0
clear
  • Huiermeimi 2 ПАРЧИЊА Мотоцикл Светлата U5 125w LED возење светилки drl 4 боја автомобил магла светлина мото центарот на вниманието Мотор Главата светлина Место светилка
  • -20%
  • -20%
Huiermeimi 2 ПАРЧИЊА Мотоцикл Светлата U5 125w LED возење светилки drl 4 боја автомобил магла светлина мото центарот на вниманието Мотор Главата светлина Место светилка

Huiermeimi 2 ПАРЧИЊА Мотоцикл Светлата U5 125w LED возење светилки drl 4 боја автомобил магла светлина мото центарот на вниманието

DEN 1199.52
DEN 960.00

Достапност
Производот е достапен

2 ПАРЧИЊА Мотоцикл Светлата U5 125w LED чип возење светилки drl 4 боја автомобил магла светлина мото центарот на вниманието Мотор Главата светлина Место светилка Почитувани Клиенти, pls имајте на ум дека ние ги користиме на вистински САД се увезуваат U5 Led диоди , не се лажни оние во некои други продавници, може да ви се евтини наредби од нив, но тие не може да обезбеди повеќе од нас, по потоа, бидејќи сметаме квалитетот и нашиот углед во прв план. Добра Вест! Сега ние ќе ви испратиме е да го вклучите како подарок со иста цена!
Технички Параметри : Светло Моќ : 125 W Актуелната Власт : 8~Светлина 12 W функција : горна греда, ниска зрак, флеш Средина Температура : -40-40 степен centigrade Флукс : 3000 LM LED Боја Температура : 6000k-7000k Влезен Напон : 12 V-80 V DC Материјал : зајакнување на алуминиум легура Опсег : 200 метри
Тежина : 400g Школка во боја : црна,сина,сребро,злато. светла боја : бела Црвена Жица Позитивни & Црна Жица Негативни Универзална одговара за велосипеди, мотоцикли, автомобили, камиони, брод. Пакетот Вклучува : 2 парчиња мотор led извор на светлина 2 парчиња додаток 1 парче switch Ние ќе ви испратиме е да го вклучите како подарок! Важно :
1. Ние обично процес вашата цел во наредните 24-72hours откако ќе се плати, тоа е подобро за вас'll проверка на вашата e-mail за време на овој временски период, доколку имаме и други информации потребни од вас.Ви благодарам многу.
2. За да се сигурни дека на телефон и адреса која ќе лево е во право, ние'll само ја достави на адресата што сте оставени во aliexpress систем.

Кон својствата

боја:
злато школка, сребрена школка, сина школка, црна школка
Бренд Име:
Huiermeimi
Wattage:
125W
Тип На Објект:
U5 Мотор LED Светла
Име на производ:
мотоцикл светлата
Опсег:
200 метри
Температура На Боја:
6000K~7000K
Количина на LED:
1pcs U5 LED
Напон:
12V-80V DC
Прозрачна Флукс:
висока зрачна
Функција:
Прекинувач за високо зрак, ниска зрак и strobe функции
Школка во боја:
црна, сребрена, сина, златна
Материјал Тип:
Алуминиум легура

Производи во категоријата

SUNWAY ATV Quad Велосипеди Делови Чудак во Окното за CFMOTO CF625 X6 Мотор АТВ UTV Велосипед Делови Број : 0600041000

Состојба : НоваКоличина : 50 парчињаЗа 8pins цевка : EL34 KT88 6 L6 6550..Работен Напон : 1500 VКонтакт Отпор >0.01Изолациј

Состојба : НоваКоличина : 8 парчињаЗа цевка : FU29 FU32 829 829 B 823 ..Работен Напон : 1500 VКонтакт Отпор >0.01Изолација

Адвокатско Луксузен Бренд Дизајнер Појас токи Метал Подароци DIY Модна Традиционалните Змеј Појас Токи

Состојба : НоваКоличина : 50 парчињаЗа 9pins цевка : 12 AX7 12 AU7 ECC83..Работен Напон : 1500 VКонтакт Отпор >0.01Изолациј

Производ големина : 210*120*50 Валиден телефонски Бр е исто така побара и важно за превозот.4 инчен 12864 LCD дисп

Состојба : НоваКоличина : 20 парчињаЗа 9pins цевка : RS1003 F3 A..Работен Напон : 1500 VКонтакт Отпор >0.01Изолација Отп

QQ : 843449099 wechat / whatsapp : +8615388793663Email : servicekindrays Но предмети мора да се врати во фабричка состојба.

Состојба : НоваКоличина : 10 парчињаЗа 12pins Вакуумски цевки.Работен Напон : 1500 VКонтакт Отпор >0.01Изолација

Спецификации : пар Тежина : 600g Боја : Само Suntan Тонот на Кожата Пакет содржина : 1x 600g / пар Одделени Целосна T

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

Времето за испорака е прибл Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса е точна.Со цел да се обезбеди

N Нови Тактички Gear Тешки Воени Борбени Појас Мажите СВАТ Удар Надвор НИ Војник на Армијата Најлон Ремени

S : 150cmМ : 157cmКупувачите Треба да ги Знаете : Оваа цена не nto содржи осигурување и какви било даноци на увоз

Состојба : 100% Сосема НовГолемина : Како На СликатаТежина:За 50gЗа Повеќето Моторните Велосипед Велосипе

Димензии : Широк 55мм x 110mm Должина2 Ред на 8 бедем на гклДебелина 2mm fiberglass панел drilled на 2.8 mm кол дупкиМонтаж

Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парч

Please wait...