0
clear
  • Убава Тибет Среброто 8-9mm Јужна Кина Море Природен Бисер Обетки
  • -20%
  • -20%
Убава Тибет Среброто 8-9mm Јужна Кина Море Природен Бисер Обетки

Убава Тибет Среброто 8-9mm Јужна Кина Море Природен Бисер Обетки

DEN 671.04
DEN 483.00

Достапност
Производот е достапен


Shippment :
Ние ќе испрати нарачката во рок од 1-2 дена по потврдување на уплатата.
Ние брод на светот преку Кина поштенски или меѓународни воздухопловната.
1 : во САД се : Нормално време на испорака е околу 15-20 работни дена.;
2 : Велика Британија. Канада. Австралија : Нормално време на испорака е во врска со 25-35 работни дена, Понекогаш може да го одложи за една недела.
3 : Друга земја : Нормално време на испорака е околу 30-40 работни дена. Понекогаш може да го одложи уште една недела. Дури и повремено да потрае до 35-45 дена(Подалеку Земја). Бидејќи Понекогаш фактори кои се надвор од нашата контрола, на пример неповолните временски услови, на пример, бури, снегот може да влијае на времето на испорака.
Ние исто така нудиме брза испорака метод :
Ако ви е потребна за Забрзување на пратката, како што се : DHL, или ЕМС дополнителна такса е потребен, кој обично трае речиси 5-8 дена безбедно да пристигнат . Ќе треба да конкурираат на првите, но не и плата, тогаш контактирајте со нас за да испратите фактура со изразат Испорака метод за вас. купувачот треба да контактирате со нас на прво место.
За Решавање на проблемот :
ако не го добиете вашиот објект во долго време(Околу 40-45 дена подоцна). Ве молиме прво мора да ги споделите со нас. Ние се сигурни дека 100% пари наплата или слободна размена или објект повторно да ја прати. значи, вие не треба да се прашање на спор.
Пријателски повратни информации оценка :
Ако кој објектот е оштетен или изгубен на shiping начин. Немојте да бидете Загрижени и да се лути, ве Молиме бидете сигурни да се јавите ние прво. Ние се многу подготвени да прифатат сè. и јас ќе дадам се од себе да ви помогнат да се реши проблемот со комуникација. Значи, само со пријателска комуникација,е да се реши проблемот на добар начин. сепак, некои купувачи пред да се реши проблемот прво на нашата сметка остави неутрални и негативни повратни информации (овој вид на однесување не е добредојдовте)
Кога ќе примите вашата предмети, ве молиме не заборавајте да го напушти ние позитивни 5 star рејтинг повратни информации. Ова е многу важно. Ви благодарам многу. Ние сакаме да бидеме среќни со нашите производи и услуги. Благодарение Секој купувачот за трпението и разбирањето, поздрав!
комуникација Ние ќе ви одговориме во рок од 24-48 часа.

Кон својствата

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
Нови Ѓердан
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Назад Наоѓање:
Завртка-назад

Производи во категоријата

RONGQING 12 Pair / многу brincos pequenos мода став mulheres уво Ткаенината 3 D претерани Животинско gecko гуштер студ обетки з

Бренд : LZX Материјал : Бакар, Бисер&Кубни Циркони Тежина : 7.5 g Големина : 3014mm Позлатен : Бело Злато Позлатен

Топла Продажба ID : 3912 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парч

Нови Пристигнување Мода Мали Мат Ѕвездите И Месечината Студ Обетки За Жените Девојка Мода Накит за Пода

Благодатта Јуни Нови Модни Луксузни Свадба Стил Кристал Кристал Студ Обетки за Жените Партија Свадба Д

Вашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата подолу е проценет испорака брзина за вашиот

ПакетНакит ќе дојде со подарок кутијаПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ЗА ЕВАЛУАЦИЈА1.Ако не сте задоволни со нашата

Вашата нарачка ќе биде предаден во рок од 48 часа по уплатата подолу е проценет испорака брзина за вашиот

PATAYA Мода Топла Зелена Оникс Обетки новодојдени Круг Природен Камен Студ Обетки Жените Свадба Сферични E

пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар пар

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликат

Материјал : Кубни Циркони,Стакло,Метал ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 28x28mm Дебелина : 3мм Тежина : (

АА 89 MM леб форма слатководни бисер earring 925 фунта сребро обетки pin обетки за жените подароци Стил романтич

12 Пар / Многу Двојна Ѕвезда Кристал Обетки За Жените Женски Накит Кристал Кубни Циркони Изјава Студ Earring

Please wait...