0
clear
  • Топла Продажба Shapers Црвена Чипка Секси Жени Флорални Корсет и Bustier Плус Големина XL им Помогнам на Готски корсет фустан со здолниште
  • -20%
  • -20%
Топла Продажба Shapers Црвена Чипка Секси Жени Флорални Корсет и Bustier Плус Големина XL им Помогнам на Готски корсет фустан со здолниште

Топла Продажба Shapers Црвена Чипка Секси Жени Флорални Корсет и Bustier Плус Големина XL им Помогнам на Готски корсет фустан

DEN 875.04

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте на Quan Zhou Kophia Трговија Co.Pls бидете сигурни дека вашиот превозот информации се точни (Особено адреса, име и телефонски број ).Компанија За Детали
4.Увозни давачки, даноци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Најголемиот дел налози
Прилагодено дизајни / материјали / големини / бои се прифатени, 30pcs MOQ по големина.Производи Детали
Опис Топла Продажба Shapers Црвена Чипка Секси Жени Флорални Корсет и Bustier Плус Големина XL им Помогнам на Готски корсет фустан со здолниште
Плаќање
Pay Pal, Western Union, Банкарски трансфер(Т/T). Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода. Однапред ви благодариме за вашата corporation. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.Производи Слики
Спореди детали големини со твое,pls дозволете 1-2cm се разликува поради рачни мерења
4. ние ги испратите вашите пакет адреса е што да ви даде,ние не сме одговорни за било погрешна адреса.Превозот 1.
Ние ви дадат конкурентна цена, добар квалитет и навремена испорака.Пакетот ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух mail.
Бои
Како што е прикажано
Судењето oredrs
1pcs прифатени, за проверка на квалитетот.Ние ќе го одбележи парцела како подарок и пониска вредност, со цел да се обезбеди да се прими со слободна или помал данок.
Материјал
Spandex,Памук,Полиестер
Пакување
Убав пакет/картонска кутија, ние можеме да се осигураме дека нашите производи стигнат до секое costumer со премиерот состојба
Перење
Не машина за перење ,не хлор белење, не пеглање, не хемиско чистење. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар.Контактирајте со нас
.Poducts Име
Топла Продажба Shapers Црвена Чипка Секси Жени Флорални Корсет и Bustier Плус Големина XL им Помогнам на Готски корсет фустан со здолниште
2. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
ОЕМ и ODM наредби се добредојдени. Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими.Политика За Наплата
1. емитуваше
Испорака
ТНТ / DHL / UPS / EMS/ARAMEX, МОРЕ, ВОЗДУХ ЛИНИЈА
Плаќање
PAYPAL / ТРАНСФЕР / WESTERN UNION
Испорака
Во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање
MOQ
Без Минимум цел за секој стил, може да се купат помалку од 150исто така, може да се купи се меша сите наши предмети на прикажува.
Ние го заштитите вашиот дизајн, брендот & марка внимателно. Ако постојат некои проблеми, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин.
Акции статус
Сите големина во парк, нашите залихи може да ги задоволи најголемиот дел цел.Ние може да обезбеди Брз Испорака (ЕМС/ Fedex /DHL), купувачот треба да додадете дополнителни превозот надомест. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Бренд Име:
AILINGE
Декорација:
Вез
Материјал:
Spandex,Полиестер
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
M1605
Стил:
Секси
Материјал Состав:
90% Полиестер ,10% Spandex
боја:
Како што е прикажано
Возраст:
Возрасни лица
Пол:
Жените
Стилови:
Мода , Секси
MOQ:
1 Парче
Пазарот:
глобални
во парк:
Yes
Попуст:
OK
Occassion:
Било Occassion
Име:
Корсети & Bustiers

Производи во категоријата

Забелешка : Ова е важно да го изберат мерење на оваа половината,ве молиме да се измери вашиот половината,

Сатенски корсет со оглавник,душо линија, overbust, поместена градник чаша со чипка намали, ruching, сатен лак, од

Не го одберете директно според вас навики.Ние гарантираме за да брод стоки во рамките на 2472 часа по испл

Целосна РакавОдблесокот РакавSlash ВратотИсклучување На РамоБоја : ЦрнаТкаенини Опис : Чипка / TulleГолеми

Нашата големина може да бидат различни од големината што обично се носат, ве молиме изберете големина с

Пластични КоскиБрој на Bonings : 9Назад Три Линија куки и затворање очиОтстранлив РемениUnderwire ЧашиЧипка Нам

Забелешка : Половината е најважниот параметарАко не можете да го избере најдобриот големина,ве молиме к

Пластични Коски Број на Bonings : 9 Чипка Завој Оглавник Вратот со Сатен Лак, PushUp Градник Чипка Намали и Lave Ра

Моден Црна Фланелен Боксери / Сатен Долго Пеперутка Ракави, Со Појас Готски Bolero Јакна Outwear Облека Може Д

Нашата големина може да бидат различни од големината што обично се носат, ве молиме изберете големина с

White / Black Оглавник Невестата Bustier и Корсет Блузи Материјал : Полиестер Големина : S M L XL XXL Производ Покаже :

Нашата големина може да бидат различни од големината што обично се носат, ве молиме изберете големина с

Спирала Челик КоскиБрој на Bonings : 12Пред Челик Busk ЗатворањеЛанче назад За CinchingСилна Корсет Кабелот Алкох

Моден Црна Фланелен Боксери / Сатен Долго Пеперутка Ракави, Со Појас Готски Bolero Јакна Outwear Облека Може Д

Судењето наредби 1pcs прифатени, да се провери квалитетот на corstume 14 да ги пратите на тоа.OEM Прифатени 11.Гол

Нашата големина може да бидат различни од големината што обично се носат, ве молиме изберете големина с

Снимањето или компјутер на екранотможе да предизвика малку хроматска разлика и / или големината на илуз

Ве молиме имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на

Модната Панк Готски Подигнат Жените Девојка 100% Рачно Изработени Од Кожа Подигнат Оглавник Ѓердан Линк

Име : Браун Steampunk Корсет Со Синџир Токи Ретро Фенси Партија Облека Пиратски Девојки Врвот Корсети Алкохо

Please wait...