0
clear
  • Градите Pendant,Томас Стил Глам Мода Добар Накит За Мажите И Жените,Т Подарок Во 925 Фунта Сребро,Супер Се Справи
  • -20%
  • -20%
Градите Pendant,Томас Стил Глам Мода Добар Накит За Мажите И Жените,Т Подарок Во 925 Фунта Сребро,Супер Се Справи

Градите Pendant,Томас Стил Глам Мода Добар Накит За Мажите И Жените,Т Подарок Во 925 Фунта Сребро,Супер Се Справи

DEN 661.92
DEN 516.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Solitaire
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Muffiy
Стил:
Гроздобер
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
Градите Pendant
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
Градите Pendant
Компатибилност:
Градите Pendant
Обликотшема:
Градите

Производи во категоријата

[xlmodel][производи][44247][xlmodel][фото][0000] Фотографии ЛистаUwin Кристал Круг CZ Циркони Крстот Pendant Ѓердан Рок Злат

90 / многу12 парчиња / многуБесплатен превозот на големо 12 PCS природен камен приврзоци вода капка pendant bromn

камен центри привезоци, со алуминиумски наоди, платина, каменГолемина : за 20mm широк, 58mm долго, 4mm, дебела,

Чекор 1 Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.Чекор 2 Направи на раскрсницата на харт

Ако ви се неисправни објектот што сакате да го вратите или попуст Ве МОЛИМЕ НЕ ни остава 2, 3 ѕвезда Детал

Совет : бидејќи е камен! Тоа ќе има различна текстура или боја или недостатоци, фотографии и набљудувачи

Точка ИмеКул Две Тон 925 Sterling Silver Аниме Додаток Черепот Ѓердан Pendant за Мажи и МомчињаКлучни зборовиАниме

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (50 Парчиња / Многу) 28*12*9 M Гроздобер Стил Антички Сребро Бронза Обложено со Висока Пета Penda

Сите нарачки вкупна вредност над $150 , можеме да ви понудиме слободен DHL, или ЕМС превозот(за некои coutries, н

ОписБисер е само гем создадена од страна на живо суштество Со повеќе од 5000 години историја во историјат

Камен Големина : 30мм*12mmБоја : Како на сликатаМатеријал : природни Ѓаволот кварцен кристалMOQ : 12 PCS1inch=2.539 cm,

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (100 Парчиња / Многу) 4 Бои 21*27 MM Метал Месинг Вода Капка Pendant за Накит Одлуки БРЕНД : BOYUTE Мате

Crematiom Спомен НакитОпис На Производот*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custome дизајн,слободни

Жад,привлекување на вашите очи со своите светли смарагдзелена, розова, лаванда, портокал и браун бои...

HIBRIDE Луксузни Европски Стил Долг Ѓердан Жените Накит Кубни Циркон Бело Злато Боја Pendant Ѓердан Патување П

Црна Obsidian Илјади Рака Buddism Врежан Кинески KwanЈин Среќната Амајлија Pendant

Материјал : Кубни Циркони Кристал ГОЛЕМИНА : (Приближно)Камен Големина : 25x25mm Дебелина : 2mm Тежина : (Прибли

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : pendant 2.Големина : п

Please wait...