0
clear
  • Yatour за Nissan/Infiniti Y адаптер кабел конектор (YT-NSY) за аудио Navi CDC подесување 2003-2012 модели
  • -20%
  • -20%
Yatour за Nissan/Infiniti Y адаптер кабел конектор (YT-NSY) за аудио Navi CDC подесување 2003-2012 модели

Yatour за Nissan/Infiniti Y адаптер кабел конектор (YT-NSY) за аудио Navi CDC подесување 2003-2012 модели

DEN 806.40
DEN 758.00

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.таму ќе имаат одредено задоцнување, ви благодариме за вашиот разбере. Северно-Американски земји, како Канада и САД, купувачите може да ги користат нивните сопствени превозот метод.Лице за контакт 3. Ние нема да бидат одговорни за штетата од несоодветна инсталација, незгода, злоупотреба, злоупотреба, несоодветна жици и неточни напон додека работи единицата против инструкции на сопственикот прирачник. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Едноставно исклучување на машки навигација подигнат од радио, и во тоа е место поврзете машки темперамент за потоа да се поврзете навигација и cid уредот машки приклучоци во женски конектори. Однапред ви благодариме за вашето трпение!Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Ако вашата адреса дестинација припаѓа на Оддалечените Области (според Fed Ex/ DHL стандард, можете да го провериш во remoteareas. Царински и Даночни : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Големина : 23cm*2ends=целосно 46cm
Одредени Nissan/Infiniti навигација радија се претставуваа проблем кога додавање на CD Промени, помошни текст адаптер или i Pod интерфејс на фабрика систем. Во комбинација Превозот : попуст зависи од вашата детална комбинираат предмети, ве молиме ни e-mail кога ќе сакате да се купи повеќе од еден објект. Ние ќе снабдување живот техничка поддршка, што треба да се направи е да се избегне злоупотреба & разбереме погрешно за користење на производот, читање на прирачник за корисникот внимателно и да се постават expertised техничар за да им помогне го инсталирате.Телефонски број 2.dhl), дополнителни трошоци (околу $45) треба да се наплаќа како за курир е превозот го оценувате стандард. Превозот стапка се пресметува врз основа на нормална дестинација испорака.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Кога ќе го направите исплата, ве молиме дозволете ни да се знае следново за превозот : 1.
Компатибилен со 05-11 Toyota/Lexus/Scion 6+6 мали
Оваа 2 Порт-АВТОБУС кабел ќе ви овозможи да се задржи на фабрика за навигација и да се поврзете на резервни интерфејс. Ова е затоа што на некои радија, главниот приклучок мора да биде исклучен за да се направи простор за cid уред (како што се Yatour)
Компатибилен со 2003-2012 Nissan/Infiniti модели
Оваа 2 Порт-АВТОБУС кабел ќе ви овозможи да се задржи на фабрика за навигација и да се поврзете на резервни интерфејс.Превозот адреса 4.Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации или да се отвори било спор.

Кон својствата

Тип На Објект:
Bluetooth Сет За Автомобил
Бренд Име:
YATOUR
Специјални Функции:
за Nissan/Infiniti навигација Y-кабел поврзете
Објектот Големина:
15cm
Име На Модел:
YT-NSY
Објектот Тежина:
0.15kg
Материјал Тип:
алуминиум легура
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Карактеристики : Поддршка за handsfree повик,вграден микрофон,практичноста и безбедноста за да одговори на

Yatour Жица Подигнат 20 Pin Кабел За "ФОЛКСВАГЕН" АУДИ Bluetooth Адаптер за во Автомобил M06 M07 Digtial Музика ПромениPls

Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени Ние ќе работиме со вас да ги реши сите про

Карактеристики На Производот : 1 : прилагодлив во секој агол, погоден за сите видови на модели.2 : поддршка

Безжична Bluetooth Во автомобил Handsfree сет за во Автомобил Звучникот Звучник За паметен Телефон со Сонцето Ст

Карактеристики : 100% Сосема Нов & Висок КвалитетКомпактен и fashional дизајнСлушајте ги вашите омилени MP3 во в

Надворешен Микрофон за во Автомобил Главата Единици / PCОпис : Идеален избор за остварување на повици до

Безжична Bluetooth Во автомобил Handsfree сет за во Автомобил Звучникот Звучник За паметен Телефон со Сонцето Ст

Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката и пред превозот, ви благодарам Ако не д

Безжична Bluetooth Handsfree сет за во Автомобил Звучникот Сонцето стакло Клип За i Phone 4 S 5 5 S 5 C Samsung Галакси S5 S3 S4 З

Bluetooth handsfree1 Bluetooth верзија : V3.0 + EDR2 .Оперативен фреквентен опсег : ISM (2.4 ~ 2.48 GHZ)3 Bluetooth конекцијата се движи д

Вовед : Овој уред е bluetooth MP3 Плеер развиена за во автомобил се користат, да ги опремиме со професионална в

Новиот Bluetooth мал автомобилстил, Bluetooth handsfree автомобил влечење две сонцето стакло Bluetooth handsfree спогодба сис

TPMS со 4 Внатрешни / Надворешни Сензори за Гуми Притисок Следење на Авто АлармотПреносни Автомобил USB TPMS с

Опис : Овој уред,ви овозможува да стримувате музика и повици directily од вас bluetooth уред во автомобил FM стерео

1pc SEEYULE Нов Автомобил Безжична Bluetooth Handsfree Телефонски Повик Приемник Говорникот Автомобил Mp3 Плеер со 5 V 2.

Карактеристики : Поддржуваат Bluetooth handsfree телефонски повик преку своите вграден микрофон Поддржува A2 DP ф

Со чист звук на производството и исклучителна посебни appe arance, ова BT2 Bluetooth Аудио Приемникот може да го пр

Карактеристики : 1.Рацете Слободни Повик за i Phone, Samsung,итн Bluetooth уреди Тоа автоматски ќе се поврзе на своит

Новиот Bluetooth мал автомобилстил, Bluetooth handsfree автомобил влечење две сонцето стакло Bluetooth handsfree спогодба сис

Yatour Жица Подигнат Кабел За Volvo Huxxx Радија Bluetooth Адаптер за во Автомобил M06 M07 Digtial Музика ПромениPls бидете с

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Нашата цел е задоволството на клиентите!

Ние брод, и ќе одговори на вашите одговори Плаќање верификација постпроцесирање на нарачки...

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

3.5 mm Автомобил Надворешен Микрофон Микрофон Автомобил Надворешен Микрофон Микрофонот е изборен надвор

Колку мобилни телефони може да бидат поврзани со YTBTM во исто време? YTBTM во моментов може да се дозволи да

Please wait...