0
clear
  • Висок квалитет 12L нови отворено пренослив тоалет кампување тоалет мобилниот тоалет подарок за родители и пријател CE МОБ EMC сертификат
  • -20%
  • -20%
Висок квалитет 12L нови отворено пренослив тоалет кампување тоалет мобилниот тоалет подарок за родители и пријател CE МОБ EMC сертификат

Висок квалитет 12L нови отворено пренослив тоалет кампување тоалет мобилниот тоалет подарок за родители и пријател CE МОБ EMC

DEN 6336.00

Достапност
Производот е достапен


Висок квалитет 12 L нови отворено пренослив тоалет кампување тоалет мобилниот тоалет подарок за родители и пријател CE МОБ EMC сертификат
Ве молиме љубезно забелешка : не се вклучуваат на течност.Бидејќи курир не прифати да брод на течност.Можете да ги користите течност која се користи во почетниот наместо тоалет.Ви благодариме.
Отпад резервоарот за вода е 12 L.Чиста вода резервоарот е 10 L.
Карактеристики :
1) Тоа е многу силна,мала тежина, па може да се земе било каде лесно
2) Според капацитетот на отпад држи резервоарот, имаме 8 L-24 L спецификации. Со оглед на различни апликација полиња, имаме висина заградата и потпирач заградата за клиенти' избор
3) Може да се користи за отворен и кампување активности, караван, моторни дома, на патување, чамци,
вила, семејството, број на работни места, и возила. Погодно за стари луѓе, деца, лица со посебни потреби да ги користат во болница или за домаќинство
4) Многу популарна во светот.
Подолу детали е само за вашиот референца.Бојата е иста како погоре фотографија.

Кон својствата

Тип:
Две-парче
Функција:
Порибено
Број На Модел На:
ES-012
Материјал:
Пластични

Производи во категоријата

Опис Материјал : не ' Рѓосувачки челик +Пластични Боја : Како на сликата покаже Големина : Како на сликата

Смола Бања Прибор Поставите 5 Pcs Четка за заби Носителот Лосион Фармацевт Сапун роденден, свадба подарок

дрво врата се справи / врата се справи со производителот / врата се справи со Бесплатен Превозот

Бесплатен превозот,8 L,нови преносни тоалетот,кампување тоалет,мобилниот тоалет,подарок за децата,не вк

дрво се справи / мебел справи / дрвени метла се справи со Бесплатен Превозот

2 парчиња / Set (Четка+Носителот) Двострано Четка Бања Прибор Поставува Пластични Wc Бања Чистење Тоалет Че

Топла Продажба керамички Пластика со Висок квалитет Swan тоалет четка носителот Креативни бања Смешно До

Материјал : Пластични Боја : (Како што е прикажано) се Меша бои испрати Големина : (L) X(W) X(H) : 8 X8 X2.2cm / 3.14"X3.14"X0.

Име : Бања Додаток СетМатеријал : КерамичкиПакување : 4pcs / кутијаПакет : Пена образец + картонски кутииОбј

Карактеристики : Фиксен износ на паста за заби може да биде автоматски да исцеди од Износот на паста за

Количина : 1 PCТип : ЅидМонтажа На Држач, Четка За ЗабиМатеријал : Нерѓосувачки ЧеликТежина : Две Position150g / Т

1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ ..

Бренд : WSHYUFEI Производ : Toiletries Материјал : Керамички Метод на продажба : 1set (4pcs)

Опис Материјал : не ' Рѓосувачки челик + ABS пластика Боја : Како на сликата покаже Големина : Како на сликат

Please wait...