0
clear
  • HIGHREAL Дами Преносни Козметички Торба Нови Сува Перници за Складирање Водоотпорен Сува Влажни Поделба Торба J87
  • -20%
  • -20%
HIGHREAL Дами Преносни Козметички Торба Нови Сува Перници за Складирање Водоотпорен Сува Влажни Поделба Торба J87

HIGHREAL Дами Преносни Козметички Торба Нови Сува Перници за Складирање Водоотпорен Сува Влажни Поделба Торба J87

DEN 1199.04
DEN 624.00

Достапност
Производот е достапен

Многу Многу Висок Квалитет, Најновите Модни Стилови, Конкурентна Цена.Секогаш Брза Испорака
1. Вашето мислење е многу важен за нас, и на сите купувачи. Ве молиме одвојте неколку секунди да го напушти 5-започнува повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги.
2. Ако имате Quastion, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Ви благодариме!

Кон својствата

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Тежина:
300g
Материјал Состав:
висок квалитет на Оксфорд
Затворање Тип:
Патент
Главен Материјал:
Oxford
Бренд Име:
HIGHREAL
Објектот Ширина:
18cm
Објектот Должина:
36cm
Обликот:
Кутија
Број На Модел На:
J87
Објектот Висина:
28cm

Производи во категоријата

За нас Nistova Нашата компанија е Кинески професионален багаж претпријатие, со многу години на индустријат

1 100% сосема нов и висок квалитет2 Козметичката торба е совршен објект за секоја сезона3 Козметичката тор

Канцелариски Складирање Торба ОПИС : Студентот канцелариски Складирање торба, печатени со аниме бројки

Боја : белаМатеријал : Sequin & PloyesterГолемина : 7.8 x 2.5 x 1 инчен / 19.5 х 6.5 х 3 cmЗатворање Тип : Патент, лесен за да г

превозот метод зависи од вашиот избор УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и искл

Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќа

Големина Внимание : 1 Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.Н

1250912294BONAMIE Симпатична Цртан филм Платно Фламинго Козметички Торба Молив Пенкало Случај Торба Шминка Скл

Галакси Универзумот Печати Козметички Торба Простор Шема Деца Училиште Случај Функционална Цртан филм

FORUDESIGNS е уникатен бренд каде што луѓето може да се прилагодите,купи и препродаваат производи FORUDESIGNS е по

Име на производ : Козметички Торба Одговара за : Жените Главен Материјал : Најлон Големина : Укината : 18.5 x

1.Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени .2.За царина ?Обично ние ќе се изјасни на ми

Моден Познатиот Бренд Козметички Торба Голем Капацитет за Миење Торба Патување Складирање Козметички

Please wait...