0
clear
  • Моден Секси Multilayer Ноктот Синџир Нога Синџири Кристал Плажа Вода Капка Pendant Сандали Кристал Anklet Изјава Накит
  • -20%
  • -20%
Моден Секси Multilayer Ноктот Синџир Нога Синџири Кристал Плажа Вода Капка Pendant Сандали Кристал Anklet Изјава Накит

Моден Секси Multilayer Ноктот Синџир Нога Синџири Кристал Плажа Вода Капка Pendant Сандали Кристал Anklet Изјава Накит

DEN 244.32
DEN 195.00

Достапност
Производот е достапен

Вашето внимание ве молам : 1.Ако вашата цел е повеќе од $5 , бесплатен превозот преку Aliexpress Стандард за Испорака/E - Пакет/Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта; 2.Ако вашата цел е повеќе од $100, слободен превозот преку "Федекс", DHL,EMS итн.(Remote земји треба да плати дополнителни трошоци). Опис Item Стил : Anklet Состојба : 100% Сосема Нов Metarial : Алуминиум,Стакло, Кристал Количина : 1 PC Anklet ( не содржат било кој друг елемент тука ) Боја : Златна Боја/Сребрена Боја, Големина : Како слика Нето Тежина : 37.1 g/Еез Пакет : PP&P Потекло : Кина
Забелешки 1.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. 2. Ве молиме проверете со вашиот земјата Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. 3. Според нашето искуство, Обичај проверете парцели од страна на случаен избор, за 0.5-1% парцели ќе бидат проверени и може да наплаќаат некои тарифа. Превозот
1.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 дена по приемот на плаќање.
2.
На следење на број ќе биде надграден во позадина кога пратката е издадена.
3.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака.
4.
Време на испорака ќе врз основа на различни земји или региони низ светот. Враќање & Exchange 1.
Ние гарантираме дека стоките се предмет на ригорозни квалитет проверки за да се осигура дека стоката ќе примите со добар квалитет.Ако таму е квалитетот на производот, или делови нецелосни толку долго колку што се во можност да ги презентира релевантните објаснувачки материјали, ние ќе ви обезбедиме со враќање или надоместок услуга. 2.
Ако ние ги испратите на погрешна стил или погрешна боја, ние би можеле да ви вратат парите или reship. Повратни информации 1.
Ние длабоко се надевам дека сте задоволни со вашиот купување од нас. Кога трансакцијата е завршена, и не сте задоволни со тоа, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации, и ние ќе го прават истото за вас. 2.
Ние работиме многу напорно за вашиот 100% позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот за вас.
Нашата работа е да се направи вашиот купување на грижете се слободни искуство! Надевам Дека Ќе Уживате Во Вашата Шопинг

Кон својствата

Број На Модел На:
H00271
Должина:
22cm+10cm
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Бренд Име:
Ingemark
Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден

Производи во категоријата

Стоки класа : Директни Фабрика Цена,Исклучителен Квалитет,Модерен СтилСостојба : 100% Сосема НовВисок ква

PS10044PS10061Превозот Начин и Време на Испорака за Заштита на Следење на време Сајт Кина Пост Регистрирани Во

Моден Бохемски Слатководни Бисер Монистра Шарм Глуждот Синџир Нараквици Anklets Жените Beaded Синџир На Нога

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИНови Целосна Г

Превозот Начин и Време на Испорака за Заштита на Следење на време Сајт Кина Пост Регистрирани Воздух Mail

ДРУГИ УБАВИНА НАКИТИме : Bohi 100% реално 925 Sterling silver парична Казна Накит МултиСлоеви Полиран Обичен Круг Мо

Сина Монистра Anklet Сребрена Боја Шупливи Цвет Шарм Нога Накит Линк Синџир Tassel Бос Сандали Нога Глуждот Н

PS : се Купи > 2 парче , дополнителни 5% попуст !!! Цел износ $ 10 се испратиле нарачки преку Економски Превозот.

2018 New Мода Мушка Anklet Нога Хривнија Boho морска ѕвезда Anklet Гроздобер Хривнија за Жени Подарок Tassel Плажа Нак

Вашето внимание ве молам : 1.Ако вашата цел е повеќе од $5 , бесплатен превозот преку Aliexpress Стандард за Исп

2,Ако било лажни откако ќе го тестираат, pls контактирајте со продавачот, целосна наплатаПревозот : 1,сите

(Освен некои земји и APO / FPO)2 Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекла

Превозот Начин и Време на Испорака за Заштита на Следење на време Сајт Кина Пост Регистрирани Воздух Mail

JA0022004Спецификација : Бренд новиМатеријал : МесингДолжина : околу 27cmБоја : како на сликата покажуваСоврше

Превозот Начин и Време на Испорака за Заштита на Следење на време Сајт Кина Пост Регистрирани Воздух Mail

Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИ Кристали од СВАРОВСКИбоса трендовск

Please wait...