0
clear
  • Нова Мода Панк 316L не ' Рѓосувачки Челик Три Ливчиња Pendant Ѓердан Жените Накит за Подарок
  • -20%
  • -20%
Нова Мода Панк 316L не ' Рѓосувачки Челик Три Ливчиња Pendant Ѓердан Жените Накит за Подарок

Нова Мода Панк 316L не ' Рѓосувачки Челик Три Ливчиња Pendant Ѓердан Жените Накит за Подарок

DEN 253.92
DEN 208.00

Достапност
Производот е достапен


Производ Карактеристики
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Големина на : (Како што е прикажано на сликата)
Гаранција : Боја нема да се менува и црна, црвена или кафеава
Пристаништето Повод : Запознавање / Секојдневниот / Свадба / Роденден / Партија
Подарок за : Пријател / Таткото / Брат ти / Мајка / Жена
Погодни за : Мажи, Жени, Млади и Женски Зрелост
Фото Галерија
Пакување
Торбичка во Сомот (Бесплатно)
Подарок кутија (Бесплатно)
Прстен Големина и Мерење
Бесплатен Превозот И Испорака
Ние брод на сите пакети во рок од 48 часа по уплатата, ќе се обезбеди на сите видови на превозот метод. Ние ќе ви одговориме пораки во рок од 24 часа од работниот ден, во рок од 36 часа за време на викендите. Можете да контактирате со оставање порака на aliexpress или пратете ни е-маил. Подолу е евалуација на испорака брзина за вашиот референца.

Кон својствата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
64*16mm
Пол:
Жените
Бренд Име:
BLEUM CADE
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Титаниум
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
316L

Производи во категоријата

Предмет Тип : Ѓердан Боја : Како на сликата Материјал : Цинк Легура Големина : 2.2*2.6 cm Пакет се вклучени : 1pcs

99 / многупарчиња / многуМоден Гроздобер Сребро Исклучителна МЕНУВАЊЕТО на SPANNER Шарм Копче Синџир / Клу

Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ние го правиме ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето раз

Хип Хоп златна боја Вештачки дијамант Главата Pendant Ѓердан За Мажи Луксузни 316 L не ' Рѓосувачки Челик Машк

Ви благодариме! : )ЗА НАСНашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".comEMSОк

99 / многу многупарчиња / многу10pcs Гроздобер Сребро Хипи Мир Знак Шарм Изјава Јака Ѓердан Долг Синџир на

многу многу многу многу многу многу многу многуОпишетеМатеријал : Алуминиумски+ СинџирБоја : како на сл

comHKPOSTОколу 1520 денаwww.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.comКина Пост ВоздухОколу 1525

2140886578238467 нови САД $ 6.00 / парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче па

Ставка ОписСостојба : 100% Нов Тип : Flapper Слоеви Бисери Gatsby Костим Булчински Ѓердан Големина : 1inch=2.54 см Синџ

WTN1099 трговија на Големо Мода ѓердан со природен камен pendant куршумформа pendant за жените накит за подарокТо

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА !!Опис : Материјал : алуминиум обложено со златоБоја : како на сликата

1pcs многу,opp вреќа пакувањеве молиме видете на слика photoed од себеПревозот1.Услови на Испорака : Пред да нар

Половина Пурпурна Прозрачна Ѓердан Магија Engrave Цвет Форма Светат во Темница Шарм Pendant ЃерданНие сме пос

Моден Фокс Ѓердан Викинг Метал Накит Foxes Pendant за Пријател Подарок Dropship28*38mmНие сме Фабрика Сите производи

Нова Жешка Микро Отвори Кубни Циркони SerisБренд вовед JINAO е нашата ексклузивно и ние се специјализираат в

многу многу многу многу многу многу многу многуОпишетеМатеријал : Алуминиумски+ СинџирБоја : како на сл

Единствена креативна, чиста рачно изработени, во вид на снимање, секој заврши парче може да биде малку р

Ве молиме контактирајте со мене ако имате било какви прашањаПодобра цена за голема целWhatsapp : +8618372504825

Dongguan Импресивен Накит Co.,LtdНие сме специјализирани за производство на сите видови на нерѓосувачки челик

U7 Нов Рок Гитара Pendant Ѓердан За Жените Музички Накит За Подарок Нов Луксузен Злато Позлатен Музика Ѓерда

Please wait...