0
clear
  • микрофибер кожа покривање на воланот на автомобилот плетенка случај волан-тркало покрива 38 cm опфаќа
  • -20%
  • -20%
микрофибер кожа покривање на воланот на автомобилот плетенка случај волан-тркало покрива 38 cm опфаќа

микрофибер кожа покривање на воланот на автомобилот плетенка случај волан-тркало покрива 38 cm опфаќа

DEN 1227.84
DEN 896.00

Достапност
Производот е достапен


Оваа воланот покрие големина M,
ако сакате големина S или L,ве молиме забелешка
Материјали : микрофибер кожа Карактеристики : носете-отпор, дише, мулти - боја факултативна Боја : црна / беж / сиви / кафеави

Кон својствата

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Материјал Тип:
Микро Влакна Кожа
Објектот Ширина:
38cm
Објектот Дијаметар:
38cm
Специјални Функции:
wearproof
Објектот Висина:
3cm
Бренд Име:
TIANSHIFU
Објектот Тежина:
0.7kg
Име На Модел:
001
Објектот Должина:
38cm

Производи во категоријата

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Универзална fitment, одговара за најголемиот дел од автомобил

Висок Квалитет Tonlinker 1 BUC DIY автомобил стил Нова кожа полн пакет ќе воланот заштитна маска случај за Nissan 201

Состојба : 100% сосема нова Боја : црна, сина, црвена, сива Материјал : Висок квалитет на храна одделение сил

Загреан" е нашиот бренд, и нашите производи не може да се загрее, но ние се надеваме дека нашите производ

Применливи Автомобил тип : за Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф 7 Mk7 / Нова Поло / Jetta / Passat Б8 / Tiguan 2017 / Sharan 201

Загреан" е нашиот бренд, и нашите производи не може да се загрее, но ние се надеваме дека нашите производ

Погоден автомобил модели : за Chevrolet Malibu 20112014 Volt план за 20112015Забелешка 1 : Производ Материјал : Вистинска К

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет на Рачно изработени воланот опфаќа, совршен за летните и зи

Загреан" е нашиот бренд, и нашите производи не може да се загрее, но ние се надеваме дека нашите производ

Состојба : 100% сосема нова Боја : црна, сина, црвена, сива Материјал : Висок квалитет на храна одделение сил

Состојба : 100% сосема нова Боја : црна, сина, црвена, сива Материјал : Висок квалитет на храна одделение сил

Погоден автомобил модели : за Стариот "Шкода" Octavia 20052009 / Fabia 20052010Забелешка 1 : Производ Материјал : Вистин

Одговара за воланот дебелина подолу 3 Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел

Состојба : 100% сосема нова Боја : црна, сина, црвена, сива Материјал : Висок квалитет на храна одделение сил

Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили Ве молиме љубезно ни ост

Вашето разбирање е високо ценет Пакет Содржина : Воланот Покрие x 1 Игла x1 Тема x1https : / / www Ние ќе ги прове

Состојба : 100% сосема нова Боја : црна, сина, црвена, сива Материјал : Висок квалитет на храна одделение сил

Сосема Нов Врвен Квалитет Дише DIY за Шиењена Меки СТП Кожен Волан Заштита Покрие Точно Опремени За Kia K5 201

Погоден автомобил модели : за BMW E46 E39 330i 540i 525i 530i 330 Ci М3 20012003Забелешка 1 : Производ Материјал : Вештачка Кож

Објектите се кожа опфаќа, ако сакате други бои, ве молиме забелешка или да ја оставите пораката за тоа во

Само Одговара за Г Форма Воланот : 1 За Peugeot 508 20112017 408 3008; 2 За Citroen C3XR; За Новиот Citroen Elysee; За Citroen C4 Сега; За Citr

Please wait...