0
clear
  • Дома Озонската Прочистувач На Воздух Генератор Фрижидер Овошје Зеленчук Чевли Гардероба O3 Ionizer Стерилизација Disinfect Свеж Воздух Прочистувач
  • -20%
  • -20%
Дома Озонската Прочистувач На Воздух Генератор Фрижидер Овошје Зеленчук Чевли Гардероба O3 Ionizer Стерилизација Disinfect Свеж Воздух Прочистувач

Дома Озонската Прочистувач На Воздух Генератор Фрижидер Овошје Зеленчук Чевли Гардероба O3 Ionizer Стерилизација Disinfect Свеж

DEN 1199.52
DEN 1044.00

Достапност
Производот е достапен


Дома Озонската Прочистувач На Воздух Генератор Фрижидер Овошје Зеленчук Чевли Гардероба O3 Ionizer Стерилизација Disinfect Свеж Воздух Прочистувач
1. стерилизација машина : Озонската може да бидат генерирани за овој производ во моментов за храна,Зеленчук, овошје контаминирани со E. coli, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus And други микроорганизми расчисти да играат повеќе од 96% убие стерилизација и оксидација и decomposition Pesticide остатоци на овошје, зеленчук, и да ги елиминираат својата токсичност. 2.чување на храната : овошје и зеленчук, за да ги убие бактериите на површината на озонската преку инхибиција на метаболизмот на овошје и зеленчук,варена и по одложи стареењето, да ја прошири храна, овошје, зеленчук осигурување време. 3.елиминира мирис : Озонската може да брзо се распаѓаат различни мириси и непријатна миризба во фрижидерот и анаеробни микроорганизми breedinggenerated малку string за да се избегне храна. 4. Интелигентна контрола : microcomputer за контрола на автоматски циклус на работа, и го стави на 30 минути на континуирана батеријата операција е пренесена tothe циркулаторниот систем работи една минута, секој час, секој час во фрижидер еднаш стерилизација. Карактеристики 100% сосема нов и висок квалитет на Стерилизација : на производи може да се направи озонската и озонската може да убие 95% од Ешерија коли, aeruginous pseudomonas, aureate staphylococcus на храна, зеленчук и овошје и да ги отстрани пестициди од останатиот зеленчук и овошје. Отстранување на чуден мирис : озонската може да се отстрани speedily притисок на кислород бактерии кои произведуваат сите видови на чудни мириси, избегнување на чуден мирис се појавува. Чување : озонската може да се намали процесот на метаболизмот со убивање на бактерии на зеленчук и овошје и може да го одложи освежување време на храна, зеленчук и овошје. Интелигентна контрола : . Вграден-во микро ПРОЦЕСОРОТ контрола, авто круг работи По производи работа за 30 минути постојано од страна на батеријата. Употреба : апарати за домаќинство, taproom, тоалет, чевли кабинет, во болница и така натаму. Се консумираат Моќ : 0.5 W Работен Напон : DC3.7 V Озонската Consistence : 5mg / h Производи Димензија : L80 XH120mm, Батерија : 2100m A Производи Н W : 200g, Пакетот вклучува : 1 x Фрижидер Озонската Прочистувач Дезодорант 1 x Прирачник за Корисникот 1 x USB Полнач

Кон својствата

сертификација:
CE
Стил:
прочистувач на воздух
Апликацијата Област:
Бучава:
≤40dB
Функција:
Стерилизирате
Брзината На Ветерот:
Стандард
Формалдехид Отстранување Го Оценувате:
83.00%
Напојување:
USB
Anion Густина:
1000000pcs/м3
Капацитет (CFM):
Стерилизирате
Бензен Отстранување Го Оценувате:
90.00%
Извор На Енергија:
USB
Снабдувањето Со Кислород:
Подолу 1L/мин
Волумен На Воздух:
50m3/h
Употреба Состојба:
Апарати за домаќинство
Примена:
3-8m3
Инсталација:
Мини
Тип:
Озонската Генератор
Бренд Име:
PurHome
Број На Модел На:
JMO-01
Напон (V):
3.7 V
Моќност (W):
0.5 W
Големина:
115*74MM
Три опрема:
Реактивни Кислородни Прочистувач На Воздух
мини прочистувач на воздух:
Се користи за фрижидер/автомобил/Гардероба чевли кабинет автомобил
Озонската Consistence:
5mg / h
Работен напон:
DC3.7v
USB Озонската Прочистувач на Воздух :
Стерилизација Disinfect
Deodorant:
Воздух за перење
прочистувач на воздух за дома:
преносни Фрижидери клима уред
Ionizer генератор:
Ozonator летна

Производи во категоријата

BO10 QNAON 110 V / 220 V 010 g / h прилагодливи Кварц цевка тип на озонската воздух прочистувач на озонскатадома воз

BO5 QNAO AC220v / 110 V 5g / h на озонската генератор прилагодливи кварц цевка за полнење на големосите видови на оз

Лесно одржување 2 УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викен

BO515 QY Озонската генератор 5 g / h грам generatore ди ozono AC220 V / AC110 V Regolabile ozono terapia macchina 80wЗабележите : кога пратката

Возилото интелигентни прочистувач на воздух домаќинство елиминација на формалдехид чадмирис PM2.5 негат

1 PC Прочистувач на Воздух yeks3.5 озонската вода прочистување на озонската вода стерилизација систем за До

ОписВодаОписОзонската Излез : 10 gВлезен Напон : AC220 V / 110 V10%Висок Напон : 3.1 kv3.5 kvПотрошувачка на енергија :

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Insulate електричен отпор : моќта кабелот е надвор на 40

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас ВО СВЕТОТ П

Нови Преносни Керамички Озонската Генератор 12v 10g Двојно Интегрирани Долг Живот Керамичка Плоча Ozonizer Во

(1)Модел No : K201 (2) Боја : Црна Боја(2)Номинална Напон : AC240 V / 50 HZ / 60 HZ(3)Моќност : 22 W(4)Јачината На Звукот : W300*D200*H4

Режим на спиење можат да работат тивко како ветре дува тивко, речиси тешко да се чувствува тоа на работа.

110v или 220 V напон е за автомобил, каде што ќе може да се приклучиш во вашиот автомобил и ozonate тоа целосно, ч

55 WБучава : 2866dbЧестички CADR вредност : 600m3 / hФормалдехид CADR вредност : 310m3 / hКЗМ Формалдехид : F4КЗМ честичк

BO315 QY Озонската генератор 3 g / h грам generatore ди ozono AC220 V / AC110 V Regolabile ozono terapia macchina 70wЗабележите : кога пратката

Топла Продажба Прочистувач на Воздух За Дома домаќинство Ionic Прочистувач на Воздухот Со Озон Ionizer Стери

Домаќинство Кислород Машина за Правење Преносни Кислород Генератор за Стариот Човек / Бремената Жена К

1 PC Нови 7 G / H Cocentration Озонската ГенераторКолекции Ozonator Колекции Воздухот Прочистувач За Третман На ВодаЗ

Вирусот надвор од живи клетки напад способност.Insulate електричен отпор : моќта кабелот е надвор на 40 M (500 V D

) Повратни информации : (1)ќе се остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање...

Воздухот Чистење Ionizer Прочистувач на Воздухот со Негативни Јони Воздушен Формалдехид чистење на улицит

Карактеристики : 1, компанијата сите озонската машина користи нерѓосувачки челик шасија, убава и дарежл

Преносни Озонската Генератор На Воздухот Прочистувач На Воздухот Почист Кислород Преносни IonizerСликата

BO5 QNAO AC220v / 110 V 5g / h на озонската генератор прилагодливи кварц цевка за полнење на големосите видови на оз

#8 : Ние ви препорачуваме да ги користите во некоја сува и вентилирани средина и не ги користите во топла

599 ug / ml медицински озонската генератор 12 VDC за дијабетична нога & стоматологија и крвПроизвод Преглед : ​

Please wait...