0
clear
  • Водоотпорен Автомобил Реле DC 12V 40A 5Pin Автомобилската Осигурач Реле Нормално Отворен за магла светлина батеријата контрола масло pumb контрола
  • -20%
  • -20%
Водоотпорен Автомобил Реле DC 12V 40A 5Pin Автомобилската Осигурач Реле Нормално Отворен за магла светлина батеријата контрола масло pumb контрола

Водоотпорен Автомобил Реле DC 12V 40A 5Pin Автомобилската Осигурач Реле Нормално Отворен за магла светлина батеријата контрола

DEN 131.04
DEN 95.00

Достапност
Производот е достапен

Повеќе сродни производи,кликнете овде Водоотпорен Автомобил Реле DC 12 V 40 A 5 Pin Автомобилската Осигурач Реле Нормално Отворен за магла светлина батеријата контрола масло pumb контрола
На Осигурач Реле е широко користен за магла светлина, раководител светлината, батерија контрола, масло pumb контрола, фан контрола, клима уред, се подигнат 1.Црвено Бакар Серпентина 2.Cu-AG-Cr легура Допир Точка 3.Црвено Бакар во Текот тековната Заштита 4.Со Осигурач,повеќе безбедно,поудобно Спецификации : Формуларот за Контакт : 1 A 1 B 1 C 2 A Контакт материјал : Алуминиум во Сребрена Оперативни Струја : 40 A Оценет Напон : DC 12 V Електрични живот : 100000 ops Механички Живот : 10000000 ops Првичниот отпор на изолација : 500 MΩ Работи Време : 7ms Ослободување Време : 5ms Амбиентална температура : -40°C~+85°C, Температура на Чување : -40°C~+155°C Престанок : КК Изградба : прашина тип Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 1 x Pc Реле

Кон својствата

Објектот Висина:
3cm
Објектот Должина:
2.62cm
Бренд Име:
JINSHENGDA
Година:
2017
Материјал Тип:
Пластични
Тип На Објект:
Прекинувачи
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Име На Модел:
Водоотпорен Автомобил Реле 1A20484
Објектот Дијаметар:
2.62cm
Објектот Тежина:
75g
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
BMW Модел:
520i
Објектот Ширина:
2.62cm
520i-Година:
2015,2014
Специјални Функции:
прашина тип 40A 5Pin Автомобилската Осигурач Реле

Производи во категоријата

Опис : Еден Пол Единствен Фрли НАИСКЛУЧУВАЊЕЦрна цврста површина рокер.Достапни во Бела LED диода.Оценка

Fitment : Опис на Состојбата : 100% сосема нов OE Број : BS0666350 B BS0666350 B КОЛИЧИНА : 1 парче Одговара за : за MAZDA БГ 323 1991

8482097410 514799000 Пред RH Електрична Енергија Прозорец Господар Контрола Switch За Тојота Дует Daihatsu Suzuki 8482097410Вним

Плаќање : Ќе го прифатат плаќање и преку ЗачувамПревозот : Ќе брод од страна според вашиот избор, но нек

1 PC Стигнале Автомобил Светла Прв / Втор / Три Опрема Вклучете Автомобил се Повлече Прекинувач(Стандард+En

Возачот на левата и патникот е од десно!Ве молиме бидете сигурни дека тоа е се вклопи во вашиот автомоби

Опис : Еден Пол Единствен Фрли НАИСКЛУЧУВАЊЕЦрна цврста површина рокер.Достапни во Бела LED диода.Оценка

Детали за производотДел име : откопчувањеДел број : 6 N0 905 865Применливи модели : за Jetta

Состојба : Висок Квалитет, Бренднов Пакет Вклучуваат : 1 X Светлата Прекинувач(5 ND 941 431 B АВТО 10pins) 1 X гориво

Со сина led 3 пина рокер прекинувачи за контрола на 12 V / 24 V LED Дигитални 3.1 двојна USB полначот во Штекер,без б

Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на packge.Нормално, превозот време за да повеќето земји е од

Политика На Враќање●Штети или загуби за време на превозот ќе се постапува од страна на штета / забораве

Опис : Еден Пол Единствен Фрли НАИСКЛУЧУВАЊЕЦрна цврста површина рокер.Достапни во Бела LED диода.Оценка

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот во половина 2 Ако не сте многу задо

Информации за производот OE БР : 35760 S9 AG042 A 35760 S9 AG042 A 35760S9 AG042 A 35760S9 AG042 A 35760 S9 A G042 A 35760 S9 A G042 A Fitment Како што е По

Сет за во автомобил на Резервоар за Гориво Вратата Ослободување Switch Копчето За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Jetta MK5 З

Автомобил светла switch + chrome автоматскиот сензор за светло за Голф Jetta MK5 MK6 Tiguan Passat B6 Scirocco Touran Зајакот 5 ND 941 4

Со сина led 3pins рокер се префрлите на контрола од 12 V / 24 V LED Дигитални voltmeter Приклучок,без било какви загриж

Modeles Одговара : 4Pin "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 1.8 Т, 1.9 TDI, 2.0, 2.3 V5 2.8 VR6 Бора 1.8 Т, 1.9 TDI, 2.0, 2.3 V5, 2.8 V6 Golf 1.9 TDI, 2.0, 2.3 V5, 2.8 VR6 Passat 1.8,

Автомобил светла switch + chrome автоматскиот сензор за светло за Голф Jetta MK5 MK6 Tiguan Passat B6 Scirocco Touran Зајакот 5 ND 941 4

Пакување детали : 1 X Страна Огледало Прекинувач(5 ND 959 565 B 6pins) 1 X Господар Sindow Прекинувач(5 ND 959 857 10pins) 3 X Про

целосната куповната цена помалку Превозот и Ракувањето ќе бидат вратени на своите врати Да се направи п

За "ФОЛКСВАГЕН" Passat b6 Switch EPB Електронска Паркинг Сопирачка Switch Копчето За "ФОЛКСВАГЕН" Passat R36 B6 C6 CC 3c0 927 225 c

Please wait...