0
clear
  • главниот вентил за hitachi ex200-1 zaxis200 багер
  • -20%
  • -20%
главниот вентил за hitachi ex200-1 zaxis200 багер

главниот вентил за hitachi ex200-1 zaxis200 багер

DEN 5760.00
DEN 5472.00

Достапност
Производот е достапен


Нашата Предност : Hitachi EX120-2 багер конверзија комплет Багер резервни делови во полн обем се достапни; 100% за осигурување на квалитет, развој и производство се следи оригиналната оние; Брз одговор во рок од 24 часа ; Мали цел е дозволено; Разумни акции и навремена испорака; Оригиналното пакување, неутрален пакување или прилагодено пакување; Позитивни повратни информации од корисниците од странство пазарот; Одлични По-продажбата на услугата. Maintance услуга : поправка за следење, ЕКИ компјутер и хидраулична пумпа; monior часа ресетирање, итн.
Име на производ : Багер Вентил Место на Потекло : Кина(копно) Бренд Име : SINOCMP is_customized : ДА Достапни број на Модел : EX200-5 EX300-3 EX200-3 EX200-2 EX120-2 EX200-1 EX220-2 ZX100-2 квалитет : со висок Гаранција : 3 месеци Состојба : Нова Достапност : во Парк MOQ( Минимум Цел Количество ) : 1 Парче Снабдување Способност : 1000pcs неделно Порт : Гуангжу/ Шенжен/ Хонгконг Испорака Методи Експрес : DHL Fedex ЕМС ПРОЗОРЦИ Методи за Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Paypal Тип : ОЕМ замена на резервни
Производ Фото
♥ Ако сакате да знаете повеќе за нашите производи ,ве молиме да ја посетите нашата веб-страница, и добредојдовте да не контактирате во било кое време.
♥Ние сме во потрага напред за формирање на успешна бизнис односи со нови клиенти низ светот во блиска иднина.

Кон својствата

Бренд Име:
CMP
Школка Тип:
Затворен Тип
Достапност:
во парк сега
Состојба:
100% нови
Примена:
багер копач резервен дел
Гаранција:
3 месеци
испорака:
UPS-от,Fedex,DHL,EMS
MOQ:
1 Парче
Име:
багер вентил
Услуга:
брза испорака
Број На Модел На:
ex200-1 zaxis200

Производи во категоријата

Производ Фото♥ , Бидејќи многу производи не се прикажани на нашата онлајн продавница, ако сакате да зна

SC08 C Ac компресор за FIAT PALIO ОГАН 1.3 / УНО ОГАНItem ID : HYAC237Опис На Производот : се применува за Fiat Palio Оган 1.3 / У

Производ Фото : Дел Име : Багер Контролер, контролен панел, компјутер, табла Бренд Име : Sinocmp Достапни Моде

Нашата Предност : Hitachi EX1202 багер конверзија комплет Багер резервни делови во полн обем се достапни; 100% за

Нашата Предност : Hitachi EX1202 багер конверзија комплетБагер резервни делови во полн обем се достапни; 100% за

Серпентина VS16 За FORD 12 V Авто клима компресорот спојки калем, големина : 97(OD)*63,5(ID)*45(MHD)*31(H) MMПроизвод Бр...

Нашата Предност : Hitachi EX1202 багер конверзија комплетБагер резервни делови во полн обем се достапни; 100% за

Производ Фото : Име на производ : Hitachi Багер Контролер Место на Потекло : Кина Бренд Име : SINOCMP Состојба : Но

Име на производ : Багер Надворешниот Надворешни Жици се Подигнат на Место на Потекло : Кина(копно) Бренд

Производ Фото : ♥ , Бидејќи многу производи не се прикажани на нашата онлајн продавница, ако сакате да зн

Нашата Предност : Hitachi EX1202 багер конверзија комплетБагер резервни делови во полн обем се достапни; 100% за

Нашата Предност : Hitachi EX1202 багер конверзија комплет Багер резервни делови во полн обем се достапни; 100% за

Нашата Предност : Hitachi EX1202 багер конверзија комплетБагер резервни делови во полн обем се достапни; 100% за

TM16 8pk AC Компресор & Спојки 6002242 NA 5006309014Item id : HYAC448Спецификација : 1.Компресор ID : TM16 tm16hs2.макара / ритам : 8 PK / PV

Нашата Предност : Hitachi EX1202 багер конверзија комплет Багер резервни делови во полн обем се достапни; 100% за

Производ Фото : Име на производ : Багер overflow вентил Место на Потекло : Кина(копно) Бренд Име : sinocmpis_customized :

Please wait...