0
clear
  • 2V-22V 3000rpm Микро Моторни Ветерната Турбина Генератор Алтернатор DIY Accossories - L057 Нова жешка
  • -20%
  • -20%
2V-22V 3000rpm Микро Моторни Ветерната Турбина Генератор Алтернатор DIY Accossories - L057 Нова жешка

2V-22V 3000rpm Микро Моторни Ветерната Турбина Генератор Алтернатор DIY Accossories - L057 Нова жешка

DEN 200.64
DEN 141.00

Достапност
Производот е достапен

Материјал : Пластика, метал Боја : Видете слики Сечилото дијаметар : 26mm Номинална моќност : 0.5-5 W Излезен Напон : 2-22 V Излез тековната : 0.002-0.5 Оценет Брзината на Ветерот : 3 m/s Номинална Брзина : 3000 rmp Големина : Види слика Бр Мало Пакети Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 Pc x 2 V-22 V 3000rpm Микро Моторни Ветерната Турбина Генератор Алтернатор DIY Accossories

Кон својствата

Тип:
Правец На Моќ Генератор
Број На Модел На:
видете информации
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Објектите се deliveried од Хонг Конг користење на истите да се Изречни или Воздухопловната5...

Лесна инсталација, Завртка & Play обично ние изберете најмногу заштеда на патот меѓу FEDEX, DHL, UPSот & ТНТ , без

ако имате било какви барања,ни остави порака, ние би можеле да забелешка на стоки, како ПОДАРОК / ПРИМЕРО

9%Наплата Шпанија го Оценувате (точка пристигна) 3 Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе б

Мали 500w ac постојан магнет генератор со CE направени во КинаДраг пријател, pls кажете ни го вашето барање на

Производ Карактеристики1.Кастинг алуминиум легура тело, компактен, малку вибрации2.Одличен резултат,900w

5 m / sCutво брзина на ветрот3.♠ Имаат ист сите примероци се препорачува да се испрати преку DHL, FEDEX или ТНТ ек

28 Nmгенератор 3 фаза постојан магнетсинхрони генераторИзолација Класа : СУслуга Живот : Повеќе Од 20 годин

70 мНожеви број10121012Ножеви материјалАлуминиум легураГенераторТри фаза постојан магнет ac генератор / magle

Пакет листа1.Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени&

ПОЛИ 6x6 4.3 W соларни ќелии DIY за полнење на Оваа листа вклучува подолу колекции : 1).ПОЛИ Клетки : 40 парчиња (

Ве молиме да се напомене дека, разумна цена ќе ве уверам сигурен квалитет!!.MARSROCK Aодделение и Бодделение

Производителот 300w 12 / 24v постојан магнет генератор / алтернатор ниска брзинаДраг пријател, pls кажете ни г

Z100 W Нови Пристигнување Мали ветерница , 12 / 24 V Опцијата Wind Генератор , 100 W енергија од ВетерГенератор 860r /

Карактеристики на топла продажба 6 0 0w правец на моќ генератор за домашна употреба1 Ниска start up брзина, бр

200w 12v / 24v вертикална оска ветерната турбина генератор за декорацијаОпис на производот Picture show fo r 200w 12v / 24v

Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка Ниска start up брзина на ветр

Високото шант отпор може да доведе до 10% повисок годишен енергија принос за PV системи.538 Отворено Коло На

Топла продажба мини 600w 12 / 24 / 48v постојан магнет генератор на побарувачката низ светотДраг пријател, pls к

Драг пријател, pls изберете златна снабдувачот, за што постојат многу измамнициво интернет.Слика шоу за К

Вашето име аукција број, а причина завратите треба да бидат вклучени во емаил.Ниска start up брзина, 3 или 5 н

DC излез, изграденаво контролерИзграденаво контролер дизајн го прават контролер производство стабилно

3 m Број на ножеви 3 / 5 Ножеви материјал Најлон влакна Генератор Три фаза постојан магнет ac синхрони генер

Добри перформанси при слаба светлина, затоа подобро енергија принос во текот на долг рок.89 Max Моќ Тековн

ПОЛИ 6x6 4.3 W соларни ќелии DIY за полнење на Оваа листа вклучува подолу колекции : 1).ПОЛИ Клетки : 40 парчиња (

Please wait...