0
clear
  • 7 инчен LCD Монитор За Wired Спогодба Видео Врата Телефон XLS-V70H Боја Црна
  • -20%
  • -20%
7 инчен LCD Монитор За Wired Спогодба Видео Врата Телефон XLS-V70H Боја Црна

7 инчен LCD Монитор За Wired Спогодба Видео Врата Телефон XLS-V70H Боја Црна

DEN 3600.00
DEN 3420.00

Достапност
Производот е достапен

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po . ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние само брод да се потврди цел адреси. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).40 kg •Warrenty : 12 месец
За Испорака :
1. 12 месеци Производителот `s ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот). Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
За Гаранција :
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Затворен следење •Функција : Спогодба, Монитор ,Отклучување на вратата Боја : Бела или Црна •Музика : 36 музика за да ја прилагодите •Напојување : Текст глобална напојување за AC100-240 V •Излез : 15 V DC 1500m A •големина на Екран : 7inch колор TFT-LCD •Резолуција : 800 x 480 •Случај:ABS Пластика •Димензии : 210x140x20mm •Инсталација:Површинска монтажа •Тежина : 0.

Кон својствата

Врата:
No
Сензор Големина(Инчен):
1/3
Samrt Дома Интерфејс:
No
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Контрола На Пристап:
Никој
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Број На Модел На:
Други
Одговарање На Режимот:
Hands-free
Материјал:
Пластични
IP Камера Интерфејс:
No
Технологија:
Дигитални
Зона За Внесување:
Никој
Бренд Име:
нови слетување
Камерата тип на Сензор:
CMOS
боја:
Бела
Големина:
others
моќност:
12v
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Метод На Конекција:
Жичен
Водоотпорен:
No
Екран Тип:
боја
Тип:
Затворен Машина
Агол На Гледање (°):
65
Резолуција:
> 420 TV Линија
Комплет За Конфигурација:
Внатрешен мониторинг
Камерата:
боја
моќност:
12v

Производи во категоријата

Високо Технолошки 7" Видео Врата Телефон Врата Спогодба IR Камера Следи Електрично Штрајк Заклучување на

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Ние ќе ги сноси сите прев

1 W; Работен : 4 W Работна температура 20 °c ~+60 °c Инсталација Ѕид монтиран Материјал, ABS СТР lastic Големина 130(L)*9

Видео Врата Телефон Спогодба 7"Инчен Видео Врата на Врата Спогодба RFID Надворешна Единица за Контрола на

Со микротехнологија на обработка, автодалечински управувач, одлични перформанси и висока сигурност На

5 W; Работен : 8 W Адаптер Текст AC100~ 240 V, 50 / 60 Hz Адаптер за Излез 15 V DC Работна Температура 40 °c ~+70 °c Режим на Те

2 Работни потрошувачка на енергија : ≤3.0 mmСертификат : CE(EMC Тоа е вашиот совршен избор за употреба во вили

(Ако сте треба комплет со СалаДаСоба спогодба функција, ве молиме проверете друг објект во нашата прода

Ние само брод да се потврди цел адреси Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве м

7 Инчен Видео Врата Телефон Врата Спогодба Систем За Полнење 1Камера 3Следење Ноќ ВизијаНаслов : HD 7" TFT ко

7 Инчен Видео Врата Телефон Врата Спогодба Систем За Полнење 1Камера 1Следење Ноќ ВизијаФункционални ка

Сите видео врата телефон спогодба и делови доаѓаат од нашата фабрика!Шопинг на попуст : купувачот чии на

10 Единици Стан Спогодба Жичен 7" Видео Врата Телефон Видео Вратата за Влез Систем Спогодба Врата Home Security

V43 E Екран 4.(Ве молиме имајте во предвид електрични заклучување на под фотографијата не е вклучена, ако т

Второ : испорака брзина Еден отворено камерата поддржува до 3pcs затворен набљудувачите и обратно;16 Ви бл

Испорака1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO)2 Нарачки обработени навремено по плаќање на пров

Со микротехнологија на обработка, автодалечински управувач, одлични перформанси и висока сигурност На

И може да се види надвор преку LCD секогаш кога ќе посакате, дури и без врата сигнали.Овој стилски и модере

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕ

Како да се следат надвор : Во stanby на чекање, притиснете *Следење на копчето* , мониторот ќе се покаже слика

3 Стан Жичен Видео Врата Телефон Спогодба Систем 7"Инчен Монитор IR Камера за Видео Спогодба Door Phone Вратат

Поддршка за Електронско Заклучување, Аналогни Камера, ПИР (Не се Вклучени)Нашата 7" Видео Вратата на Теле

Внатрешна единица е тенок и назадмонтира на ѕид за да ги зачувате вашиот домашен простор Избор на мулти

Please wait...