0
clear
  • 2017 Нов танц Перформанси Жените Dancewear Стомак Танц Костим 2 Слики Целосен Сет Градник&Здолниште S/M/L 8711
  • -20%
  • -20%
2017 Нов танц Перформанси Жените Dancewear Стомак Танц Костим 2 Слики Целосен Сет Градник&Здолниште S/M/L 8711

2017 Нов танц Перформанси Жените Dancewear Стомак Танц Костим 2 Слики Целосен Сет Градник&Здолниште S/M/L 8711

DEN 3639.84
DEN 3276.00

Достапност
Производот е достапен

Перформанси Жените Dancewear Стомак Танц Костим
Само Градник+Здолниште+една нараквица (не се вклучат и други)ако треба ,pls контакт
Стомакот Танцување Облека Ориентален танц
Производ Функција :
100% нов Бренд и Висок Квалитет
Материјал : рачно изработени монистра и sequins
Големина : S M L
S : Bra34/75 B половината 64-95cm хип 78-100cm здолниште 95cm
М : Bra36/80 B половината 64-95cm хип 78-100cm здолниште 95cm L : Bra38/85 B половината 70-105cm хип 85-115cm здолниште 95cm Забелешка 1cm =0.39 инчен Pls дозволете 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење ,благодарение ако не се сигурни за големината pls снабдување со својата висина ,тежина ,градите ,половината ве советуваме за вас драги
Едноставен и секси дизајн, одговара за стомак танц, потребно Е костим за стомак танц љубовник Детали :
Вистински Поместена Градник осигурува добра Echoes.
Изобилство извезена со многу мали и големи монистра и sequins.
Идеален за стомак танц, карневал или Bollywood ...

Кон својствата

Големина:
S, M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Број На Модел На:
8711
Материјал:
Памук
Објектот нема:
8711
Големина:
S, M, L

Производи во категоријата

Ве молиме проверете ја големината многу внимателни пред да конкурираат!Ние не гарантира испорака време

За стомак танц појас : материјал : кадифе боја : како на слики Size : слободен големината, појас должина : 150С

Оваа ставка вклучува врвот+здолниште само Големината на Врвот Со Биста Здолниште Со Половината Хип Едн

Notic : овој стил треба да се направи, тоа може да се испрати во 2530 дена ве молиме испратете ја вашата Висина

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за

Опис На Производот : Боја : црвена, црна, зелена, fuchsia, розова, бела, royalblue, тиркизна, златна, виолетоваТип :

Напомена : Оваа Облека Вклучуваат Само БлузиСовети : 1cm=0.393 инчен / 1inch=2.54 см

содржи6 компјутери set : врвот + здолниште + headdress + Вратот украси +рамо јазол + Рака украси2 компјутери set : вр

Деца Стомак Облека, Свила Превези Стомак Танц Set Top&Здолниште Со Сите Декорација,Индиски Sari За Деца Арапс

За стомак танц сет : ткаенини : сатен боја : розова Големина : една големина,половината : 6680см,градите : 8492cm

* Уникатен стомак танц пети подлога пракса чевли* Исклучителен изработка, велур единствена и elasticated нето

Жените Кратко Sleeve Стомакот Танцување Костим Поставите Femamle (Врвот+Панталони +Појас ) Bollywood Танц Носии Пра

Опис : Рачно изработени, свила бамбус фан Прекрасен изглед, добро чувство Флексибилни фан е лесно да се о

Евтини Висок Квалитет Жени / Женскиот Стомак Танц Перформанси Индија Танц Headdress Танц Додатоци ШестПарч

детали за производот Оваа ставка вклучува Стомак танц Синџир појас само Една Големина, 110cm во вкупно, 65cm

За стомак танц појас : материјал : кадифе боја : како на слики Size : слободен големина, број : FM6215

Please wait...