0
clear
  • луксузни накит црна, црвена кожа овална природна боја на чад камен, отворајќи кристал шарм прилагодливи отвори ткаенината накит за жените
  • -20%
  • -20%
луксузни накит црна, црвена кожа овална природна боја на чад камен, отворајќи кристал шарм прилагодливи отвори ткаенината накит за жените

луксузни накит црна, црвена кожа овална природна боја на чад камен, отворајќи кристал шарм прилагодливи отвори ткаенината накит

DEN 480.00
DEN 451.00

Достапност
Производот е достапен


Тип : отворете го закачам
Материјал : кожа, кристал, природен камен
Боја : црна , црвена
Димензии : ширина 3cm ,големина 16 см, ( прилагодливи, стандардна големина за жени)

Кон својствата

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
kejialai
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
позлата:
Црна Позлатен Пиштол
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
x531
Материјал:
кожа
детали:
Оригиналниот дизајн
Големина:
стандард за жени
периметарот на кожа закачам:
16cm
Ширина:
3cm

Производи во категоријата

за пратката 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Нарачки обработени навремено по плаќање на

Наслов : Викинг алкиБоја : Антички сребрен / Античкиот БронзаМатеријал : Hight квалитетот на Цинк Легура, Е

ПРЕВОЗОТ РАКУВАЊЕ1 Ние ја платиле сите поштенски пред превозот.(3) ве Молиме не двоумете се да не контакт

Моден Елеганција на Стилот од не ' Рѓосувачки Челик Едноставна Индивидуализира Алки Сребро Златен Наки

Врежани и мастило полнат силиконски wristbands големина : 202*12*2mm 50 PCS / Многу

за пратката 1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) 2 Нарачки обработени навремено по плаќање на

НЕМА КУТИЈА ЗА НАКИТОписВрвен квалитет ; Конкурентна цена ; Брз брод ; се Откажат Combin цел бродот се на рас

Моден Хривнија Алка 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате о

11921 224474 2017 Гроздобер Панк Луксузен Бренд За Накит Помине Титаниум Хривнија Челик Накит Злато Позлатен Т

Информации за производотМетали : 24 K Жолто златоТежина : 22.59 gГолемина : 17cm / 6 инчиБелег : 999 златоXIN WAN ЈУАН

Стоки класа : Директни Фабрика Цена,Исклучителен Квалитет,Модерен СтилСостојба : 100% Сосема НовВисок ква

ОписМоден Отвори АлкиГолеминаОтвори ГолеминаMateriaslБакар , Природен КаменКоличина1pc по многу

Материјал : Железо легури ( Тоа не е лесно да ' рѓа ) Големина : Φ = 6cm, ширина од 6,2 cm Тежина : aout 40g Забелешка :

Please wait...