0
clear
  • MORAZORA Жените СТП мека кожа пумпи платформа чевли мода домот spuer штикли чевли 11.5 cm пролет, есен еден чевли
  • -20%
  • -20%
MORAZORA Жените СТП мека кожа пумпи платформа чевли мода домот spuer штикли чевли 11.5 cm пролет, есен еден чевли

MORAZORA Жените СТП мека кожа пумпи платформа чевли мода домот spuer штикли чевли 11.5 cm пролет, есен еден чевли

DEN 2688.00
DEN 1398.00

Достапност
Производот е достапен

Reture Политика : 1 100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување
пред превозот. 3 ве Молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе се чувствувате задоволителен со нашиот одговор. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
Добредојдовте на редоследот и ќе ви даде екстра попуст.3937 инчен,1cm=10мм)
Напомена" 1 ве Молиме кажете ни ги вашите нозе должина, ако не знаат која големина е подобро за вас,тогаш може да се одлучи вашиот чевли големина прецизно. Ви благодарам многу! 2 Ние секогаш ги цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти, pleaes ни даде можност да се решат сите проблеми кои може да се вознемири и фрустрираат вас. 2 Нарачки ќе бидат dispatiched со 2-4 работни дена по добив вашата исплата, кои се означени како "подарок", или "пример" за лесно customes царинење. 4 Увозни давачки&данок се на купувачот одговорност. Изглед ,големината можете да изберете е САД големина, кога ќе се направи ред, НЕ велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА !!! Благодарам многу! 2
Прифати се МЕША со цел : на пример,ако ви треба 5 компјутери,можете да ни каже вака : 3pair*боја*големина+2pair*боја*големина
производи покаже :
"Трансакција Правила" Плаќање & Превозот : 1 може да се плати со Зачувам ,Credit Card,Moneybookers,Visa&Master Card,Банкарски Трансфер, и така натаму.Ние не сме одговорни за било каква несреќи ,одложување или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.54 см , 1 cm=0. Повратни информации : 1 Ние зависи од вашето задоволство да успее,па повратни информации е од исклучително значење за нас,ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ние ќе го направиме тоа за вас, исто така.
Ние сме фабрика директни продажби,нашиот чевли е со висок квалитет! Проверете Ја Вашата Големина Сега!!! ( 1 инч=2. 2 Ние го одбие reture стоката назад, без никакви квалитет дефекти ако го промените вашиот ум или не како предмети по сте го добиле на стоки.Ви благодариме! Бесплатен превозот ќе биде испорачуван Кина Пост/Хонгконг Пост воздух mail,и ЕМС/DHL/UPS/ТНТ/Федекс се достапни ако барањето цел пристигнување во 3-9 работни дена,но ќе треба да плати littie превозот цена. (Од врата до врата превозот) 3 Превозот следење на број ќе датотека во редоследот по кои се испраќаат,можете да ги пратите на тоа.3937 инчен,1cm=10мм )
На пример : големината 5(САД)=големина 36(ЕУР)=нога должина 23cm
Нашиот производ големина стандард
USA3=EUR34=220mm(боси нозе должина) USA4 =ЕУР 35=225mm(боси нозе должина)
USA5=EUR36=230mm(боси нозе должина) USA6 =ЕВРА 37=235mm(боси нозе должина)
USA7=EUR38=240mm(боси нозе должина) USA8 =39 EUR=245mm(боси нозе должина)
USA9=EUR40=250mm(боси нозе должина) USA10 =ЕВРА 41=255mm(боси нозе должина)
USA11=EUR42=260mm(боси нозе должина) САД 12 =ЕВРА 43=265mm(боси нозе должина)
USA13=ЕВРА 44=270mm(боси нозе должина) USA14 =ЕУР 45=275mm(боси нозе должина)
USA15=ЕВРА 46=280mm(боси нозе должина) USA16 =ЕВРА 47=285mm(боси нозе должина) ( 1 инч=2.

Кон својствата

Чевли Големина:
3, 4, 5, 6, 7, 8
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Број На Модел На:
Б-JM00222
Платформа Висина:
3-5cm
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Чипка-Up
Моден Елемент:
Платформа
Пета Тип:
Плоштад пета
Outsole Материјал:
Гума
Бренд Име:
MORAZORA
Сезоната:
Пролет/Есен
Пети Форма:
Плоштад Пети
ЕУР големина:
34-39
Високи Потпетици:
11.5 cm
Платформа:
3.5 см

Производи во категоријата

Внимание Pls : 1.Ве молиме, изберете ја големината според вашиот метри должина 2.Тоа е подобро да се одберат

Нормално објектот ќе пристигне во рок од 36 работни дена, откако беше објавено.Чевли појавување на спојк

Добредојдовте на нашата продавница !Моден Пурпурна Велур Кожа Жените Чипка Пумпи Секси Точка Пети Дами

Lasyarrow Свадба Чевли На Високи Потпетици Пумпи Чевли Жена Bling Bling Чевли Кристал Посочи Пети Плитки Партија

ОписGOXEOU 2018 Нова Мода Жените Сандали Тенка Пета Високи Потпетици Секси Чипкаup Bling Партија Канцеларија 4 б

Добредојдовте на нашата продавница !Нова Мода Faux Црна Велур Pointy Пети Високи Потпетици Се Лизга На Секси

Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : не ми се допаѓа бојата и моделот и големината не се вклопуваат ,може да

Оригиналната Намера Супер Стилски Жените Пумпи Убаво Заковки Круг Пети Тенки Високи Потпетици Пумпи Цр

започнетекрајотГолемина : 34,35,36,37,38,39,, големината.Материјал : СтадотоПета Висина : 9 CMБоја : погледнете ка

Lasyarrow Бренд Чевли Жена Плус Големина 3243 Stilletos Висока Пета Пумпи Злато, Сребрена Тока Рака Платформа Парт

Ве молиме контактирајте со нас ако сакате трговија на големо цена.Боја : разни бои како фотографија...

Модерен, стабилна, таписерииСтандардна големина на табелата : Ве молиме погледнете го големина на табел

Please wait...