0
clear
  • ФИЛТЕР за ПОЛНЕЊЕ ЗА 2011 2012 кинескиот Ѕид лебди H6 зелена статични 2.0 T 4D20 oem:1109110XKZ16A 80292-SDG-W01 1017100-ED01-1 1111400-ED01
  • -20%
  • -20%
ФИЛТЕР за ПОЛНЕЊЕ ЗА 2011 2012 кинескиот Ѕид лебди H6 зелена статични 2.0 T 4D20 oem:1109110XKZ16A 80292-SDG-W01 1017100-ED01-1 1111400-ED01

ФИЛТЕР за ПОЛНЕЊЕ ЗА 2011 2012 кинескиот Ѕид лебди H6 зелена статични 2.0 T 4D20 oem:1109110XKZ16A 80292-SDG-W01 1017100-ED01-1

DEN 2126.40

Достапност
Производот е достапен


филтер за воздух : 1109110 XKZ16 A,C25007
големина : 50*237*190mm
кабината филтер : 80292-SDG-W01,80292-SDN-A01,80291-SNK-A01,CU2358,C1186-40080
големина : 30*234*224mm
гориво филтер : 1111400-ED01,28268404
филтерот за масло : 1017100-ED01-1,JLX-408
големина : 102*102mm M24*1.5

Кон својствата

Осветленост Дел Број:
кинескиот ѕид лебди
Материјал Тип:
филтер paepr
Објектот Тежина:
500G
Бренд Име:
SAFIL
Поставување на Возило:
ПРЕД
Производителот Дел Број:
кинескиот ѕид лебди
Земја/Регион на Производство:
Кина
Специјални Функции:
engin филтер за воздух
Другиот Дел Број:
кинескиот ѕид лебди

Производи во категоријата

Модел НА KIA Модел CC KW Цилиндар Тип Година ЗА КИА ЗА KIA SORENTO III 2.2 CRDi 2199 147 4 Затворени OffRoad Возило 2015 година ЗА

Модел JEEPVOLVO Модел CC KW Цилиндар Тип Година ЏИП JEEP CHEROKEE (XJ) 2.5 јас 4x4 2469 90 4 Затворени OffRoad Возило 19912001 JEEP CHEROKEE (

•Вистински оригинални додатоци направени во Кина Овој производ е погоден за сите модели, Chery Tiggo DVVt , Мот

0 TFSi 1984 155 4 Салон 2008ЗА AUDI A4 Allroad Имот (8 KH, Б8) 2.0 TDI 1968 130 4 Салон 2011ЗА AUDI A4 (8 K2, Б8) 2.8 TFSI 1798 година 125 4 Салон 2011ЗА AUD

Тоа може да ги привлече повеќе воздух во вашиот мотор Како резултат на тоа се подобрува гас одговор и по

Филтер за воздух(Снабдување Воздух) ОЕМ 6 G919601АД за T1 WB JTWB AOWB UFWA UKWA ГАЛАКСИ (WA6) SMAX (WA6) MONDEO IV Салон (BA7)

филтер за воздух : 9806411580големина : 48*350*134mmкабината филтер : 9804163380,E3942 LI2големина : 31*257*97mm

Тоа може да ги привлече повеќе воздух во вашиот мотор Како резултат на тоа се подобрува гас одговор и по

МоделЗА МЕРЦЕДЕСБЕНЦМодел CC KW Цилиндар Тип ГодинаЗА МЕРЦЕДЕСБЕНЦЗА МЕРЦЕДЕСBENZ ACLASS (W169) На 150 (169.031, 169.331) 1

* Купување * Опис : 1, ве молиме email консултации услуги на клиентите,Ве молиме, напишете пред купувањеA : 17 ц

2 V8 2002 / 102010 / 11"ФОЛКСВАГЕН" Touran 1 T1, 1 T2 1.0 L 2004 / 112008 / 06Audi A4 8 EC, B7 S4 quattro 2004 / 112008 / 06Audi A4 Avant 8 E5, Б6 1.0 L 2002 / 042009 / 11Seat Ibi

4 L L4 F / I Сите 2016 година "ФОЛКСВАГЕН" CADDY IV 1.4 L L4 F / I Сите 2014 година ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ VII 1.4 L L4 F / I Сите 2016 годин

МоделЗА АЛФА РОМЕО ЗА FIAT ЗА LANCIAMake Model Enigne CCKWCylinder Type YearparameterЗА АЛФА РОМЕОЗА АЛФА РОМЕО MITO (955) 2008 / 09MITO (955) 0.9 1

моделза Volvoмодел cc k W цилиндар тип годиназа Volvoза Volvo XC90 јас 3.2 AW D 3192 179 6 имот 2010за Volvo XC90 јас 3.2 AW D 3192 175 6 имо

МоделЗА ХОНДАMake Model Enigne CCKWCylinder Type YearparameterЗА ХОНДАЗА ХОНДА, CRV IV (РЕ) 2012 / 01CRV IV (РЕ) 2.0 R20 A9 1997 114 4 Затворени OffR

Eigenschaften des Produkts Empfehlung Beste Auswahl Hersteller ДОНАЛДСОН Herstellernummer P608766 Индекс P608766 Typ Luftfilter EAN 742330161388 Referenznummer(n) ОЕМ CA499

МоделЗА МЕРЦЕДЕСБЕНЦМодел CC KW Цилиндар Тип ГодинаЗА МЕРЦЕДЕСБЕНЦЗА МЕРЦЕДЕСBENZ CCLASS (W204) C 180 CGI (204.031) 1595 115

за LEXLX570 V85.7 L F / inj (32 V) DOHC 3 URFE 20082009за TOYOTA Land Cruiser V85.7 L F / inj (32 V) DOHC 3 URFE 20082009за ТОЈОТА Sequoia V84.6 L F / inj (32 V) DOHC 1 URF

Авто Делови Висок Проток Кратки Ладни 3" 76mm Влезот Конус Доза Филтри за Воздух Внесувањето Воздух Филтер

Модел MG (SAIC) Модел CC KW Цилиндар Тип Година MG (SAIC) MG (SAIC) SAIC 3 1.3 1343 65 4 Hatchback 2011 MG (SAIC) SAIC 3 1.5 1498 80 4 Hatchback 2011

за Доналдсон P607557 Внесувањето Воздух Филтер 10 KP781 WIX 49557 MRAP MATV PSD12! L8

Please wait...