0
clear
  • Бесплатен Превозот Автопат 75A Голема Скејтборд Тркала 76mm*45mm Електричен Скејтборд Тркала Крос-кантри Тркала
  • -20%
  • -20%
Бесплатен Превозот Автопат 75A Голема Скејтборд Тркала 76mm*45mm Електричен Скејтборд Тркала Крос-кантри Тркала

Бесплатен Превозот Автопат 75A Голема Скејтборд Тркала 76mm*45mm Електричен Скејтборд Тркала Крос-кантри Тркала

DEN 1680.00
DEN 1344.00

Достапност
Производот е достапен


Купувачите Треба да ги Знаете : Оваа цена не nto содржи осигурување и какви било даноци на увоз на земјата . било увозни давачки или такси се купувачот одговорност. ви благодариме за вашето разбирање. Поради временската разлика меѓу Кина и различни земји , кога ќе се бараат на производ во мојата продавница. Ние може да не биде на линија , но ве молиме да се увери , ние ќе го видите продавница секој ден. Ако имате било какви прашања ве молиме пратете ми порака , јас ќе ви одговори што е можно possilbe. Ако се направи со цел , ние ќе ја испорача стоката, како е можно поскоро. благодарам многу за вашето разбирање и поддршка. Во прилог , на логистика , или Кина Пост Воздух или ЕМС , понекогаш тоа може да не се прикаже реално време логистика информации во вашата нарачка, ве молиме, не грижете се , ние ќе бидеме секогаш барањето на логистика, на информации за на официјалната веб-страница, и да се направи снимки на екранот потоа испратени до вас.

Кон својствата

Број На Модел На:
FSW7645
is_customized:
Yes
Материјал:
PU
Тип:
Скејтборд Делови
Бренд Име:
FIBERSKATE
Големина:
76mm*45mm
Одборот Категорија:
Рамна Плоча
Применливи Луѓе:
Мажи
Вклучуваат:
скејтборд тркала
Тврдост:
75A

Производи во категоријата

ДОБРЕДОЈДЕИме : Скејтборд АлаткаКоличина : 2 buc / многуПочитувани пријатели, ако ви треба било какви друг

Карактеристики на производот Палубата : големо Влијание на Горивото Украсениот Пластични Палубата 22inch

Преносни Мобилен Телефон Торба за Внатрешна Отворено Спортски Риболов, Велосипедизам, Лизгање Пешачењ

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитетВисок квалитет на скејт алатка која доаѓа во рака кога по

Опис : Го заштитува вашиот рабови, да го ублажи ударите Ние, исто така, го нарекуваат silencer како што омекну

Купувачите Треба да ги Знаете : Оваа цена не nto содржи осигурување и какви било даноци на увоз на земјата

Купувачите Треба да ги Знаете : Оваа цена не nto содржи осигурување и какви било даноци на увоз на земјата

Четири убави бои Jade Зелена / Океан Сино / саѓи / Бонбони Розова Водечките кул и шарени јава животIP65 Водоо

ДОБРЕДОЈДЕИме : 608 Z имајќи ABEC716 компјутери една кутија32 компјутери една многунадворешен дијаметар 22 mmвн

Купувачите Треба да ги Знаете : Оваа цена не nto содржи осигурување и какви било даноци на увоз на земјата

Карактеристики на производот Палубата : големо Влијание на Горивото Украсениот Пластични Палубата 22inch

ДОБРЕДОЈДЕИме : скејтборд децаМатеријал : Јавор дрво и легура alМакс оптоварување : 45kgГолемина : 6*15Драги

Електричен скејтборд камион, погоден за 70mm 80mm 83mm 90mm 97mm тркала.

VOLA Обука восоци се дизајнирани да им овозможат на сите круг перформанси на различни видови на ветер : ју

Please wait...