0
clear
  • RITC 729 Пријателство Угарка ФОКУС III Напад +Јамка Pips-Во Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер 2.1 mm
  • -20%
  • -20%
RITC 729 Пријателство Угарка ФОКУС III Напад +Јамка Pips-Во Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер 2.1 mm

RITC 729 Пријателство Угарка ФОКУС III Напад +Јамка Pips-Во Тенис на Маса PingPong Гума Со Сунѓер 2.1 mm

DEN 1202.88

Достапност
Производот е достапен


RITC 729 ФОКУС III Pips-Во Тенис на Маса Гума Со Сунѓер
729 Фокус III е првиот не-вулгарен сендвич гума развиени во Кина. Нејзините угарка колоидното честички е произведена од страна на цела нова техника на обработка и мувла технологија. сите на кои се направи на гума повеќе нежни и меки во својата природа, но повеќе трајни на своите не-вулгарен гума квалитет, така што силното триење и спин може да биде лесно да се создаде. На wholely-нова сунѓер е надоградена со енергија-чување технологија во комбинација со СЕНЗОР лепење технологија која може да се создаде супер силен испитување со користење на VOC слободни лепила. Новиот сендвич гума е надградена во сите круг начин, па затоа, има знаци на убаво совршен чувства, интензивна сила и лесна контрола. Во споредба со странство слични производи, наше е повеќе вредност за пари и тоа е првиот избор на backhand играчи чиј стил е брз напад јамка.
Брзина : 12
Спин : 11
Контрола : 11
Напред : 12
Опремени За : брз напад јамка стил на играчи
Сунѓерот дебелина : 2.1 mm
гума боја : црна и црвена

Кон својствата

Број На Модел На:
FOCUS3, ФОКУС-3, ФОКУС 3
Гума:
Мозолчиња Во
Бренд Име:
729
Контрола Средства:
гума со сунѓер
Продавница број:
FD0004045
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Сунѓерот Дебелина:
2.1 mm

Производи во категоријата

Sanwei T88III PipsВо Тенис на Маса Гума Со СунѓерГума Добро ПодготвениУсвојува ПРАТЕНИК систем гума да соедине

Бесплатен Превозот 1 Парчиња / Set Табела Тениски Рекети За Пинг Понг Гребло Долг / Краток Справи Со Маса Т

Sanwei T88јас Pipsво Тенис на Маса Гума Со СунѓерБрз напад принцотНово жито структура, голем дијаметар и набив

61second Лилјак Покрие 8021# Тенис на Маса Додатоци во Собата за Тенис на Маса за Пинг Понг Рекет1x 61second Лилјак

Свет 888 Медиум PipsOut Тенис На Маса Гума Без СунѓеротГума само, без сунѓеротОпремени Се Игра : Брз Напад

ДОЛАРИ, 15.42 61second Чудно Кралот ПингПонг Ping Pong Сечилото Shakehand со бесплатен МаскаОва е нова сечилото направ

ДОЛАРИ, 15.42 Свет 999 PipsВо Тенис на Маса Гума со СунѓерНа "Глобус 999" сунѓерот гума задржува на карактеристи

ДОЛАРИ, 15.42 Про Тенис на Маса Ping Pong Комбо Рекет Галакси 988 со Palio CJ8000 БИОТЕХНОЛОШКА 2Страна Јамка Тип H3638Со

ДОЛАРИ, 15.42 Yinhe Галакси Т9 Тенис На Маса СечилотоОвој нож е во основа на Т11, но со јаглерод, на само една ст

DHS Hurricane3 Провинциски Професионални Црна PipsВо Тенис на Маса Гума со Сини СунѓеротСпецијално издание за К

Галакси Yinhe Големата Мечка Фабрички Подесени Max Напната Вулгарен PipsВо Ping Pong Гума Со СунѓерГолемата Мечк

ДОЛАРИ, 15.42 Yinhe / Галакси MC4 Тенис на Маса Сечилото Брзина : 8+Контрола : 8Ply : 5+2Се справи со : Shakehand (долга рач

ДОЛАРИ 9.75 729 837 Долго PipsOut Тенис на Маса Гума без СунѓеротГума само, Без сунѓерот837 долго гума е развиена и

ДОБРЕДОЈДЕЗабелешка : различни земја различни даночни политика.може да биде и ќе наплати данок за плаќа

Фабриката Слика За повратни информацииАко сте задоволни со нашите производи, Pls ни даде 5 ЅвездиЗа вашет

Palio ЕНЕРГИЈА 02 Тенис на Маса СечилотоPalio ЕНЕРГИЈА серија Т Т Ножеви, наменета за 40+ Т Т топката.Тип : OFFPly : 5

Нашата галаксија Млечниот Пат Yinhe Големата Мечка Фабрички Подесени Max Напната Вулгарен Pipsво Тенис на Ма

Doule Риба одржува noжали се снима Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Ние ќе ви даде позитивни поврат

2x RITC 729 Пријателство Општи Сунѓерот Гума 1 Црвена и Црна 1 PipsВо Тенис на Маса Ping Pong Гума Со Сунѓер 2.2 mmОпшти

RITC 7295 Pipsво Тенис на Маса Гума Со СунѓерПосебна формула дизајн предизвикува гума надворешниот изглед да

ДОБРЕДОЈДЕЗабелешка : различни земја различни даночни политика.може да биде и ќе наплати данок за плаќа

Внимание : 1, еден рекет е само со еден бесплатен рекет кеса,2, за рекет торба , неговата боја и дизајн може

DHS 2017 Нови PG5 (МОЌ G5) СТР 5 Тенис на Маса Нож (5+2 Arylate Јаглерод) ALC Рекет ПингПонг Бат Сега DHS стави ALC перките

Sanwei T88II PipsВо Тенис на Маса Гума Со СунѓерВисока Брзина Forehand внатрешна Енергија ГумаПо извонредни каракт

ДОЛАРИ 9.75 729 Пријателство Крем PipsВо Тенис на Маса Гума без СунѓеротГума само, Без сунѓеротСупериорен "729"

Про Комбо Рекет, Галакси Земјата.3 Ножот со 2x 729 Супер FX RubbersСобрани ! Две rubbers веќе биле залепени врз овој

ДОЛАРИ, 15.42 Про Тенис на Маса Ping Pong Комбо Рекет Palio ЕНЕРГИЈА 03 Ножот со 2x Yinhe 9000 E RubbersСобрани ! Две rubbers веќе

Про Комбо Табела Тениски Рекет ПингПонг Гребло RITC 729 Пријателство C5 Ножот со 2x Palio AK47 СИНА Мет RubbersСечило

ДОЛАРИ, 15.42 Yinhe Галакси Тенис На Маса СечилотоТип : Јамка / Напад, СИТЕБрзина : 8+Контрола : 8Ply : 5+2Дебелина :

Please wait...