0
clear
  • 12V АВТО АЛТЕРНАТОР 9120080172 9-120-080-172 ЗА CHEVROLET
  • -20%
  • -20%
12V АВТО АЛТЕРНАТОР 9120080172 9-120-080-172 ЗА CHEVROLET

12V АВТО АЛТЕРНАТОР 9120080172 9-120-080-172 ЗА CHEVROLET

DEN 5280.00

Достапност
Производот е достапен


12 V АВТО АЛТЕРНАТОР 9120080172 9-120-080-172 ЗА CHEVROLET
Перформанси Детали :
Единица излезна моќност : 12 V 75 A
Излез тестирани : 12.8 V
Нето Тежина : 5 KG
Гаранција
БЕСПЛАТНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА
Време на испорака : 1-15days според количината
ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА
100% квалификувани производи
100% атрактивна цена
100% искрена служба
ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea.
Добредојдовте да ја посетите нашата компанија, да има повеќе win-win соработка.

Кон својствата

Објектот Должина:
22
Осветленост Дел Број:
9120080172
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
моторот
Објектот Висина:
14
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
5kg
Другиот Дел Број:
9120080172
Специјални Функции:
алтернатор
Објектот Ширина:
18
Бренд Име:
HNROCK
Производителот Дел Број:
9120080172
Напон:
12
ЗАСИЛУВАЧ:
75

Производи во категоријата

НОВИ 12 V 100 A АЛТЕРНАТОР 2706028180 ЗА TOYOTA CAMRYПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ : Единица излезна моќност : 12 V 100 AНето Тежина : 8

НОВИ 12 V 140 A АЛТЕРНАТОР 1042103191 1042104430 11044 ЗА КАДИЛАК CTSПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ : Единица излезна моќност : 12 V 140 AН

НОВИ 12 V 120 A АЛТЕРНАТОР 1042103630 CA1941 IR 23912 ЗА FORD FOCUSПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ : Единица излезна моќност : 12 V 120 AНето Т

24 V 25 A АВТО АЛТЕРНАТОР F00 H2025000 8944559730 LR225408 ЗА ISUZU NKRПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 24 V 25 AИзле

НОВИ 12 V АЛТЕРНАТОР 11.201925 11203099 IA0925 836666039 836666721 ЗА VALTRA ТРАКТОРПерформанси Детали : Единица излезна моќност

НОВИ 12 V 130 A АЛТЕРНАТОР 13868 ЗА CHRYSLER SEBRINGL & DODGE STRATUSПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ : Единица излезна моќност : 12 V 130 AНето

НОВИ АЛТЕРНАТОР 1042102050 1042104680 270600 P180 2706031060 ЗА LEXUSЕдиница излезна моќност : 12 V 150 AИзлез тестирани : 13.6 VНЕТО

ВИСОК КВАЛИТЕТ АЛТЕРНАТОР 1042104010 1042104011 1042104012 ЗА LAND ROVERПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 150

НОВИ АЛТЕРНАТОР 96303556 96303550 219139 LRB00433 8280 ЗА DAEWOOПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 85 AИзлез те

12 V 115 A АЛТЕРНАТОР 0123512500 CA1493 IR ЗА JOHN DEEREПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 115 AИзлез тестиран

24 V 80 A АВТО АЛТЕРНАТОР F00 H2080001 8972489141 LR280501 ЗА ISUZUПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 24 V 80 AИзлез т

НОВИ 24 V 20 A АЛТЕРНАТОР LR22023ПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ : Единица излезна моќност : 24 V 20 AНето Тежина : 8 KGРЕФЕРЕНЦА Б

НОВИ 24 V 20 A АЛТЕРНАТОР 6008213860 0330005700ПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ : Единица излезна моќност : 24 V 20 AНето Тежина : 8 KGРЕФ

НОВИ 24 V 40 A АЛТЕРНАТОР 1002115881ПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ : Единица излезна моќност : 24 V 40 AНето Тежина : 8 KGРЕФЕРЕНЦА

12 V 70 A АВТО АЛТЕРНАТОР F00 H1070002 2310043 G06 LR170412 T 2310002 N16 LR170407 LR170408 ЗА NISSAN PATROL ЗА НАВАРАПерформанси Детали : Едини

АЛТЕРНАТОР 96224431 96252547 10480000 ЗА DAEWOOПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 85 AИзлез тестирани : 12.8

12 V 90 A АВТО АЛТЕРНАТОР F00 M1090000 MD306834 A3 TN0499 ЗА МИТ STRADAПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 90 AИзл

ВИСОК КВАЛИТЕТ АЛТЕРНАТОР 421000010 4210000100 4210000321 4210000323 ЗА Dodge Durango 4.7 LПерформанси Детали : Единица излезна моќ

12 V 90 A АВТО АЛТЕРНАТОР JFZB1904501 3701100 D01 B ЗА FAW SIHUANПерформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 90 AИзлез те

НОВИ АЛТЕРНАТОР 0986041401 0986040220 0986040221 A13 VI101 ЗА PEUGEOT CITROEN ФИАТ LANCIAПерформанси Детали : Единица излезна моќнос

ЗА CUMMINS 6 CT МОТОР АВТО АЛТЕРНАТОР C4930794 28 V 70 A1 Единица излезна моќност : 28 70 A2 Излез тестирани : 25.8 V регулато

НОВИ АЛТЕРНАТОР 0986038600 0123120001 6204003 10479923 ЗА "ОПЕЛ"Перформанси Детали : Единица излезна моќност : 12 V 70 AИзлез

Please wait...