оваа елегантна козметички шише може да се користи за да се пополни ББ КРЕМ, ЛОСИОН, ЕМУЛЗИЈА & СЕРУМ итн. Боја На Толеранција :
Преземени се сите photoes од страна на самите себе. Љубезно внимание дека ние нема't презема никаква tarrif и даночни донесе од купувачот ги локалните обичаи. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот 's природата боја. најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Што е вашиот производ и техника? A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не't купување! Ние нема't презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина!
Д. За Нас :
Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Стакло Козметички Шишиња и Чаша Павлака Контејнери, Dropper Шишиња, Парфем Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби., па ние'll изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express.
50 PCS-30 ML Airless Шише, Црна Пластика Лосион шише Со Вакуум Пумпа, круг airless Серум Шише
A. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања areunique и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство.

Кон својствата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
30ML
Големина:
ZA27A-30ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Пластични
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
боја:
Црна
Капацитет:
15ml 30ml и 50мл
is_customized:
Yes
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА

Производи во категоријата

50 30 мл бело ЈП пластични црева / спирала prongs ззп / крем емулзија ББ Крем течни фондацијата / козметика

Мет Црно стаклено шише со капак, Црна етерично масло шише завртка на стакло шишеголемина : 10100mlвратот : 18m

Дел No : D165 N Големина : D16H85mmСтавка : 5ml козметички цевка Боја : БелаМатеријал : LDPE цевка, PP капа и plug Облик : Т

Трговија на големо Црно и Јасно 30 ML Плоштадот Рамно Стакло Парфем Спреј Преносни Празна Шише 100pcs 1 Матер

100ml 180ml 20pcs Помине Материјали Празни Пластични Шишиња Со Лосион Пумпа Шминка Смена Помине Смена Козметич

10 ML Лосион Airless Цевка, Проѕирно Шише Со Пластични Пумпа Главата за Нега на Кожата Крем Пакување Шише,Бесп

Големина : D16*H55mmСтавка : 3ml козметички цевка Боја : БелаМатеријал : LDPE цевка, PP капа Облик : Тркалезна

Име : 30ml Јасно плоштадот dropper шише, 30cc Плоштадот Стакло Dropper Шише, Капацитет : 30ml Материјал : стакло Поврат

Материјал на цевката : ЈП Материјал на капа : ПП Боја на цевка : белата Боја на капа : сребрена / злато Капа

10pcs Транспарентен Помине Уметност Сјајот Sequins Кристал Случај Дома Накит Монистра Носителот на Организа

Материјал : Стакло Шише со Алуминиумска Sprayer и КапакКапацитет : 10mlТежина : 13g / pcМикс Боја,Испраќање по Слу

детали за производот : 80 ML за нега на Кожата козметика црево 80 G сончање / ББ Крем / Око Крем козметика па

Материјал на цевката : ЈП Материјал на капа : ПП Боја на цевка : белата Боја на капа : сјајна злато / сребре

Празни Козметички Сад Refillable Шишиња од Стакло Козметички Тегла Садови Преносни Патување Сенки се Соочув

Refillable Шише Празно 30 / 60ml Стаклено Шише Со Чиста Dropper Парфем Примерок Цевки За Етерични Масла Течни Reagent Pipe

Предмет : Висок квалитет 40g Чаша Павлака Тегла, Стаклена Тегла за Око Крем и Кармин, Високи Крем Шише Капа

Сосема нов и Висок quanlityБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ10% ПРОДАЖБА АКО ЦЕЛ над 5 Многу Име на Производ : 30 g 100g Круг PP Кр

30g Акрилик coned диск Шише Крем шише / креми шишиња / маска шише Големина : Капацитет : 30g Употреба : за bubbottin

30pcs / многу 15ml мрзнување airless пумпа шише со сребрена капа,со висок квалитет Вакум Шише,празни крем сад Бој

Очекуваат за вашето барање! Начин На Плаќање : ЗАЧУВАМ од страна на Онлајн Продавница & Т / Т се Достапни.П

30ml Назален Спреј Шише, 360 степени ротирачки слон багажникот , ЈП Пластични Спреј Шише, 200 PCS / Многу многуп

40ml празно основа пластична цевка, бела мека цевка за козметички, 40ml бела пластика крем пакувањеЗабелешк

100g празна бела пластична цевка за козметика пакување,100ml ЈП handcream / лицето чистење сад шишиња 24pc / многуК

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна,

Please wait...