0
clear
  • Планински Велосипед возење Велосипед Велосипед 3D Силиконски Гел Седиште Подлога Седло Мека Перница Маска
  • -20%
  • -20%
Планински Велосипед возење Велосипед Велосипед 3D Силиконски Гел Седиште Подлога Седло Мека Перница Маска

Планински Велосипед возење Велосипед Велосипед 3D Силиконски Гел Седиште Подлога Седло Мека Перница Маска

DEN 103.20
DEN 84.00

Достапност
Производот е достапен


3 D Подлога Силиконски Гел Велосипедизам Велосипед Велосипед Седло Перница Мека Подлога Седиште Маска
Карактеристики :
* 100% сосема нов и висок квалитет
* 3 D сечење и силиконски материјал се направи тоа, така флексибилни,
* високо еластична и мазна од зголемување на областа за контакт на buttock и седиште перница, тоа ќе го направи на корисникот чувствуваат поудобно.
* Комбинирање на аеродинамичноста, и се полни со издише дупка дизајн забрзување на циркулацијата на воздух и топлина дисипација.
* Крпа полни со густа честички, единствен не се лизга материјал се обезбеди анти-shift, трајни и безбедност на велосипедизмот.
* Брзо snap fastener е корисно за прилагодување на еластична перница.
* Две вид на мисловните дизајн,ние ќе го испрати по случаен!!!
* Човечкото тело инженеринг дизајн на конкавни и конвексни chamfer.
* Не се лизга поставата со прилагодливи drawstring
Спецификација :
Материјали : Најлон + силикони + Сунѓерот
Боја : Црвена/Црна/Сина/
Големина : 170mm*280mm*30мм
Димензии : L 28cm/11" * W16cm/6.3" * H 2cm/0.8"
Пакет Содржина :
1x Велосипеди 3 D Силиконски Гел Подлога Седиште Седло Маска
Имајте на ум : Постои 2-3% разлика според упатство за мерење. Слика може да се појави поголем на вашиот екран. Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.

Кон својствата

Број На Модел На:
xx
Големина:
Size
is_customized:
Yes
корисникот:
Мажи
Бренд Име:
циклус зона
Употреба:
Планински Велосипеди
категорија:
Задното Седиште Мат
Школка Материјал:
Најлон + силикони + Сунѓерот

Производи во категоријата

ИНФОРМАЦИИ Тип : Пред Мат Седиште / Велосипед Перница / Велосипед Седло Материјал : Полиуретан Боја : Црве

ИНФОРМАЦИИ Тип : Пред Мат Седиште / Велосипед Седло Материјал : Кожа Боја : Црвена / Зелена / Сина Тежина : 39

Велосипедот Седло Име : ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ Водоотпорен Велосипед Седло со Опашката Светлина MTB Велоси

Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографи

бренд : ARTEKCГолемина : 268mm*158mmбоја : целосно црна , црвена и црна,зелена и црна, сина и црна бојабела и црнате

НОВИ јаглерод седло ultralight 113g велосипед на патот планински велосипед седиште велосипедизам седло Произ

5)На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само (Освен некои земји и APO

Карактеристики : · Рационализација ергономски облик за да се обезбеди удобен седиште; · Седиштето се из

Нови MTB Планина Патот велосипед целосна јаглерод влакна + Вистинска кожа седло Име : велосипед седло Мат

100% сосема нов и висок квалитет на Неверојатен Изглед Ултра мала Тежина Возење Удобност ,Шок Апсорпција

Стоката мора да се врати непроменети, без да носи или да се користат, и со неговите оригинални записи и п

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо

TOSEEK бренд супер светлосен велосипед јаглерод перница кожа седломатеријал : целосна јаглерод +завиткани

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ПРОДОЛЖЕНИЕТОтопла продажба на јаглерод седло Toray t800 115g+ / 5g велосипед седло велосипед

Материјал : Јаглерод Влакна+КожаГолемина : 275*143*55mm Seat bow7*9mmТежина : Околу 129gБоја : како на сликиИзглед : 3 KС

велосипедот седломатеријал : целосна карбонски влакнаголемина : lenghth 27.5 cmширина 14.3 cmкрај : 3k мат / 3k сјај /

TOSEEK бренд супер светлосен велосипед јаглерод перница кожа седломатеријал : целосна јаглерод +завиткани

Детали за производотЦелосна Јаглерод Влакна седлоКрај : 3 K сјај / 3 K matteБоја : Црвена / Синотежина 110g

2014 нов стил јаглерод седлоМатеријал : јаглерод влакнабоја : црнаголемина : 27.5 cm * 14.3 cmоваа седло е без лог

Модел : Нови НУЛА 2 КЗК Tiro X 134Големина : 278x 134Дното школка : карбонски влакнаКожа површина : Микрофибер + КЗ

Нов Бренд на Патот Велосипед Седло Мека Удобно возење Велосипед Велосипед Седло Седиште MTB Велосипед Де

Please wait...