0
clear
  • EMMAYA Класичен Бело Злато-Боја Капка Обетки со ААА Циркон Божиќ Подарок Накит
  • -20%
  • -20%
EMMAYA Класичен Бело Злато-Боја Капка Обетки со ААА Циркон Божиќ Подарок Накит

EMMAYA Класичен Бело Злато-Боја Капка Обетки со ААА Циркон Божиќ Подарок Накит

DEN 527.52

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Зелена, Црвена
Бренд Име:
Emmaya
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ЕТ-205-15
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Производи во категоријата

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина

Ново Утро Слава Цвет Дизајн Обетки Со Сини Камења во Злато и Црна Позлатен Елегантни Обетки Слава Цвет Д

Белешки : ①All производи се на вистинската слика ②We се мода накит додатоци фабрика, сите производи се со

Стоки класа : Директни Фабрика Цена,Исклучителен Квалитет,Модерен СтилСостојба : 100% Сосема НовВисок ква

Бренд Garilina Метал Шампањ Злато Главниот Камен Кубни Циркони 1.3 mm Главната Боја Светло Сина Тежина 8.9 Грам

Количина : еден пар Материјал : алуминиум earring боја : златна боја камен боја : бела пакет : жените се откажа

Белешки : ①All производи се на вистинската слика ②We се мода накит додатоци фабрика, сите производи се со

Во вашата услуга!Објект : Бела Боја Опции Гроздобер Жените Накит Сребрена Боја Жолта Кристал Dangle Капка О

легура multicolor смола овална Три полукружна дрво обеткиголемина : 4*3cmтежина : 6.5 gТопла продадеСкок Точка Ст

Бесплатен Превозот Цветен Шампањ Капка Обетки Деверуша Подарок Сјајна Simple Wedding Капка ОбеткиИме : Пад Earri

Како што знаете, пост е надвор од нашата контрола.Ние нема да ја напушти нашата информации за пакетот и ќ

Голема Промоција Зголеми Флорални Стил Мода Дама 925 Сребро Обетки трговија на Големо Жените Earring EH000049 Пр

GAOLA Цвет Циркони Сјајна Јасно Dangle Обетки рачно изработени Накит Свадба Обетки Долги Обетки За Жените GLE65

modname=ckeditor Добредојдовте на нашиот магазинБренд име : YULUCHГолемина : 5.5*3.8 cmКоличина : 1 пар

да знаете повеќе за плаќање во aliexpressQingtian НакитУживајте во вашата шопинг! Пратката & Данок1) Ние сме беспл

Бренд : RoseedenОбјектот Стил : Свадба EarringГлавниот Камен : ЦиркониДруг Камен : КристалПозлата : Сребрена Пло

Добредојдовте на XLan е Продавница !Ве молиме Додадете Вашите Омилени Продавници !Слики Покажуваат​Трен

Дали ќе го прифати капка shiping?А Да,ние прифаќаме пад на превозот.0 или повеќе од слободни Fed Ex!3, Обичај & тр

Превозот1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail.

Опис На ПроизводотJYou HF Симпатична 925 Фунта на Сребрена Капка ® и Обетки за Жени, Девојки Мода Мали Прекра

Please wait...