0
clear
  • 2017 НОВИ TOSEEK Карбонски влакна Планински Велосипеди Вилушка Заострените Цврсти MTB Велосипед Вилушка Делови 26/27.5/ 29 ER Инчен Додатоци
  • -20%
  • -20%
2017 НОВИ TOSEEK Карбонски влакна Планински Велосипеди Вилушка Заострените Цврсти MTB Велосипед Вилушка Делови 26/27.5/ 29 ER Инчен Додатоци

2017 НОВИ TOSEEK Карбонски влакна Планински Велосипеди Вилушка Заострените Цврсти MTB Велосипед Вилушка Делови 26/27.5/ 29 ER

DEN 3786.24
DEN 3408.00

Достапност
Производот е достапен


Карактеристики : * Сосема нов и висок квалитет * најдобро е погодна за Долги јава. Спецификации : Бренд : TOSEEK Име : 26/27.5/29 ER MTB Вилушка Материјал : T800 Увоз Јаглерод Ткаат : 3 K Крај : мет+сјај Сопирачки : Дискови Сопирачки Осипување : 9mm QR Заострените : 1-1/8" (28.6 mm) На standpipe должина : (Конус цевка) 300ММ,со Дијаметар : 28.6 MM тежина : околу 520+/-20 g Одговара за тркала : 26 ER/27.5 ER/29 ER Пакетот вклучува : 1x Велосипед вилушка
1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако ставање наредби. 2.Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа откако плаќање завршен, и ние ќе обработиме вашиот oder откако процесот времето е завршена. 3.Наплата предизвикани со цел откажување, наплата договор или Медијација ќе бидат процес веднаш и тоа може да трае 7-10 работни денови за да стигнат до вашата сметка. 1.Кина пост е добро за повеќето корисници како нема прилагодено должност нормално(со 30-60 дена за испорака време); 2.Ние не't сноси сите дополнителни увозни давачки,даноци парцела во земјата на дестинација, и шпедиција ќе cellect од купувачот по испораката. 3.Ние ја прогласи вистинска вредност и име, ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете белешки во ред,ние би можеле да се прогласи пониски тогаш вистинската вредност. 4.Сите парцели испраќаат преку нормална пост(CN Пост)се ограничени на тежината во рок од 2 KG,па ако вашиот парцела е со прекумерна тежина,ние ќе организираме вашиот парцела преку 2 парцели. 1.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 2.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. 3.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. 4.Откако примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш. 1.Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2.Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас. прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. 3.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Кон својствата

боја:
3K Мат 26ER, 3K Мат 29ER, 3K Мат 27 5ER
Број На Модел На:
Нови
Бренд Име:
TOSEEK
Матични Големина:
28.6 mm
суспензија:
No
Употреба:
Планински Велосипеди
Материјал:
Јаглерод Влакна
ОДГОВАРА ЗА:
Диск сопирачки
Тип:
Велосипедот Вилушка
Големина На Тркало:
26/27.5/ 29 ER Инчен
боја:
Црна
Глава цевка спецификација:
1-1/8'(28.6 mm)
Големина:
26er/27.5er/29er
ткаат:
3K
Заврши:
matte

Производи во категоријата

Спецификација како што е подолу : Име : Целосна јаглерод 29er Јаглерод MTB Вилушка Модел : BXTМФ004 Barnd : BXT Матер

Здраво! добредојде! Мило да ви послужи.Ова е велосипед вилушка адаптер, тоа е фиксна велосипед се справи

[Име] Нови ENLEE воздух амортизирање вилушка, погоден за диск играчи[Боја] црна[Спецификација] (26 инчи 27.5 ин

[Име] : AK88 сите карбонски влакна MTB велосипед вилушка [Материјал] : сите карбонски влакна [Спецификација] :

Чудо Велосипед Спортска Опрема КОПРОДУКЦИИ,LTD фабриката во Шенжен До денес, на членовите на друштвото с

1750 грама, драги пријатели, сега се користат различни гранки, главниот дел на овој дел е еластична медиум

5"=465mm ; 26"=435mm ;Главната Боја : бела , црвена , црна ( ве Молиме изберете ја вашата омилена боја, црна боја е со

Бренд Име : UllicycУпотреба : BMX Велосипеди / велосипедска мотокросБрој на модел : BMX вилушкаматични големина

Што повеќе, можеме да го прифатиме DIY за производи, како што се додавање на вашето име, промена на бојата

Бренд : LITEPRO Спецификации : M23 Тежина : 9 грама предната вилушка вилушка има 28.6 спецификации, темата може д

Почитувани купувачи, ви благодарам многу за посетата на нашиот велосипед додатоци продавница Ние со не

Изглед : светлинаМатеријал : Toray T700 карбонски влакнаСпецификации : 16erТежина : 365g 1.Можете да направи плаќа

крајот Карактеристики : * Сосема нов и висок квалитет * најдобро е погодна за Долги јава Спецификации : Бр

RF076 Дисксопирачки, Патот Вилушка Детали Модел RF076 Вклучувајќи вилушка, преку оска како подарок за вас Ма

Бренд Име : wacakoУпотреба : BMX Велосипеди / велосипедска мотокросБрој на модел : BMX вилушкаматични големина

Please wait...