0
clear
  • OY70 М-5XL 2017 Нова Мода Фустан G String Пурпурна Чипка Eyepatch Перспектива Пластични Корсет Плус Големина Секси долна Облека Со Жартиера
  • -20%
  • -20%
OY70 М-5XL 2017 Нова Мода Фустан G String Пурпурна Чипка Eyepatch Перспектива Пластични Корсет Плус Големина Секси долна Облека Со Жартиера

OY70 М-5XL 2017 Нова Мода Фустан G String Пурпурна Чипка Eyepatch Перспектива Пластични Корсет Плус Големина Секси долна Облека

DEN 671.04
DEN 450.00

Достапност
Производот е достапен

OY70 М-5 XL 2017 Нова Мода Фустан G String Пурпурна Чипка Eyepatch Перспектива Пластични Корсет Плус Големина Секси долна Облека Со Жартиера
! За боја :
Сликите се само примероци за референца. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе. ! За големина на :
Сите димензии се мери со рака, не може да биде 2-3cm отстапувања. Стр закуп се игнорира ознака големина доаѓа со крпа. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески. Ние сме 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди , и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде ПОПУСТ за вашата следна цел.
2. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние ќе ви даде подарок за вашата следна цел.
3. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3-4 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации . Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
4. Ве молиме e-mail на нас befor напуштање на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот.
Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.
1. Подготовка на Време : ние треба 2-3 дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
2. Ние сме фабрика директно, со најдобра цена & висок квалитет и брзо производство. Намалувањето и на Големо се прифатливи,Ако вашата цел е голема, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета цена, ние може да понуди ЕМС или DHL бесплатен превозот. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да оставите порака, ова е потребно за да го изразат испорака.
За Русија Пријател и Украина Пријател :
pls оставите вашето име и презиме(прв,средината и презиме) и точната адреса( Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава)кога ќе плаќање
1. Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас.
2. Ние би можеле да го испратите производот слики откако ќе плаќање.
3. Ние секогаш брод пакетот за вас, без мало кутија,pls погледне внимателно пред да ставање ред и правење на плаќање.
4.Ние поддршка Dropship и трговија на Големо
Ако имате било какви прашања во врска со производите големина, цена и shippng такса, pls се чувствуваат слободно да conatct нас, наместо на отворањето спор или остави негативни повратни информации.Ви благодарам многу!

Кон својствата

Големина:
M, XL, XXXL, 5XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Бебе Кукли
Посебни Употреба:
Егзотични Облека
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
R80419
Декорација:
Чипка
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
qingxiang
Ткаенина Тип:
Чипка
Материјал:
Полиестер

Производи во категоријата

Leechee J003 Жени секси linggerie Популарни еротска долна облека Пакет Хип Здолниште Градите Грижа Забава Нето пр

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Добредојдовте на Анастасија Продавница!

Кутија можеби ќе израмните на патот,ве молиме за разбирање Контакт со нас на : Позитивна Повратна информ

Бесплатен Превозот Плус Големина Жените Пол Танц Патент Еротски Облека Faux Кожа Секси Фустан Латекс Bodysui

Црна Ноќ Носат Жените Секси Babydolls Секси долна Облека Порно Костими Еротика Lengerie Секс Облека Плус Големи

За некои неконтролирани фактори, објектот може да бидат оштетени за време на превозот ве молиме овозмож

DL33 2017 Солидна Чиста Tassel Секси долна Облека Еротика Lenceria Перспектива Sleepwear Оглавник Порно Пижами Костим

Нашата цел е задоволството на клиентите!7.Висина : вклопуваат најдобро за оние со висина (од глава до кат)

Добредојде и фала u за шопинг , Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не к

Жешка Жени Секси Долна Облека Се Отвори Crotch Тело Чорапи Секси Костими Fishnet Дами Еротска Долна ОблекаДра

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : SpandexКоличина : 1 Сет ( Градник + Дното + Лисици )Големина : S 68 М 810 L 1012

Кинески Пролетниот ФестивалПочитувани Купувачисреќна нова година!!!Според дека ќе има некои превозот з

секси долна облека на жените искушението кожа секси долна облека се изложени градите еротска долна обл

Добредојде и фала u за шопинг , Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не к

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ

Please wait...